LUAVI header ad

Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 19ης αγωνιστικής

Τους διαιτητές και τους κομισάριους που θα διευθύνουν τους αγώνες της 19ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής έκανε γνωστούς με ανακοίνωση της η ΕΟΚ/ΚΕΔ.
Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 19ης αγωνιστικής

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 17 Μαρτίου

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Έσπερος ΑΟΠΑ Στρέμπας-Λύρας (Γιαλικάρης)
Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)
Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Άρης Νίκαιας Αναστασίου-Τζίμης (Κώτσης)
Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Ακράτα Κοτσώνης-Μελισσάρης (Μάρκου)
Αλ. Σάλτας 17.00 ΝΕ Μεγαρίδας-Αιγάλεω Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης (Τηγάνης)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Πέρα Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Θεοδοσόπουλος)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Λέοντας 2014 Ξυλάς-Σκανδαλάκης (Παππάς)

2ος Όμιλος

Σάββατο 16 Μαρτίου

Βοηθητικό ΣΕΦ 17.30 Ίκαρος Νέας Σμύρνης-Κορωπί Ουσταμπασίδης-Κούλης Χαρ. (Παπαδόπουλος Κ.)

Κυριακή 17 Μαρτίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Δειλινό Μπιτσιντζάνος-Μπακετέα (Λιμνιάτης)
Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Ερμής Σχηματαρίου Κονταράτος-Σκουλαρίκης (Μαχαιριανάκης)
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Γρίβα-Αγγελής (Τζουβάρας)
Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΚΑΟ Μελισσίων Μαρίγλη-Ροδίτης (Σκούφαλος)
Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-Λοκρός Αταλάντης Χρηστίδης Π.-Ζιώγας (Χαράτσης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 17 Μαρτίου

Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Μαντουλίδης Παζώλης-Κοντογιάννης (Καλότσης)
Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Ολυμπιακός Βόλου Φουτζήλας-Σιταρίδης (Βαρνάς)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ίκαροι Τρικάλων Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Παπαπέτρου)
Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Πρωτέας Γρεβενών Τσιρτσιμάλης-Γαζέτας (Καραδήμας)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Εύαθλος Παπαθανασίου-Βασιλόπουλος (Ιωακειμίδης)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-ΠΑΣ Γιάννινα Παπανικολάου-Λυγούρας (Μυζίκος)

4ος Όμιλος

Κυριακή 17 Μαρτίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ασπίς Ξάνθης Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Δροσόπουλος)
Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Δέκα Κοϊμτζόγλου-Πράττος (Πολυχρονίδης)
Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ν. Μουδανιά Κωνσταντινέλλης-Παπαδοπούλους Κυρ. (Θωμόπουλος)
Μ. Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Αίας Ευόσμου Αναστασιάδης-Σελεβός (Κασαπίδης)
Περαίας 18.00 Ζέφυρος-Κομοτηνή Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Παπαδόπουλος Ν.)
Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Μακάμπη Κουκουλεκίδης-Τσαρδούλιας (Φωτιάδης)
Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος-Απόλλων Καλαμαριάς Εκίζογλου-Σαρακενίδης (Σαλικίδης)

Τετάρτη 20 Μαρτίου

Αλεξάνδρειο 21.00 Μακάμπη-ΒΑΟ Γραικός-Βασιλόπουλος (Παπαγεωργίου)

 

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο