Πρόγραμμα Γ' Εθνικής

Πρόγραμμα Γ' Εθνικής

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 14/10/18
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

2η Αγωνιστική – 21/10/18
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

3η Αγωνιστική – 04/11/18
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 11/11/18
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 18/11/18
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

6η Αγωνιστική – 25/11/18
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

7η Αγωνιστική – 02/12/18
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΣ ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική – 09/12/18
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

9η Αγωνιστική – 16/12/18
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

10η Αγωνιστική – 23/12/18
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική – 13/01/19
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 20/01/19
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

13η Αγωνιστική – 27/01/19
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

14η Αγωνιστική – 03/02/19
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 10/02/19
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

16η Αγωνιστική – 17/02/19
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ

17η Αγωνιστική – 24/02/19
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

18η Αγωνιστική – 03/03/19
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

19η Αγωνιστική – 17/03/19
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

20η Αγωνιστική – 24/03/19
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ

21η Αγωνιστική – 31/03/19
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΣ ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική – 07/04/19
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014

23η Αγωνιστική – 14/04/19
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

24η Αγωνιστική – 21/04/19
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική – 05/05/19
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΛΕΟΝΤΑΣ 2014 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

26η Αγωνιστική – 12/05/19
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΛΕΟΝΤΑΣ 2014
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 14/10/18
ΚΑΠ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 21/10/18
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΠ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 04/11/18
ΚΑΠ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική – 11/11/18
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΠ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΟΦΗ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική – 18/11/18
ΚΑΠ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΟΦΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

6η Αγωνιστική – 25/11/18
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΚΑΠ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΟΦΗ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

7η Αγωνιστική – 02/12/18
ΚΑΠ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΟΦΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

8η Αγωνιστική – 09/12/18
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΠ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

9η Αγωνιστική – 16/12/18
ΚΑΠ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

10η Αγωνιστική – 23/12/18
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΚΑΠ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΟΦΗ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

11η Αγωνιστική – 13/01/19
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΟΦΗ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΠ
ΟΦΗ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

13η Αγωνιστική – 27/01/19
ΚΑΠ – ΟΦΗ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 03/02/19
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΠ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΟΦΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 10/02/19
ΚΑΠ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΟΦΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

16η Αγωνιστική – 17/02/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΠ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΟΦΗ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

17η Αγωνιστική – 24/02/19
ΚΑΠ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΟΦΗ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18η Αγωνιστική – 03/03/19
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΚΑΠ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

19η Αγωνιστική – 17/03/19
ΚΑΠ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΟΦΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

20η Αγωνιστική – 24/03/19
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΚΑΠ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΟΦΗ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

21η Αγωνιστική – 31/03/19
ΚΑΠ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

22η Αγωνιστική – 07/04/19
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΠ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

23η Αγωνιστική – 14/04/19
ΚΑΠ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΟΦΗ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

24η Αγωνιστική – 21/04/19
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΚΑΠ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦΗ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

25η Αγωνιστική – 05/05/19
ΚΑΠ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 12/05/19
ΟΦΗ – ΚΑΠ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)


1η Αγωνιστική - 14/10/18
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

2η Αγωνιστική - 21/10/18
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3η Αγωνιστική - 04/11/18
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4η Αγωνιστική - 11/11/18
Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική - 18/11/18
Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

6η Αγωνιστική - 25/11/18
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

7η Αγωνιστική - 02/12/18
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

8η Αγωνιστική - 09/12/18
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

9η Αγωνιστική - 16/12/18
Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

10η Αγωνιστική - 23/12/18
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

11η Αγωνιστική - 13/01/19
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

12η Αγωνιστική - 20/01/19
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

13η Αγωνιστική - 27/01/19
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

14η Αγωνιστική - 03/02/19
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15η Αγωνιστική - 10/02/19
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

16η Αγωνιστική - 17/02/19
Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

17η Αγωνιστική - 24/02/19
Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18η Αγωνιστική - 03/03/19
Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19η Αγωνιστική - 17/03/19
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

20η Αγωνιστική - 24/03/19
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

21η Αγωνιστική - 31/03/19
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

22η Αγωνιστική - 07/04/19
Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

23η Αγωνιστική - 14/04/19
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

24η Αγωνιστική - 21/04/19
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

25η Αγωνιστική - 05/05/19
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

26η Αγωνιστική - 12/05/19
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 14/10/18
ΜΕΝΤ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΕΚΑ

2η Αγωνιστική – 21/10/18
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΒΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

3η Αγωνιστική – 04/11/18
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΑΝΘ
ΒΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΔΕΚΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 11/11/18
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΕΚΑ – ΒΑΟ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 18/11/18
ΜΕΝΤ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΕΚΑ
ΒΑΟ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

6η Αγωνιστική – 25/11/18
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΒΑΟ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

7η Αγωνιστική – 02/12/18
ΜΕΝΤ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΒΑΟ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΧΑΝΘ

8η Αγωνιστική – 09/12/18
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΒΑΟ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΔΕΚΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

9η Αγωνιστική – 16/12/18
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΒΑΟ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΧΑΝΘ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

10η Αγωνιστική – 23/12/18
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΕΝΤ
ΒΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΧΑΝΘ

11η Αγωνιστική – 13/01/19
ΜΕΝΤ – ΒΑΟ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΧΑΝΘ – ΔΕΚΑ

12η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΒΑΟ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΧΑΝΘ
ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

13η Αγωνιστική – 27/01/19
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΔΕΚΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

14η Αγωνιστική – 03/02/19
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΜΕΝΤ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΑΟ
ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΕΚΑ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

15η Αγωνιστική – 10/02/19
ΜΕΝΤ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΒΑΟ – ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΔΕΚΑ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2

16η Αγωνιστική – 17/02/19
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΑΟ
ΔΕΚΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2

17η Αγωνιστική – 24/02/19
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΒΑΟ – ΔΕΚΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική – 03/03/19
ΧΑΝΘ – ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΒΑΟ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

19η Αγωνιστική – 17/03/19
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΒΑΟ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

20η Αγωνιστική – 24/03/19
ΔΕΚΑ – ΜΕΝΤ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΒΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική – 31/03/19
ΜΕΝΤ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΒΑΟ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΧΑΝΘ

22η Αγωνιστική – 07/04/19
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΒΑΟ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

23η Αγωνιστική – 14/04/19
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΒΑΟ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΔΕΚΑ
ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

24η Αγωνιστική – 21/04/19
ΒΑΟ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΔΕΚΑ – ΧΑΝΘ

25η Αγωνιστική – 05/05/19
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2 – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΒΑΟ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΑΝΘ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ

26η Αγωνιστική – 12/05/19
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ – ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ Ο2
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΒΑΟ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ
ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο