ΕΚΑΣΧ 7η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 29/11/2010 (18:08) Μαρμαράς - Γαλάτιστα 59-49 Διαιτητές: Μάνιος - Βορδός Τα δεκάλεπτα: 22-15, 39-25, 46-37, 59-49 Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 8 (2), Κανατάς 9, Πατσ...
ΕΚΑΣΧ 7η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
29/11/2010 (18:08)

Μαρμαράς - Γαλάτιστα 59-49
Διαιτητές
: Μάνιος - Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 22-15, 39-25, 46-37, 59-49
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 8 (2), Κανατάς 9, Πατσουράκος, Κοπάντζας, Μιλκονίδης 4, Ζουμπούλης 3, Καραϊσκάκης, Χατζηιωακειμίδης, Δεληγιάννης, Αλεξιάδης 15, Καΐκης 14 (1), Τσεπελίδης 6.
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης, Καρβουνάρης, Μουρατίδης 3, Ματσούκης 10, Καζλάρης 1, Γκιώργκης, Πουρνάρης 2, Πουμάκης Γ. 14 (2), Βουρτζιάδης 9 (1), Δενεσίδης, Γιαλιάς 5, Πατσάβρας 5.  

Πευκοχώρι - Κασσάνδρα 99-33
Διαιτητές
: Βορδός - Λαγός
Τα δεκάλεπτα: 27-14, 47-21, 75-21, 99-33
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 15, Καρράς 13, Χολογγούνης 14 (2), Μουρίκης 8 (1), Γιαννόπουλος 3 (1), Τζαντζίδης 9 (1), Ρηγάκης 6 (2), Παντελέρης 10, Βασιλειάδης 7, Μπούιντας 8, Μαναβάκης 2, Παπαδόπουλος 4.
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Μιτελούδης, Τσιάλας 2, Νταλιάρης, Κερμέντης, Τσιανάκας 7 (1), Παπαστεφάνου 13 (1), Καμάρης, Καλαμβούκας 5, Παυλής, Παγίδας, Ανθόπουλος, Κουτσονικόλας 6.  

Παλαιοχώρι - Ορμύλια 46-44
Διαιτητές
: Αναστασιάδης - Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 9-7, 17-22, 29-32, 46-44
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης 3, Καραθανάσης 3 (1), Μοσχόπουλος Α. 6 (2), Βούζιος 3 (1), Γκαγκάνης Μ., Ζολώτας 11 (1), Ρήγας, Παναϊρλής 13, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α. 7, Πολύζου.
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 6, Μπουρλής, Τσικούρης, Καρατάσιος, Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος 22 (1), Ανδρεάδης Η. 1, Αθανασόπουλος 4, Ντάλντος 11, Γρίψιος, Κυρομίτης, Δήμητσας.  

Αρναία - Τρίγλια 66-54
Διαιτητές: Αναστασιάδης - Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 18-19, 36-31, 52-40, 66-54
Αρναία (Μοσχόπουλος): Κυπαρισσάς 11, Κουλαξής 11 (1), Μπάτζιος 16, Χαριστός, Τζιτζιρίκας, Λαλιώτης, Πράντσις 10, Κούνδουρος, Αρβανίτης, Ρεπάνης, Αργυρίου, Ανδρεάδης 18 (1).
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Χατζηαλέξης, Παντζάκης 13 (1), Τσομπανάκης 6 (1), Μπαμπαλιάρης 5, Καρράς 10, Ναλμπάντης, Σερεμέτης 9 (1), Ζάπαντζης, Συκόπουλος-Μπέλλος 4, Καρπούζης 7 (1), Γεώργογλου.  

Μουδανιά - Ιερισσός 48-94
Διαιτητές
: Σχοινάς - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 12-19, 27-40, 37-69, 48-94
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης, Λασκαρίδης 2, Παπαγεωργίου 4, Μπαχάνος, Παπαδόπουλος 4, Ντούμας, Τεζετζίδης 19, Πινακιώτης, Μαμούρης 8, Κουτζούχας 1, Κίκας, Βούζας 10
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης 4, Κεσκεσιάδης, Ντούζα 7 (1), Κόμνος 15 (1), Ευθυμίου Π. 3, Λέχος Χ. 19, Λέχος Β. 42, Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ., Καραθανάσης, Ματάκος Δ. 2, Ευθυμίου Χ. 2.  

Ουρανούπολη - Φλογητά 53-89
Διαιτητές
: Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 14-27, 30-51, 45-64, 53-89
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 24 (1), Τσιβίλογλου, Ρούσσος, Τσινός 7 (1), Κόκκινος Ε. 2, Δροσινός, Στουλούπης 16, Αντωνάκης 2, Στράντζαλης 2, Γεννάδιος, Κελέσης, Απεσλίδης.
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης 5 (1), Βούζας, Τσιαουσίδης 33 (3), Ανανιάδης 8, Νικολαΐδης 1, Καραφεύγας 2, Ιορδανίδης 6, Γεώργογλου, Χατζηκωνσταντίνου 2, Ατματζίδης, Τόμαν 30 (3), Χαρταβέλλας 2.  

Η βαθμολογία (σε 7 αγώνες): Πευκοχώρι 14, Φλογητά 13, Αρναία 13, Ιερισσός 13, Τρίγλια 11, Παλαιοχώρι 10, Ορμύλια 10, Ουρανούπολη 10, Μουδανιά 9, Μαρμαράς 8, Γαλάτιστα 8, Κασσάνδρα 7.

Η επόμενη αγωνιστική: Ιερισσός - Αρναία, Μουδανιά - Παλαιοχώρι, Φλογητά - Πευκοχώρι, Κασσάνδρα - Μαρμαράς, Γαλάτιστα - Ορμύλια, Τρίγλια - Ουρανούπολη.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο