ΕΚΑΣΧ 12η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 17/01/2011 (12:04) Παλαιοχώρι - Ουρανούπολη 65-60 Διαιτητές: Παραλής - Αναστασιάδης Τα δεκάλεπτα: 23-10, 31-21, 46-35, 56-56 κ.α. 65-60 Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης 4, Κου
ΕΚΑΣΧ 12η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
17/01/2011 (12:04)

Παλαιοχώρι - Ουρανούπολη 65-60
Διαιτητές
: Παραλής - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 23-10, 31-21, 46-35, 56-56 κ.α. 65-60
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης 4, Κουμαντσιώτης 5, Καραθανάσης, Μοσχόπουλος Α. 8 (2), Βούζιος 13 (3), Γκαγκάνης Μ. 4, Ζολώτας 13 (3), Ρήγας, Παναϊρλής 8, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α. 10 (1), Πολύζου.
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 17 (1), Τσιβίλογλου, Ρούσσος, Τσινός 16, Κόκκινος Ε. 9, Δροσινός, Στουλούπης 5, Αντωνάκης, Στράντζαλης 2, Γεννάδιος 4, Κελέσης, Απεσλίδης 7.  

Μαρμαράς - Μουδανιά 58-34
Διαιτητές: Βορδός - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 14-9, 30-14, 47-25, 58-34
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 9 (1), Κανατάς 10, Πατσουράκος, Κοπάντσας 2, Μιλκονίδης , Ζουμπούλης 6, Καραϊσκάκης 5 (1), Παρλαμέντας 5 (1), Δεληγιάννης 4, Νάνας 5 (1), Καΐκης 12 (1), Αδαμαντιάδης.
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης, Λασκαρίδης 2, Παπαγεωργίου, Μπάχανος, Παπαδόπουλος 3 (1), Βάσιος 1, Τεζετζίδης 16 (1), Πινακιώτης 2, Μαμούρης 3, Κουτζούχας, Κίκας 2, Βούζας 5.  

Ορμύλια - Ιερισσός 68-59
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Λαγός
Τα δεκάλεπτα: 19-11, 36-29, 52-45, 68-59
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 11 (1), Μπουρλής 2, Τσικούρης, Γκάλανταν, Παπαδόπουλος 2, Αργυρόπουλος 23 (2), Ανδρεάδης Η., Χρυσάφης 2, Ντάλντος 14 (3), Γρίψιος, Κυρομίτης, Δήμητσας 14.
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης, Ντούζα, Κόμνος 10, Ευθυμίου Π. 16 (2), Λέχος Χ. 4, Λέχος Β. 26 (2), Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ.2, Καραθανάσης, Ματάκος Δ., Ευθυμίου Χ. 1  

Γαλάτιστα - Τρίγλια 64-35
Διαιτητές
: Βορδός - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 18-12, 27-23, 47-27, 64-35
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης 2, Καρβουνάρης, Μουρατίδης, Ματσούκης 19 (3), Καζλάρης 9 (1), Γκιώργκης, Πουρνάρης 3, Πουμάκης Γ. 10 (1), Βουρτζιάδης 16, Δενεσίδης, Δάγκας 2, Πατσάβρας 3.
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Παντζάκης 10, Νεδέλκος, Τσομπανάκης, Μπαμπαλιάρης 2, Καρράς, Ναλμπάντης 3 (1), Σερεμέτης 16 (1), Ζάπαντζης, Μπανάβας, Καρπούζης 2, Τσίλιος, Κουνάδος 2.  

Κασσάνδρα - Φλογητά 34-95
Διαιτητές
: Μάνιος - Πιπερόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 13-28, 19-57, 30-70, 34-95
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Μιτελούδης, Τσιάλας 9 (1), Αηδονίδης, Κουτσονικόλας 8, Γαλαρινιώτης 4, Παπαστεφάνου, Καμάρης, Καλαμβούκας 3 (1), Παυλής, Παγίδας, Ανθόπουλος 10.
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης, Καραγιάννης 2, Τσιαουσίδης 6, Ανανιάδης 16, Αγγελίδης 7, Καραφεύγας 2, Ιορδανίδης 18, Γεώργογλου 19 (1), Χατζηκωνσταντίνου, Ατματζίδης, Τόμαν 17 (1), Χαρταβέλλας 8.  

Πευκοχώρι - Αρναία 97-72
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 36-11, 58-23, 82-52, 97-72
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 8 (1), Καρράς 23 (3), Χολογγούνης 2, Μουρίκης 30 (7), Παπαδόπουλος, Τζαντζίδης 16, Ρηγάκης 3, Παντελέρης 9, Βασιλειάδης, Μπούιντας, Μαναβάκης 6, Σαββίδης.
Αρναία (Κυπαρισσάς): Κυπαρισσάς 4, Κουλαξής, Μπάτζιος 26 (1), Χαριστός, Τζιτζιρίκας, Κουσίδης 4, Πράντσις 10 (1), Κούνδουρος, Αργυρός Δ., Ρεπάνης, Αργυρίου 5, Ανδρεάδης 23 (3).  

Η βαθμολογία (σε 12 αγώνες): Πευκοχώρι 24, Αρναία 21, Φλογητά 21, Ιερισσός 20, Ορμύλια 19, Παλαιοχώρι 18, Τρίγλια 17, Μουδανιά 16, Ουρανούπολη 16, Μαρμαράς 15, Γαλάτιστα 15, Κασσάνδρα 14.  

Η επόμενη αγωνιστική: Ουρανούπολη - Πευκοχώρι, Αρναία - Μαρμαράς, Μουδανιά - Ορμύλια, Ιερισσός - Γαλάτιστα, Τρίγλια - Κασσάνδρα, Φλογητά - Παλαιοχώρι.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο