LUAVI header ad

Β' ΕΣΚΑ: «Σόκαρε» το Φίλιππο ο Αθηναϊκός, επέστρεψε στις νίκες η ΜΕΝ Ιλίου

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής στους δύο ομίλους της Β' ΕΣΚΑ.
Β' ΕΣΚΑ: «Σόκαρε» το Φίλιππο ο Αθηναϊκός, επέστρεψε στις νίκες η ΜΕΝ Ιλίου

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για την κατηγορία Β’ Ανδρών του 1ου Ομίλου στην 11η αγωνιστική:

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.: 63-59

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ: 67-82

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ: 72-68

ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ: 80-88

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. – ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ: 72-66

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ: 97-78

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ: 39-70

Τα φύλλα αγώνα:

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ: 63
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.: 59
Τα δεκάλεπτα: 6-16, 16-34, 41-42, 63-59
Διαιτητές: ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ (ΜΑΚΡΗΣ-ΚΑΜΠΙΤΗΣ): ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ, ΒΛΑΣΕΡΟΣ 7, ΤΣΕΡΣΑΚ 12 (2), ΒΙΔΑΚΗΣ 14 (3), ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 6 (2), ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ 13, ΧΥΤΑΣ, ΚΟΥΝΑΣ, ΣΙΔΕΡΗΣ, ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2, ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ 9 (2).
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. (ΣΓΟΥΡΙΤΣΑΣ-ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΣ): ΒΕΡΓΙΝΗΣ, ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ 3 (1), ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ 5, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΤΣΟΛΕΤΗΣ, ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 10 (1), ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 18 (1), ΔΙΟΛΑΤΖΗΣ 4, ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 8 (2), ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 11 (2).

ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ: 72
ΑΟ ΚΑΡΕΑ: 68
Τα δεκάλεπτα: 18-17, 39-42, 49-60, 72-68
Διαιτητές: ΚΟΤΣΩΝΗΣ, ΛΑΖΟΓΚΑ
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ (ΜΠΑΡΤΖΟΣ): ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΓΕΩΡΓΑΣ, ΘΑΝΟΣ 4, ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 12 (2), ΚΩΝΣΤΑΝΤΩΝΗΣ 17 (1), ΔΗΜΑΣ 2, ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ 7, ΜΑΝΤΑΛΒΑΝΟΣ 4, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 10, ΚΟΥΠΑΚΗΣ, ΤΑΓΑΡΗΣ 10 (2), ΣΤΥΛΛΟΣ 2.
ΑΟ ΚΑΡΕΑ (ΣΟΥΦΛΑΣ-ΠΛΟΥΜΗΣ): ΤΣΙΑΠΟΥΛΑΣ 19 (3), ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Α. 9 (1), ΜΑΝΟΥΡΗΣ 7 (1), ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΤΖΗΜΩΡΑΚΗΣ, ΚΟΝΤΟΣ, ΚΑΝΤΕΛΗΣ, ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ 14 (1), ΘΕΟΦΑΝΑΚΗΣ 4, ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6, ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Σ 9 (3). 

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: 97
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ: 78
Τα δεκάλεπτα: 41-25, 54-38, 78-61, 97-78
Διαιτητές: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ-ΑΝΤΥΠΑΣ): ΤΣΑΚΟΣ 6, ΣΚΟΥΦΑΚΗΣ 10, ΤΣΕΤΣΩΝΗΣ 2, ΜΗΛΗΣ 5 (1), ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 48 (5), ΚΑΥΜΕΝΑΚΗΣ 5 (1), ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΕΣΙ 4, ΦΙΛΙΟΣ 6, ΚΑΡΜΙΡΗΣ, ΖΑΡΡΑΣ 9 (1), ΣΚΑΡΠΑΣ 2.
ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ (ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ-ΤΣΟΥΠΡΗΣ): ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 19 (1), ΓΚΟΤΣΗΣ 7 (1), ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 5 (1), ΝΤΙΜΠΕΡΤ 1, ΓΚΟΦΑΣ 9, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΝΙΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΤΙΝΙ 7 (1), ΜΙΚΕΛΗΣ 8 (1), ΟΟΥΕ 13, ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 9 (1), ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ.

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ: 67
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ: 82
Τα δεκάλεπτα: 22-21, 35-44, 48-60-67-82
Διαιτητές: ΣΚΟΥΤΑΣ, ΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΤΣΙΤΟΣ-ΤΣΟΥΛΙΑΣ): ΜΠΟΤΣΑΣ 9 (1), ΑΛΕΚΕΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΖΟΡΜΠΑΣ 1, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 19 (1), ΜΑΖΙΑΝΗΣ, ΖΕΜΠΕΡΗΣ 2, ΤΣΙΝΙΚΑΣ, ΒΑΛΛΗΝΔΡΑΣ 8 (2), ΚΑΤΣΑΡΟΣ, ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ 5 (1), ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 21 (1).
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ  (ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ): ΜΕΛΛΟΣ-ΚΟΡΝΑΡΟΣ 9 (2), ΠΙΝΗΣ, ΖΕΧΕΡΛΗΣ 7, ΕΜΙΡΗΣ 15 (3), ΠΑΖΑΡΑΣ 11 (1), ΜΗΝΤΖΑΡΙΔΗΣ 17 (5), ΤΣΑΝΑΚΑΣ 4, ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 14, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1, ΔΡΟΣΟΣ, ΚΥΡΑΛΕΟΣ 4, ΚΑΤΣΕΛΟΣ

ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ.: 72
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ: 66
Τα δεκάλεπτα: 17-16, 27-26, 51-42, 72-66
Διαιτητές: ΟΡΦΑΝΟΣ, ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΑΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓ. (ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ): ΑΡΤΣΑΝΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΟΝΤΟΕΜΕΛΑΜ 16 (1), ΝΙΚΟΛΟΗΣ 2, ΚΟΥΤΣΟΥΒΑΣ 18 (3), ΚΑΥΚΗΣ 4, ΜΑΝΟ, ΣΠΑΝΙΔΗΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΥ, ΚΑΡΤΣΟΥΝΗΣ, ΠΛΟΥΜΗΣ 15 (1), ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ 9 (1).
ΑΧΑΡΝΗΣ ΛΦΜ (ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ): ΣΤΡΑΤΟΜΗΤΡΟΣ 24 (4), ΔΑΛΛΑΣ, ΑΛΕΞΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 13 (2), ΑΚΡΙΒΟΣ, ΙΓΓΛΕΖΟΣ 11 (3), ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Π., ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΟΣ 10, ΒΡΕΤΤΟΣ 4, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα για την κατηγορία Β’ Ανδρών του 2ου Ομίλου στην 11η αγωνιστική:

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ: 76-70

ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ: 82-42

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 63-73

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006: 64-57

ΜΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: 80-57

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: 78-65

ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΥΦΩΝ ΑΣ: 80-63

Τα φύλλα αγώνα:

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.: 76
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ: 70
Τα δεκάλεπτα: 26-23, 37-34, 56-51, 76-70
Διαιτητές: ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ, ΚΟΥΛΗΣ Χ.
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. (ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ): ΔΗΜΟΥΛΗΣ 2, ΚΟΚΚΟΡΗΣ 4 (1), ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ 8 (1), ΜΠΑΚΑΛΗΣ, ΤΡΑΓΟΣ 14 (2), ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ 14, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 3 (1), ΙΓΙΑΜΟΥ 12, ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ 17 (4), ΤΟΥΡΛΙΔΑΣ 2.
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ (ΚΟΥΚΛΑΚΗΣ-ΒΑΖΙΑΝΑΣ): ΛΟΪΖΟΣ 5, ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 14, ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 21 (3), ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗΣ 3 (1), ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΩΡΑΪΤΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 9 (1), ΡΟΪΔΗΣ 7 (2), ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ 3 (1), ΚΟΥΤΡΑΣ, ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 4 (1), ΛΑΔΙΚΟΣ 5 (1).

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ: 64
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006: 57
Τα δεκάλεπτα: 8-17, 32-33, 49-52, 64-57
Διαιτητές: ΟΡΦΑΝΟΣ, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ (ΜΠΡΥΤΖΗΣ): ΔΡΑΓΑΝΗΣ 4 (1), ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ 9 (3), ΣΤΑΜΑΤΗΣ 7 (1), ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΠΟΥΤΖΗΣ Δ. 16, ΚΑΡΥΩΤΗΣ 3 (1), ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΜΑΤΕΡΟΣ 5, ΔΗΜΗΤΣΑΣ 9, ΜΠΟΥΤΖΗΣ Π. 2, ΤΣΙΜΠΕΡΗΣ 2, ΜΙΧΑΛΑΣ 7 (1).
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 (ΚΛΗΜΗΣ-ΖΑΜΠΕΤΑΣ): ΤΖΟΛΗΣ, ΡΑΔΙΤΣΑΣ 20 (3), ΤΣΕΒΡΕΝΙΔΗΣ 16, ΜΑΜΟΥΝΗΣ 8 (1), ΠΑΠΠΑΣ, ΔΟΥΤΣΙΝΗΣ 8, ΜΙΧΑΛΗΣ, ΧΙΝΗΣ 3 (1), ΡΟΥΣΚΑΣ, ΘΕΟΔΟΣΗΣ-ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ, ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗΣ 2, ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ.

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ: 63
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ: 73
Τα δεκάλεπτα: 16-17, 34-34, 52-52, 63-73
Διαιτητές: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (ΜΠΥΡΩΣΗΣ-ΜΠΙΛΑΛΗΣ): ΑΡΣΕΝΙΔΗΣ 6 (2), ΠΑΝΤΖΙΔΗΣ 11 (3), ΦΛΟΥΔΑΣ 15, ΚΑΛΙΑΡΑΣ, ΚΑΝΙΑΡΗΣ 2, ΚΑΡΤΑΝΟΣ 9 (1), ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 8 (2), ΚΩΤΙΔΗΣ 3 (1), ΒΑΡΕΛΑΣ, ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ, ΚΕΡΑΤΣΑΣ 9 (1).
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ (ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΟΥΣΚΑΚΗΣ): ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 2, ΠΛΕΣΙΩΤΗΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 8 (2), ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6, ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 11 (3), ΝΙΚΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΛΟΥΣΗΣ 17 (1), ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 10, ΑΡΓΥΡΙΔΗΣ 4, ΑΛΑΜΑΝΟΣ 15. 

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ: 78
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: 65
Τα δεκάλεπτα: 22-17, 33-30, 49-51, 78-65
Διαιτητές: ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ, ΣΙΔΕΡΗΣ
ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ-ΚΑΤΣΙΩΤΗΣ): ΝΙΝΟΣ 3 (1), ΖΑΓΑΛΙΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Β. 18 (3), ΜΠΙΛΗΣ, ΚΑΡΥΑΤΗΣ 3 (1), ΠΟΥΡΟΣ 3 (1), ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Β. 14 (1), ΤΡΙΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 7 (1), ΚΩΤΣΙΑΣ 3 (1), ΤΣΕΡΩΝΗΣ 24 (2), ΣΙΔΕΡΗΣ 1, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2.
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ-ΓΡΑΒΑΛΟΣ): ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ΒΕΝΙΤΟΥΡΑΚΗΣ 9 (1), ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ 13 (2), ΤΡΙΓΚΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 17, ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ 7 (2), ΖΗΚΑΣ 3 (1), ΦΑΣΟΥΡΑΣ 1, ΤΑΣΟΥΛΑΣ 9, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΚΑΤΣΟΧΕΙΡΑΚΗΣ 2, ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ.

Πηγή φωτογραφίας: Μπει δεν μπει

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο