ΕΚΑΣΧ 8η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 08/12/2010 (23:10) Ιερισσός - Αρναία 69-52 Διαιτητές: Αναστασιάδης - Παραλής Τα δεκάλεπτα: 21-12, 34-26, 52-35, 69-52 Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης, Ντούζ...
ΕΚΑΣΧ 8η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
08/12/2010 (23:10)

Ιερισσός - Αρναία 69-52
Διαιτητές
: Αναστασιάδης - Παραλής
Τα δεκάλεπτα: 21-12, 34-26, 52-35, 69-52
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης, Ντούζα 7, Κόμνος, Ευθυμίου Π. 6, Λέχος Χ. 14 (3), Λέχος Β. 37 (1), Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ. 2, Καραθανάσης, Ματάκος Δ. 3 (1), Ευθυμίου Χ.
Αρναία (Μοσχόπουλος): Κυπαρισσάς 10, Κουλαξής 7, Μπάτζιος 13, Χαριστός, Τζιτζιρίκας, Λαλιώτης, Πράντσις 5, Κούνδουρος, Αρβανίτης, Ρεπάνης, Αργυρίου, Ανδρεάδης 17.  

Κασσάνδρα - Μαρμαράς 59-54
Διαιτητές
: Μάνιος - Πιπερόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 13-9, 26-24, 41-37, 59-54
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Τσιάλας 6, Νταλιάρης 13, Κερμέντης, Τσιανάκας, Παπαστεφάνου 21 (1), Καμάρης, Γαλαρινιώτης 2, Παυλής 16 (2), Παγίδας 1, Ανθόπουλος, Κουτσονικόλας.
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 16 (3), Κανατάς 5, Πατσουράκος, Κοπάντζας 4, Μιλκονίδης 9 (2), Ζουμπούλης 6 (1), Καραϊσκάκης, Χατζηιωακειμίδης, Δεληγιάννης 8 (1), Αλεξιάδης, Καΐκης 6, Τσεπελίδης.  

Γαλάτιστα - Ορμύλια 71-65 (58-58)
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 11-21, 30-33, 41-41, 58-58, 71-65
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης 1, Μουρατίδης 6 (1), Ματσούκης 11 (2), Καζλάρης 5, Γκιώργκης 2, Πουρνάρης 2, Πουμάκης Γ., Βουρτζιάδης 24 (2), Δενεσίδης 6, Γιαλιάς, Πατσάβρας 6, Ρηγόπουλος 8
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 7, Μπουρλής, Τσικούρης 2, Καρατάσιος, Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Ανδρεάδης Η. 8, Αθανασόπουλος, Ντάλντος 12, Γρίψιος 18 (1), Κυρομίτης, Δήμητσας 18.  

Τρίγλια - Ουρανούπολη 57-67
Διαιτητές
: Θωμόπουλος - Παραλής
Τα δεκάλεπτα: 12-17, 39-35, 49-51, 57-67
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Χατζηαλέξης 1, Παντζάκης 17 (2), Τσίλιος 8 (1), Μπαμπαλιάρης, Καρράς 8, Ναλμπάντης 7 (1), Σερεμέτης 12, Ζάπαντζης, Συκόπουλος - Μπέλλος, Καρπούζης, Χατζηγιοβανάκης 4.
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 23 (1), Τσιβίλογλου, Ρούσσος, Τσινός, Κόκκινος Ε. 6, Δροσινός 1, Στουλούπης 12, Αντωνάκης 4, Στράντζαλης 14 (4), Γεννάδιος, Κελέσης, Απεσλίδης 7.    

Μουδανιά - Παλαιοχώρι 59-47
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Παραλής
Τα δεκάλεπτα: 10-14, 26-22, 41-38, 59-47
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης 4, Λασκαρίδης 8, Παπαγεωργίου 3, Παπαδόπουλος, Ντούμας, Τεζετζίδης 29 (2), Θωμόπουλος, Μαμούρης 2, Κουτζούχας 1, Κίκας 8, Βούζας 4.
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης 14 (2), Καραθανάσης, Μοσχόπουλος Α. 5 (1), Βούζιος 6 (2), Γκαγκάνης Μ. 4, Ζολώτας 10 (1), Ρήγας, Παναιρλής 8, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α., Πολύζου.    

Φλογητά - Πευκοχώρι 69-105
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Παραλής
Τα δεκάλεπτα: 22-23, 42-52, 50-78, 69-105
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης 5 (1), Αγγελίδης 10, Τσιαουσίδης 20 (1), Ανανιάδης 2, Νικολαΐδης, Καραφεύγας, Ιορδανίδης 4, Γεώργογλου 3 (1), Χατζηκωνσταντίνου, Ατματζίδης 6, Τόμαν 19 (2), Χαρταβέλλας
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 13, Καρράς 17 (1), Χολογγούνης 2, Μουρίκης 31 (5), Γιαννόπουλος, Τζαντζίδης 17, Ρηγάκης 6 (2), Παντελέρης 7, Βασιλειάδης, Μπούιντας 8, Μαναβάκης 4, Σαββίδης.  

Η βαθμολογία (σε 8 αγώνες): Πευκοχώρι 16, Ιερισσός 15, Αρναία 14, Φλογητά  14, Ουρανούπολη 12, Τρίγλια 12, Ορμύλια 11, Μουδανιά 11, Παλαιοχώρι 11, Γαλάτιστα 10, Κασσάνδρα 9, Μαρμαράς 9.  

Η επόμενη αγωνιστική: Ουρανούπολη - Ιερισσός, Αρναία - Μουδανιά, Παλαιοχώρι - Γαλάτιστα, Πευκοχώρι - Τρίγλια, Μαρμαράς - Φλογητά, Ορμύλια - Κασσάνδρα.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο