ΕΚΑΣΧ 9η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 16/12/2010 (10:43) Ουρανούπολη - Ιερισσός 50-80 Διαιτητές: Παραλής - Αναστασιάδης Τα δεκάλεπτα: 14-17, 26-45, 40-70, 50-80 Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 14 (1), Τσ
ΕΚΑΣΧ 9η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
16/12/2010 (10:43)

Ουρανούπολη - Ιερισσός 50-80
Διαιτητές
: Παραλής - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 14-17, 26-45, 40-70, 50-80
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 14 (1), Τσιβίλογλου, Ρούσσος 2, Τσινός 13 (2), Κόκκινος Ε., Δροσινός, Στουλούπης 13, Αντωνάκης, Στράντζαλης, Γεννάδιος 8, Κελέσης, Απεσλίδης.
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης, Ντούζα 8 (2), Κόμνος 6, Ευθυμίου Π. 14, Λέχος Χ., Λέχος Β. 45 (2), Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ. 2, Καραθανάσης, Ματάκος Δ. 2, Ευθυμίου Χ. 3 (1).  

Αρναία - Μουδανιά 64-56
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Λαγός
Τα δεκάλεπτα: 17-11, 29-30, 50-44, 64-56
Αρναία (Μοσχόπουλος): Κυπαρισσάς 19 (1), Κουλαξής, Μπάτζιος 10 (1), Χαριστός, Τζιτζιρίκας, Αργυρός 2, Πράντσις 4, Κούνδουρος 2, Αρβανίτης 15 (1), Ρεπάνης, Αργυρίου 12, Ανδρεάδης.
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης 2, Λασκαρίδης 2, Παπαγεωργίου, Παπαδόπουλος 7 (1), Ντούμας, Τεζετζίδης 30 (2), Πινακιώτης 5 (1), Μαμούρης 2, Κουτζούχας 2, Κίκας 6, Βούζας.  

Παλαιοχώρι - Γαλάτιστα 55-43
Διαιτητές
: Παραλής - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 10-10, 21-21, 38-31, 55-43
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης 6 (1), Καραθανάσης Β. 7, Μοσχόπουλος Α. 1, Βούζιος 11, Γκαγκάνης Μ. 4, Ζολώτας 14 (1), Ρήγας, Παναιρλής 6, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α. 6, Καραθανάσης Φ.
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Ρηγόπουλος, Παπούλιος, Μουρατίδης 2, Ματσούκης 7, Καζλάρης 9, Ματθαίου, Πουρνάρης 5, Πουμάκης Γ. 2, Βουρτζιάδης 1, Δενεσίδης 2, Στίνης 1, Πατσάβρας 14 (1).  

Πευκοχώρι - Τρίγλια 77-58
Διαιτητές: Θωμόπουλος - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 24-10, 38-26, 65-37, 77-58
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος, Καρράς 11, Χολογγούνης 2, Μουρίκης 19 (3), Γιαννόπουλος, Τζαντζίδης 5, Ρηγάκης 3 (1), Παντελέρης 2, Βασιλειάδης 1, Μπούιντας 21, Μαναβάκης 13,Σαββίδης.
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Χατζηαλέξης 4, Παντζάκης 19 (2), Τσομπανάκης, Μπαμπαλιάρης 2, Καρράς 14 (1),Ναλμπάντης, Σερεμέτης  8, Ζάπαντζης 4, Συκόπουλος - Μπέλλος, Καρπούζης 4, Μπανάβας 3 (1).  

Μαρμαράς - Φλογητά 56-79
Διαιτητές
: Γατά - Σχοινάς
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 13 (2), Κανατάς 8, Πατσουράκος, Κοπάντζας, Μιλκονίδης 13, Ζουμπούλης 15 (2), Καραισκάκης, Χατζηιωακειμίδης 7, Δεληγιάννης, Αλεξιάδης, Καΐκης, Τσεπελίδης.
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης, Βούζας, Τσιαουσίδης 6 (1), Ανανιάδης 14 (1), Νικολαΐδης, Καραφεύγας, Ιορδανίδης 26, Γεώργογλου, Χατζηκωνσταντίνου 1, Ατματζίδης 5 (1), Τόμαν 27 (3), Χαρταβέλλας.  

Ορμύλια - Κασσάνδρα 78-67
Διαιτητές: Εδιάρογλου - Πιπερόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 12-18, 38-33, 60-51, 78-67
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 10 (2), Μπουρλής 2, Τσικούρης, Καρατάσιος, Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος 29 (4), Ανδρεάδης Η. 8, Αθανασόπουλος, Ντάλντος 17 (1), Γρίψιος, Κυρομίτης, Δήμητσας 12.
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Μιτελούδης 10 (2), Τσιάλας 13, Νταλιάρης, Γαλαρινιώτης 10 (2), Τσιανάκας 11, Παπαστεφάνου 11, Καμάρης, Καλαμβούκας, Παυλής, Παγίδας, Ανθόπουλος 12, Κουτσονικόλας.  

Η βαθμολογία (σε 9 αγώνες): Πευκοχώρι 18, Ιερισσός 17, Αρναία 16, Φλογητά 16, Παλαιοχώρι 13, Ουρανούπολη 13, Ορμύλια 13, Τρίγλια 13, Μουδανιά 12, Γαλάτιστα 11, Κασσάνδρα 10, Μαρμαράς 10.

Η επόμενη αγωνιστική: Μουδανιά - Ουρανούπολη, Αρναία - Παλαιοχώρι, Ιερισσός - Πευκοχώρι, Τρίγλια - Μαρμαράς, Φλογητά - Ορμύλια, Κασσάνδρα - Γαλάτιστα.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο