Πρόγραμμα Α2 Γυναικών

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 27/10/18
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 04/11/18
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 11/11/18
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

4η Αγωνιστική – 18/11/18
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική – 25/11/18
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

6η Αγωνιστική – 02/12/18
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

7η Αγωνιστική – 09/12/18
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

8η Αγωνιστική – 16/12/18
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

9η Αγωνιστική – 13/01/19
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

11η Αγωνιστική – 27/01/19
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 03/02/19
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 10/02/19
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

14η Αγωνιστική – 17/02/19
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

15η Αγωνιστική – 24/02/19
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

16η Αγωνιστική – 03/03/19
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

17η Αγωνιστική – 09/03/19
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

18η Αγωνιστική – 17/03/19
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

19η Αγωνιστική – 31/03/19
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

20η Αγωνιστική – 07/04/19
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

21η Αγωνιστική – 14/04/19
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

22η Αγωνιστική – 21/04/19
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-2019 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 27/10/18
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

2η Αγωνιστική – 04/11/18
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

3η Αγωνιστική – 11/11/18
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

4η Αγωνιστική – 18/11/18
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

5η Αγωνιστική – 25/11/18
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6η Αγωνιστική – 02/12/18
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

7η Αγωνιστική – 09/12/18
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

8η Αγωνιστική – 16/12/18
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

9η Αγωνιστική – 13/01/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

10η Αγωνιστική – 20/01/19
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

11η Αγωνιστική – 27/01/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

12η Αγωνιστική – 03/02/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

13η Αγωνιστική – 10/02/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η Αγωνιστική – 17/02/19
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15η Αγωνιστική – 24/02/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 03/03/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

17η Αγωνιστική – 09/03/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

18η Αγωνιστική – 17/03/19
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 31/03/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

20η Αγωνιστική – 07/04/19
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

21η Αγωνιστική – 14/04/19
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

22η Αγωνιστική – 21/04/19
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο