LUAVI header ad

Η κλήρωση της Α2 Γυναικών

Διαβάστε το αναλυτικό πρόγραμμα της Α2 Γυναικών για τη φετινή σεζόν.
Η κλήρωση της Α2 Γυναικών

Αναλυτικά το πρόγραμμα του φετινού πρωταθλήματος:

1η Αγωνιστική - 13/10/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική - 20/10/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

3η Αγωνιστική - 27/10/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

4η Αγωνιστική - 03/11/19
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

5η Αγωνιστική - 10/11/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

6η Αγωνιστική - 24/11/19
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

7η Αγωνιστική - 01/12/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

8η Αγωνιστική - 08/12/19
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

9η Αγωνιστική - 15/12/19
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική - 22/12/19
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

11η Αγωνιστική - 05/01/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

12η Αγωνιστική - 12/01/20
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

13η Αγωνιστική - 19/01/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

14η Αγωνιστική - 26/01/20
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

15η Αγωνιστική - 02/02/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

16η Αγωνιστική - 09/02/20
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική - 16/02/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική - 23/02/20
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

19η Αγωνιστική - 08/03/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

20η Αγωνιστική - 15/03/20
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

21η Αγωνιστική - 29/03/20
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ
ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική - 05/04/20
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙ

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου:

1η Αγωνιστική - 13/10/19
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

2η Αγωνιστική - 20/10/19
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΜΕΝΤ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική - 27/10/19
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΜΕΝΤ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

4η Αγωνιστική - 03/11/19
ΜΕΝΤ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

5η Αγωνιστική - 10/11/19
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΕΝΤ

6η Αγωνιστική - 24/11/19
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΕΝΤ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

7η Αγωνιστική - 01/12/19
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

8η Αγωνιστική - 08/12/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΕΝΤ

9η Αγωνιστική - 15/12/19
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

10η Αγωνιστική - 22/12/19
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΕΝΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11η Αγωνιστική - 05/01/20
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική - 12/01/20
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική - 19/01/20
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

14η Αγωνιστική - 26/01/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΜΕΝΤ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

15η Αγωνιστική - 02/02/20
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΕΝΤ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

16η Αγωνιστική - 09/02/20
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

17η Αγωνιστική - 16/02/20
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΜΕΝΤ

18η Αγωνιστική - 23/02/20
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΕΝΤ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

19η Αγωνιστική - 08/03/20
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΕΝΤ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

20η Αγωνιστική - 15/03/20
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΕΝΤ

21η Αγωνιστική - 29/03/20
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

22η Αγωνιστική - 05/04/20
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο