LUAVI header ad

Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής

Γνωστούς έκανε η ΕΟΚ/ΚΕΔ τους διαιτητές και τους κομισάριους που θα διευθύνουν τους αγώνες της 15ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής.
Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής

Αναλυτικά το πρόγραμμα των 4 ομίλων:

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Κεραυνός Αιγίου Σπυρόπουλος-Αργυρούδης (Ηλιόπουλος)
Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Ιωνικός ΝΦ Κουτσουμπός-Ντάνος (Κωστής)
Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Λέοντας 2014 Μαρινάκης-Λάμπος (Κώτσης)
Ληξουρίου 17.00 Νέο Ληξούρι-Πέρα Ρίζος-Ντάσης (Μάρκου)
Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Έσπερος ΑΟΠΑ Καρανικόλα Αλ.-Κοντογιαννόπουλος (Ευστρατίου)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μακρής-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)
Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17.00 Άρης Νίκαιας-Μεγαρίδα Ραχιώτης-Λαζόγκα (Παπαγιαννόπουλος)

2ος Όμιλος

Κοντόπευκου 12.00 ΚΑΠ-Καλλιθέα Ρόδου Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης (Φαλούκας)
Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Άρης Θήβας Παυλόπουλος-Μελισσάρης (Ναλετάκης)
Βοηθητικό ΣΕΦ 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Λοκρός Αταλάντης Σοφιανόπουλος-Μαρίγλη (Σταματόπουλος)
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-ΑΕ Έξω Παναγίτσας Κρεσταινίτης-Μαρουδιάς (Ορφανός)
Μελισσίων 17.00 Μελίσσια-Δειλινό Καρακωνσταντόπουλος-Λεβεντάκος (Ζερβούδης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου Καμήτσος-Κανελλόπουλος (Σταύρου)
Γ. Παπασιδέρης 15.00 Κορωπί-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ροδίτης-Παπαδημητρόπουλος (Τεφτίκης)

3ος Όμιλος

Βικέλας 17.00 Βέροια-Δόξα Λευκάδας Παζώλης-Γκέκας (Καλότσης)
Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Νικόπολη Πρέβεζας Τσιαπλής-Λυγούρας (Κουσαϊτης)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΠΑΣ Γιάννινα Βασιλόπουλος-Κόννης (Σαμάλης)
Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Εύαθλος Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Καραδήμας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Μαντουλίδης Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μανάσης)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Ολυμπιακός Βόλου Κουκουλεκίδης-Τσάνταλη (Μπαταούλα)

4ος Όμιλος

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ευκαρπία Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Παπαδόπουλος Ν.)
Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Λεύκιππος Ξάνθης Καλέσης-Λαδάς (Αστρεινίδης)
Πολυγυρου 17.00 Πολύγυρος-Απόλλων Καλ. Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Σακελλαρίου)
Μ.Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Μακάμπη Δέλλας-Αναστασιάδης (Μήτσιου)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ασπίς Ξάνθης Δημάδης-Γιαννούλης Α. (Γκουρτζελίδης)
Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Δέκα Γραικός-Αγραφιώτης Γρ. (Κασαπίδης)
Ν. Μουδανίων 18.00 Ν. Μουδανιά-Ζέφυρος 02 Καντερές-Τοπαλίδης (Θωμόπουλος)

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο