ΕΚΑΣΧ 5η αγωνιστική

20/11/2010 (15:37)   Μουδανιά - Φλογητά 54-83 Διαιτητές: Εδιάρογλου - Τεζετζίδης Τα δεκάλεπτα:11-22, 21-40, 31-63, 54-83 Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης, Λασκαρίδης 7, Παπαγεωργίου, Μπα
ΕΚΑΣΧ 5η αγωνιστική
20/11/2010 (15:37)  

Μουδανιά - Φλογητά 54-83
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Τεζετζίδης
Τα δεκάλεπτα:11-22, 21-40, 31-63, 54-83
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης, Λασκαρίδης 7, Παπαγεωργίου, Μπαχάνος, Παπαδόπουλος 2, Ντούμας 2, Τεζετζίδης 17 (3), Πινακιώτης, Μαμούρης 11, Κουτζούχας 9 (1), Κίκας 4, Βούζας 2.
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης 2, Βούζας 7, Τσιαουσίδης 21 (2), Ανανιάδης 12, Νικολαΐδης 3, Ατματζίδης 2, Ιορδανίδης 10, Γεώργογλου 7, Χατζηκωνσταντίνου 2, Αγγελίδης, Τόμαν 15 (1), Χαρταβέλλας 2.  

Πευκοχώρι - Ορμήλια 93-51
Διαιτητές
: Μάνιος - Λαγός
Τα δεκάλεπτα:30-11, 62-26, 84-36, 93-51
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 4, Καρράς 20 (1), Βέτσος 1, Μουρίκης 22 (4), Γιαννόπουλος, Τζαντζίδης 11, Ρηγάκης 7 (2), Παπαχαραλάμπους 4, Βασιλειάδης 2, Παντελέρης 7, Μπούιντας 9, Μαναβάκης 6.
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 2, Μπουρλής, Τσικούρης 1, Καρατάσιος 3, Στεφανίδης, Αργυρόπουλος 2, Ανδρεάδης Η. 3, Αθανασόπουλος, Ντάλντος 6, Γρίψιος 13, Κυρομίτης, Δήμητσας 21 (1).  

Αρναία - Κασσάνδρα 82-46
Διαιτητές
: Παραλής- Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 22-11, 35-19, 54-33, 82-46
Αρναία (Μοσχόπουλος): Κυπαρισσάς 11 (2), Κουλαξής 2, Μπάτζιος 16 (1), Χαριστός, Τζιτζιρίκας, Λαλιώτης, Πράντσις 6, Κούνδουρος, Αρβανίτης 9, Ρεπάνης, Αργυρίου 13, Ανδρεάδης 25 (7).
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Μιτελούδης 10, Τσιάλας 3 (1), Καλαμβούκας 2, Κερμέντης, Τσιανάκας, Παπαστεφάνου 9, Καμάρης 3, Γαλαρινιώτης 7, Παυλής 12, Παγίδας, Ανθόπουλος, Μοσχίδης Α.  

Παλαιοχώρι - Μαρμαράς 54-44
Διαιτητές
: Παραλής- Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 11-13, 28-23, 39-33, 54-44
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης 7 (1), Καραθανάσης 5 (1), Μοσχόπουλος Α. 4 (1), Βούζιος 5 (1), Γκαγκάνης Μ., Ζολώτας 22 (4), Κατσιρμάς, Παναϊρλής 1, Κατσαμπρόκος, Γκαγκάνης Α. 10, Πολύζου.
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 13 (2), Κανατάς 2, Πατσουράκος, Κοπάντζας 1, Μιλκονίδης 14 (1), Ζουμπούλης, Καραϊσκάκης 7, Χατζηιωακειμίδης, Δεληγιάννης 4, Αλεξιάδης 1, Καΐκης, Τσεπελίδης 2.  

Ουρανούπολη - Γαλάτιστα 86-78
Διαιτητές
: Γατά - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 25-21, 45-36, 58-58, 86-78
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 27, Τσιβίλογλου, Ρούσσος, Τσινός 20, Κόκκινος Ε. 5, Κατσαβαβάκης, Στουλούπης 6, Αντωνάκης 5 (1), Στράντζαλης, Γεννάδιος 5, Κελέσης 17 (2), Αλεσλίδης 1.
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης 3 (1), Καρβουνάρης, Μουρατίδης 1, Ματσούκης 25 (4), Καζλάρης 12 (1), Γκιώργκης 4, Ματθαίου, Πουμάκης 1, Βουρτζιάδης 12 (2), Δενεσίδης 9 (1), Γιαλιάς 2, Πατσάβρας 9 (1).  

Ιερισσός - Τρίγλια 56-50
Διαιτητές
: Γατά - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 15-8, 27-24, 43-37, 56-50
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης 5 (1), Ντούζα 2, Κόμνος 3, Ευθυμίου Π. 8, Λέχος Χ. 12, Λέχος Β.17, Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ. 6, Καραθανάσης, Ματάκος Δ., Ευθυμίου Χ. 3 (1).
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Χατζηαλέξης 4, Παντζάκης 4, Τσήλιος 2, Μπαμπαλιάρης, Καρράς 1, Χατζηγιοβανάκης 6, Σερεμέτης 16, Ζάπαντζης 3 (1), Κουνάδος, Καρπούζης 12 (1), Γεώργογλου 2.  

Η βαθμολογία (σε 5 αγώνες): Πευκοχώρι 10, Φλογητά 10, Αρναία 9, Ιερισσός 9, Τρίγλια 8, Ορμύλια 7, Παλαιοχώρι 7, Ουρανούπολη 7, Μουδανιά 7, Γαλάτιστα 6, Μαρμαράς 5, Κασσάνδρα 5.

Η επόμενη αγωνιστική: Κασσάνδρα - Ουρανούπολη, Φλογητά - Αρναία, Τρίγλια - Μουδανιά, Ιερισσός - Παλαιοχώρι, Γαλάτιστα - Πευκοχώρι, Ορμύλια - Μαρμαράς.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο