ΕΚΑΣΧ 6η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 22/11/2010 (23:35) Κασσάνδρα - Ουρανούπολη 64-73 Διαιτητές: Εδιάρογλου - Αναστασιάδης Τα δεκάλεπτα: 7-26, 23-39, 41-55, 64-73 Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Μιτελούδης 11 (1)...
ΕΚΑΣΧ 6η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
22/11/2010 (23:35)

Κασσάνδρα - Ουρανούπολη 64-73
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 7-26, 23-39, 41-55, 64-73
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Μιτελούδης 11 (1), Τσιάλας, Νταλιάρης 12, Κερμέντης, Τσιανάκας 2, Παπαστεφάνου 7, Καμάρης, Γαλαρινιώτης 3, Παυλής 14 (3), Παγίδας, Ανθόπουλος 7, Κεχαγιάς 8 (2).
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 28, Τσιβίλογλου, Ρούσσος, Τσινός 5, Κόκκινος Ε. 9, Κατσαβαβάκης, Στουλούπης 16, Αντωνάκης, Στράντζαλης 7 (1), Γεννάδιος 8, Κελέσης, Αλεσλίδης.  

Φλογητά - Αρναία 69-78
Διαιτητές
: Θωμόπουλος - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 19-20, 41-40, 55-69, 69-78
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης, Βούζας, Τσιαουσίδης 28 (3), Ανανιάδης 4, Νικολαΐδης, Ατματζίδης, Ιορδανίδης 13, Γεώργογλου 6 (1), Χατζηκωνσταντίνου, Αγγελίδης, Τόμαν 18 (2), Χαρταβέλλας.
Αρναία (Μοσχόπουλος): Κυπαρισσάς 4, Κουλαξής 10, Μπάτζιος 14, Χαριστός, Τζιτζιρίκας, Λαλιώτης, Πράντσις 12 (2), Κούνδουρος, Αρβανίτης 2, Ρεπάνης, Αργυρίου, Ανδρεάδης 36 (4).  

Ορμύλια - Μαρμαράς 66-35
Διαιτητές
: Θωμόπουλος - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 24-8, 43-18, 51-28, 66-35
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 9 (1), Μπουρλής 3, Τσικούρης 2, Καρατάσιος, Παπαδόπουλος 2, Αργυρόπουλος 9 (1), Ανδρεάδης Η. 2, Αθανασόπουλος 2,  Ντάλντος 15 (1), Γρίψιος 6, Κυρομίτης, Δήμητσας 16.
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 13 (1), Κανατάς, Πατσουράκος, Κοπάντζας, Μιλκονίδης 8, Ζουμπούλης 4, Καραϊσκάκης, Χατζηϊωακειμίδης, Δεληγιάννης 6, Αλεξιάδης, Καΐκης 4, Τσεπελίδης.  

Τρίγλια - Μουδανιά 72-57
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Παραλής
Τα δεκάλεπτα: 18-7, 29-23, 51-36, 72-57
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Χατζηαλέξης 7, Παντζάκης 12, Τσήλιος 9 (1), Μπαμπαλιάρης 2, Καρράς 10, Ναλμπάντης 2, Σερεμέτης 14 (1), Ζάπαντζης 13, Συκόπουλος-Μέλλος 3 (1), Καρπούζης, Γεώργογλου.
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης, Λασκαρίδης 5, Παπαγεωργίου, Μπαχάνος, Παπαδόπουλος 2, Ντούμας, Τεζετζίδης 23 (1), Πινακιώτης 3, Μαμούρης 4, Κουτζούχας, Κίκας 11, Τυρχανίδης 9.  

Ιερισσός - Παλαιοχώρι 68-31
Διαιτητέ
ς: Γατά - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 24-7, 38-13, 53-25, 68-31
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης, Ντούζα 2, Κόμνος 11, Ευθυμίου Π. 7, Λέχος Χ.6 (1), Λέχος Β. 31 (1), Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ. 7, Καραθανάσης, Ματάκος Δ. 2, Ευθυμίου Χ. 2.
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης 2, Καραθανάσης, Μοσχόπουλος Α. 6 (1), Βούζιος 5 (1), Γκαγκάνης Μ., Ζολώτας 8 (2), Κατσιρμάς, Παναϊρλής 2, Κατσαμπρόκος, Γκαγκάνης Α. 8, Πολύζου.  

Γαλάτιστα - Πευκοχώρι 47-76
Διαιτητέ
ς: Αναστασιάδης - Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 19-26, 27-39, 37-70, 47-76
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης, Καρβουνάρης, Μουρατίδης 9 (3), Ματσούκης 14, Καζλάρης 1, Γκιώργκης 2, Ματθαίου, Πουμάκης 12 (2), Βουρτζιάδης 6, Δενεσίδης, Γιαλιάς 2, Πατσάβρας 1.
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 2, Καρράς 21 (1), Χολογγούνης 1, Μουρίκης 26 (2), Γιαννόπουλος, Τζαντζίδης 8, Ρηγάκης, Παντελέρης 5, Βασιλειάδης 4, Μπούιντας 7, Μαναβάκης 2.  

Η βαθμολογία (σε 6 αγώνες): Πευκοχώρι 12, Φλογητά 11, Αρναία 11, Ιερισσός 11, Τρίγλια 10, Ορμύλια 9, Ουρανούπολη 9, Μουδανιά 8, Παλαιοχώρι 8, Γαλάτιστα 7, Μαρμαράς 6, Κασσάνδρα 6.

Η επόμενη αγωνιστική: Ουρανούπολη - Φλογητά, Αρναία - Τρίγλια, Μουδανιά - Ιερισσός, Παλαιοχώρι - Ορμύλια, Πευκοχώρι - Κασσάνδρα, Μαρμαράς - Γαλάτιστα.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο