ΕΚΑΣΧ 11η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 11/01/2011 (11:11) Ουρανούπολη - Αρναία 47-71 Διαιτητές: Γατά - Αναστασιάδης Τα δεκάλεπτα: 11-26, 28-39, 39-55, 47-71 Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 14 (2), Τσιβίλο
ΕΚΑΣΧ 11η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
11/01/2011 (11:11)

Ουρανούπολη - Αρναία 47-71
Διαιτητές
: Γατά - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 11-26, 28-39, 39-55, 47-71
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 14 (2), Τσιβίλογλου, Ρούσσος, Τσινός 5, Κόκκινος Ε. 6, Δροσινός 2, Στουλούπης 6, Αντωνάκης, Στράντζαλης 10 (1), Γεννάδιος, Κελέσης, Απεσλίδης 4.
Αρναία (Κυπαρισσάς): Κυπαρισσάς 19 (5), Κουλαξής 6, Μπάτζιος, Χαριστός, Τζιτζιρίκας, Αργυρός Χ. 6, Πράντσις 8, Κούνδουρος, Αργυρός Δ. 4, Ρεπάνης, Αργυρίου, Ανδρεάδης 28 (6).  

Παλαιοχώρι - Κασσάνδρα 58-43
Διαιτητές
: Γατά - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 14-8, 25-19, 39-30, 58-43
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης 2, Κουμαντσιώτης, Καραθανάσης 4, Μοσχόπουλος Α. 17 (3), Βούζιος 7, Γκαγκάνης Μ. 2, Ζολώτας 6 (2), Ρήγας, Παναϊρλής 10, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α. 8, Πολύζου 2.
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Μιτελούδης, Τσιάλας 6, Αηδόνης 4, Γαλαρινιώτης 9, Τσιανάκας, Παπαστεφάνου 9, Καμάρης, Καλαμβούκας, Παυλής 6 (1), Παγίδας, Ανθόπουλος 9.  

Μαρμαράς - Ιερισσός 75-73
Διαιτητές
: Βορδός - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 15-14, 31-31, 44-54, 75-73
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 5 (1), Κανατάς 9, Πατσουράκος, Κοπάντζας, Μιλκονίδης 11 (3), Ζουμπούλης 9, Καραϊσκάκης, Χατζηιωακειμίδης, Δεληγιάννης 2, Αλεξιάδης, Καΐκης 10, Αδαμαντιάδης 29 (4).
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης, Ντούζα 2, Κόμνος, Ευθυμίου Π. 15, Λέχος Χ. 8 (1), Λέχος Β. 46 (6), Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ., Καραθανάσης, Ματάκος Δ., Ευθυμίου Χ. 2.

Γαλάτιστα - Φλογητά 61-84
Διαιτητές
: Βορδός - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 15-23, 37-44, 42-68, 61-84
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης, Καρβουνάρης, Μουρατίδης 3 (1), Ματσούκης 14 (2), Καζλάρης 5, Γκιώργκης, Πουρνάρης 6, Πουμάκης Γ. 10 (1), Βουρτζιάδης 16, Δενεσίδης, Δάγκας 7, Πατσάβρας.
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης 6, Καραγιάννης 9 (1), Τσιαουσίδης 30 (3), Ανανιάδης 4, Νικολαΐδης, Καραφεύγας 8 (1), Ιορδανίδης 8, Γεώργογλου 10 (2), Χατζηκωνσταντίνου, Ατματζίδης, Τόμαν 9 (1), Χαρταβέλλας.  

Ορμύλια - Τρίγλια 83-45
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 14-7, 38-17, 62-33, 83-45
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 9, Μπουρλής 4, Τσικούρης 4, Γκάλανταν 11 (1), Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος 19 (2), Ανδρεάδης Η., Αθανασόπουλος, Ντάλντος 12 (1), Γρίψιος 3 (1), Κυρομίτης 3 (1), Δήμητσας 18.
Τρίγλια (Παντζάκης): Χατζηαλέξης 5, Νεδέλκος 4, Τσομπανάκης 9, Μπαμπαλιάρης 2, Καρράς 2, Ναλμπάντης 6, Σερεμέτης, Ζάπαντζης 1, Μπανάβας 4, Καρπούζης 4, Τσίλιος 3 (1), Κουνάδος 5.  

Πευκοχώρι - Μουδανιά 75-46
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 20-13, 42-24, 54-32, 75-46
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 4, Καρράς 12, Χολογγούνης 6, Μουρίκης 13, Παπαδόπουλος 2, Τζαντζίδης, Ρηγάκης 2, Παντελέρης 13, Βασιλειάδης, Μπούιντας 20, Μαναβάκης 2, Σαββίδης 1.
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης, Λασκαρίδης, Παπαγεωργίου, Μπάχανος 4, Παπαδόπουλος 3 (1), Βάσιος 2, Τεζετζίδης 16 (3), Πινακιώτης 2, Μαμούρης 5, Κουτζούχας 2, Κίκας 3 (1), Βούζας 9.  

Η βαθμολογία (σε 11 αγώνες): Πευκοχώρι 22, Αρναία 20, Φλογητά 19, Ιερισσός 19, Ορμύλια 17, Τρίγλια 16, Παλαιοχώρι 16, Μουδανιά 15, Ουρανούπολη 15, Κασσάνδρα 13, Μαρμαράς 13, Γαλάτιστα 13.  

Η επόμενη αγωνιστική: Παλαιοχώρι - Ουρανούπολη, Μαρμαράς - Μουδανιά, Ορμύλια - Ιερισσός, Γαλάτιστα - Τρίγλια, Κασσάνδρα - Φλογητά, Πευκοχώρι - Αρναία.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο