Πρόγραμμα Γ' Εθνικής

Πρόγραμμα Γ' Εθνικής

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική - 15/10/2017
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΚΑΠ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ


2η Αγωνιστική - 22/10/2017
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΠ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.


3η Αγωνιστική - 29/10/2017
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΑΠ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ


4η Αγωνιστική - 5/11/2017
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΠ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ


5η Αγωνιστική - 12/11/2017
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΚΑΠ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ


6η Αγωνιστική - 19/11/2017
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΚΑΠ


7η Αγωνιστική - 26/11/2017
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΚΑΠ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

8η Αγωνιστική - 3/12/2017
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΚΑΠ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ


9η Αγωνιστική - 10/12/2017
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΚΑΠ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ


10η Αγωνιστική - 17/12/2017
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΚΑΠ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

11η Αγωνιστική - 7/1/2018
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΠ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ


12η Αγωνιστική - 14/1/2018
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΠ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

13η Αγωνιστική - 21/1/2018
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΠ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.


14η Αγωνιστική - 28/1/2018
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΠ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.


15η Αγωνιστική - 4/2/2018
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΚΑΠ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980


16η Αγωνιστική - 11/2/2018
ΚΑΠ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980


17η Αγωνιστική - 25/2/2018
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΚΑΠ


18η Αγωνιστική - 4/3/2018
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΠ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ


19η Αγωνιστική - 11/3/2018
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΚΑΠ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ


20η Αγωνιστική - 18/3/2018
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΚΑΠ


21η Αγωνιστική - 1/4/2018
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΠ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ


22η Αγωνιστική - 22/4/2018
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΠ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

 

23η Αγωνιστική - 29/4/2018
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΠ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 


24η Αγωνιστική - 6/5/2018
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΚΑΠ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ


25η Αγωνιστική - 13/5/2018
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΠ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ


26η Αγωνιστική - 20/5/2018
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΚΑΠ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - 15/10/2017
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

 

2η Αγωνιστική - 22/10/2017
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ

 

3η Αγωνιστική - 29/10/2017
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΟΦΗ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


4η Αγωνιστική - 5/11/2017
Ρεπό: ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


5η Αγωνιστική - 12/11/2017
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ


6η Αγωνιστική - 19/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΟΦΗ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ


7η Αγωνιστική - 26/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


8η Αγωνιστική - 3/12/2017
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική - 10/12/2017
Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΟΦΗ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ


10η Αγωνιστική - 17/12/2017
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


11η Αγωνιστική - 7/1/2018
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΟΦΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ


12η Αγωνιστική - 14/1/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΟΦΗ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


13η Αγωνιστική - 21/1/2018
Ρεπό: ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΟΦΗ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ


14η Αγωνιστική - 28/1/2018
Ρεπό: ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΦΗ


15η Αγωνιστική - 4/2/2018
Ρεπό: ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΗ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ


16η Αγωνιστική - 11/2/2018
Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΦΗ


17η Αγωνιστική - 25/2/2018
Ρεπό: ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ


18η Αγωνιστική - 4/3/2018
Ρεπό: ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ


19η Αγωνιστική - 11/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ


20η Αγωνιστική - 18/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΟΦΗ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ


21η Αγωνιστική - 1/4/2018
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΦΗ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ


22η Αγωνιστική - 22/4/2018
Ρεπό: ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΟΦΗ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

23η Αγωνιστική - 29/4/2018
Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΦΗ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ


24η Αγωνιστική - 6/5/2018
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΦΗ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ


25η Αγωνιστική - 13/5/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΟΦΗ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

 

26η Αγωνιστική - 20/5/2018
Ρεπό: ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΟΦΗ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική - 15/10/2017
Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2η Αγωνιστική - 22/10/2017
Ρεπό: ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

3η Αγωνιστική - 29/10/2017
Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

4η Αγωνιστική - 5/11/2017
Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

5η Αγωνιστική - 12/11/2017
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

6η Αγωνιστική - 19/11/2017
Ρεπό: ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

7η Αγωνιστική - 26/11/2017
Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

8η Αγωνιστική - 3/12/2017
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

9η Αγωνιστική - 10/12/2017
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

10η Αγωνιστική - 17/12/2017
Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

11η Αγωνιστική - 7/1/2018
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12η Αγωνιστική - 14/1/2018
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

13η Αγωνιστική - 21/1/2018
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

14η Αγωνιστική - 28/1/2018
Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

15η Αγωνιστική - 4/2/2018
Ρεπό: ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

16η Αγωνιστική - 11/2/2018
Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

17η Αγωνιστική - 25/2/2018
Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

18η Αγωνιστική - 4/3/2018
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19η Αγωνιστική - 11/3/2018
Ρεπό: ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

20η Αγωνιστική - 18/3/2018
Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

21η Αγωνιστική - 1/4/2018
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

22η Αγωνιστική - 22/4/2018
Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

23η Αγωνιστική - 29/4/2018
Ρεπό: ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

24η Αγωνιστική - 6/5/2018
Ρεπό: ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

25η Αγωνιστική - 13/5/2018
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

26η Αγωνιστική - 20/5/2018
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. - ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. - ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ - ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

 

4ος Όμιλος

 

1η Αγωνιστική - 15/10/2017
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΝΘ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΜΕΝΤ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

2η Αγωνιστική - 22/10/2017
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΜΕΝΤ - ΧΑΝΘ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

3η Αγωνιστική - 29/10/2017
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΜΕΝΤ
ΧΑΝΘ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

4η Αγωνιστική - 5/11/2017
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΧΑΝΘ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΕΝΤ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

5η Αγωνιστική - 12/11/2017
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ
ΧΑΝΘ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΕΝΤ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

6η Αγωνιστική - 19/11/2017
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΧΑΝΘ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΕΝΤ

7η Αγωνιστική - 26/11/2017
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΧΑΝΘ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΕΝΤ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

8η Αγωνιστική - 3/12/2017
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΝΘ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΜΕΝΤ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

9η Αγωνιστική - 10/12/2017
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΝΘ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΕΝΤ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

10η Αγωνιστική - 17/12/2017
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΧΑΝΘ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΜΕΝΤ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

11η Αγωνιστική - 7/1/2018
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

12η Αγωνιστική - 14/1/2018
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΧΑΝΘ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΕΝΤ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

13η Αγωνιστική - 21/1/2018
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΕΝΤ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

14η Αγωνιστική - 28/1/2018
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΧΑΝΘ
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

15η Αγωνιστική - 4/2/2018
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

16η Αγωνιστική - 11/2/2018
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΧΑΝΘ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

17η Αγωνιστική - 25/2/2018
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΧΑΝΘ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΕΝΤ

18η Αγωνιστική - 4/3/2018
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

19η Αγωνιστική - 11/3/2018
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

20η Αγωνιστική - 18/3/2018
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΧΑΝΘ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΜΕΝΤ

21η Αγωνιστική - 1/4/2018
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΧΑΝΘ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΕΝΤ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

22η Αγωνιστική - 22/4/2018
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΕΝΤ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

23η Αγωνιστική - 29/4/2018
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

24η Αγωνιστική - 6/5/2018
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΧΑΝΘ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ

25η Αγωνιστική - 13/5/2018
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΧΑΝΘ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ - ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

26η Αγωνιστική - 20/5/2018
ΧΑΝΘ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡ
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ - ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο