LUAVI header ad

Η κλήρωση των ομίλων της Γ' Εθνικής

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση και έγινε γνωστό το πρόγραμμα των αγώνων των τεσσάρων ομίλων Γ' Εθνικής για την σεζόν 2019-2020
Η κλήρωση των ομίλων της Γ' Εθνικής

Αναλυτικά οι αγωνιστικές στους 4 ομίλους:

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 13/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

2η Αγωνιστική - 20/10/19
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

3η Αγωνιστική - 27/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

4η Αγωνιστική - 03/11/19
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

5η Αγωνιστική - 10/11/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

6η Αγωνιστική - 24/11/19
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

7η Αγωνιστική - 01/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική - 08/12/19
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9η Αγωνιστική - 15/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική - 22/12/19
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική - 05/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

12η Αγωνιστική - 12/01/20
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική - 19/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

14η Αγωνιστική - 26/01/20
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

15η Αγωνιστική - 02/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

16η Αγωνιστική - 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

17η Αγωνιστική - 23/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

18η Αγωνιστική - 08/03/20
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

19η Αγωνιστική - 15/03/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20η Αγωνιστική - 22/03/20
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

21η Αγωνιστική - 29/03/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

22η Αγωνιστική - 05/04/20
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική - 12/04/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

24η Αγωνιστική - 26/04/20
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

25η Αγωνιστική - 03/05/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ - ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

26η Αγωνιστική - 10/05/20
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ - ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 13/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

2η Αγωνιστική - 20/10/19
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική - 27/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

4η Αγωνιστική - 03/11/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

5η Αγωνιστική - 10/11/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

6η Αγωνιστική - 24/11/19
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική - 01/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική - 08/12/19
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

9η Αγωνιστική - 15/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

10η Αγωνιστική - 22/12/19
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική - 05/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

12η Αγωνιστική - 12/01/20
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

13η Αγωνιστική - 19/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14η Αγωνιστική - 26/01/20
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15η Αγωνιστική - 02/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

16η Αγωνιστική - 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

17η Αγωνιστική - 23/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

18η Αγωνιστική - 08/03/20
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

19η Αγωνιστική - 15/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

20η Αγωνιστική - 22/03/20
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

21η Αγωνιστική - 29/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΑΣ ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική - 05/04/20
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

23η Αγωνιστική - 12/04/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

24η Αγωνιστική - 26/04/20
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική - 03/05/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΠΕΡΑ - Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

26η Αγωνιστική - 10/05/20
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ - ΑΣ ΠΕΡΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 13/10/19
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

2η Αγωνιστική - 20/10/19
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

3η Αγωνιστική - 27/10/19
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική - 03/11/19
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική - 10/11/19
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

6η Αγωνιστική - 24/11/19
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7η Αγωνιστική - 01/12/19
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8η Αγωνιστική - 08/12/19
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

9η Αγωνιστική - 15/12/19
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

10η Αγωνιστική - 22/12/19
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

11η Αγωνιστική - 05/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

12η Αγωνιστική - 12/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική - 19/01/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

14η Αγωνιστική - 26/01/20
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

15η Αγωνιστική - 02/02/20
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

16η Αγωνιστική - 09/02/20
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

17η Αγωνιστική - 23/02/20
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

18η Αγωνιστική - 08/03/20
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

19η Αγωνιστική - 15/03/20
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

20η Αγωνιστική - 22/03/20
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

21η Αγωνιστική - 29/03/20
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22η Αγωνιστική - 05/04/20
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

23η Αγωνιστική - 12/04/20
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

24η Αγωνιστική - 26/04/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

25η Αγωνιστική - 03/05/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

26η Αγωνιστική - 10/05/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 13/10/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΜΕΝΤ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

2η Αγωνιστική - 20/10/19
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΕΚΑ

3η Αγωνιστική - 27/10/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

4η Αγωνιστική - 03/11/19
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΝΤ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

5η Αγωνιστική - 10/11/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΕΝΤ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

6η Αγωνιστική - 24/11/19
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΕΚΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΝΤ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική - 01/12/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΕΝΤ

8η Αγωνιστική - 08/12/19
ΔΕΚΑ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

9η Αγωνιστική - 15/12/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΕΝΤ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10η Αγωνιστική - 22/12/19
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΔΕΚΑ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΕΝΤ

11η Αγωνιστική - 05/01/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΔΕΚΑ
ΜΕΝΤ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

12η Αγωνιστική - 12/01/20
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΕΚΑ - ΜΕΝΤ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

13η Αγωνιστική - 19/01/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΕΝΤ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΕΚΑ

14η Αγωνιστική - 26/01/20
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΔΕΚΑ

15η Αγωνιστική - 02/02/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η Αγωνιστική - 09/02/20
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΕΝΤ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΔΕΚΑ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η Αγωνιστική - 23/02/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΔΕΚΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική - 08/03/20
ΜΕΝΤ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΔΕΚΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

19η Αγωνιστική - 15/03/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΕΝΤ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

20η Αγωνιστική - 22/03/20
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική - 29/03/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΔΕΚΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΕΝΤ

22η Αγωνιστική - 05/04/20
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΕΚΑ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

23η Αγωνιστική - 12/04/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΕΚΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΝΤ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

24η Αγωνιστική - 26/04/20
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΕΝΤ

25η Αγωνιστική - 03/05/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ - ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΕΝΤ - ΔΕΚΑ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

26η Αγωνιστική - 10/05/20
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ - ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ - ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο