ΕΚΑΣΧ 13η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 27/01/2011 (09:39) Ουρανούπολη - Πευκοχώρι 45-73 Διαιτητές: Αναστασιάδης - Βορδός Τα δεκάλεπτα: 12-17, 26-40, 30-62, 45-73 Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 10, Τσιβ
ΕΚΑΣΧ  13η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
27/01/2011 (09:39)

Ουρανούπολη - Πευκοχώρι 45-73
Διαιτητές
: Αναστασιάδης - Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 12-17, 26-40, 30-62, 45-73
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 10, Τσιβίλογλου, Ρούσσος 6, Τσινός, Κόκκινος Ε. 6, Δροσινός, Στουλούπης 15, Αντωνάκης, Στράντζαλης 4, Γατάς 4, Κελέσης, Απεσλίδης.
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 6, Καρράς, Χολογγούνης, Μουρίκης 12 (2), Παπαδόπουλος, Τζαντζίδης 8, Ρηγάκης 6, Παντελέρης 21, Βέτσιος 2, Μπούιντας 11, Μαναβάκης 3, Σαββίδης 4.  

Αρναία - Μαρμαράς 81-65
Διαιτητές
: Παραλής - Γατά
Τα δεκάλεπτα: 16-8, 44-16, 65-39, 81-65
Αρναία (Κυπαρισσάς): Κυπαρισσάς, Κουλαξής 9, Μπάτζιος 9, Χαριστός, Καλογριάς 2, Κουσίδης 4, Πράντσις, Ταμβάκης 2, Αργυρός Δ. 8, Ρεπάνης, Αργυρίου 12, Ανδρεάδης 35 (9).
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης, Κανατάς, Πατσουράκος 3 (1), Κοπάντσας, Μιλκονίδης 14, Ζουμπούλης 9, Καραϊσκάκης 4, Τριαντάφυλλος 15 (2), Δεληγιάννης, Νάνας 14, Καΐκης 4, Αδαμαντιάδης 2.  

Μουδανιά - Ορμύλια 35-82
Διαιτητές
: Μάνιος - Πιπερόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 2-25, 16-50, 22-72, 35-82
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης 2, Λασκαρίδης, Παπαγεωργίου, Σαρχώσης 1, Παπαδόπουλος, Βάσιος, Τεζετζίδης 9, Πινακιώτης, Μαμούρης 7, Κουτζούχας, Κίκας 16 (1), Βούζας.
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 5, Μπουρλής 1, Αθανασόπουλος 8, Γκάλανταν 15 (2), Παπαδόπουλος 2, Αργυρόπουλος 14, Ανδρεάδης Η. 5, Χρυσάφης 4, Ντάλντος 16, Γρίψιος, Κυρομίτης 2, Δήμητσας 10.  

Ιερισσός - Γαλάτιστα 82-53
Διαιτητές
: Αναστασιάδης - Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 21-11, 39-22, 60-38, 82-53
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης 2, Κεσκεσιάδης, Ντούζα, Κόμνος 6, Ευθυμίου Π. 23 (2), Λέχος Χ. 6, Λέχος Β. 45 (4), Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ., Καραθανάσης, Ματάκος Δ., Ευθυμίου Χ.
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης 2, Γιαλιάς 2, Μουρατίδης, Ματσούκης 13 (1), Καζλάρης 3 (1), Γκιώργκης, Πουρνάρης, Πουμάκης Γ. 11, Βουρτζιάδης 14, Δενεσίδης, Δάγκας 5, Πατσάβρας 3.  

Τρίγλια - Κασσάνδρα 66-55
Διαιτητές
: Μάνιος - Πιπερόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 24-9, 38-21, 48-34, 66-55
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Παντζάκης 21 (1), Νεδέλκος, Τσομπανάκης, Μπαμπαλιάρης 1, Καρράς 6, Ναλμπάντης, Σερεμέτης 3, Γεώργογλου 7, Συκόπουλος-Μπέλλος 2, Χατζηαλέξης 6, Τσίλιος 14 (4), Κουνάδος 6.
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Μιτελούδης, Τσιάλας 2, Ζαγκαρέτος 13, Κουτσονικόλας 2, Γαλαρινιώτης 6, Παπαστεφάνου 8, Καμάρης, Καλαμβούκας, Παυλής 10, Παγίδας 5, Ανθόπουλος 9.  

Φλογητά - Παλαιοχώρι 71-52
Διαιτητές
: Μάνιος - Λαγός
Τα δεκάλεπτα: 21-11, 38-22, 50-41, 71-52
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης, Καραγιάννης 7, Τσιαουσίδης 16 (2), Ανανιάδης 7 (1), Αγγελίδης 16, Καραφεύγας, Ιορδανίδης 6, Γεώργογλου 4, Χατζηκωνσταντίνου, Πολίτης 2, Τόμαν 13 (2), Χαρταβέλλας.
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης 17 (2), Καραθανάσης, Μοσχόπουλος Α., Βούζιος, Γκαγκάνης Μ. 4, Ζολώτας 12 (2), Ρήγας 10, Παναϊρλής 9, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α., Πολύζου.  

Η βαθμολογία (σε 13 αγώνες): Πευκοχώρι 26, Αρναία 23, Φλογητά 23, Ιερισσός 22, Ορμύλια 21, Παλαιοχώρι 19, Τρίγλια 19, Μουδανιά 17, Ουρανούπολη 17, Μαρμαράς 16, Γαλάτιστα 16, Κασσάνδρα 15.  

Η επόμενη αγωνιστική: Μαρμαράς - Ουρανούπολη, Ορμύλια - Αρναία, Γαλάτιστα - Μουδανιά, Κασσάνδρα - Ιερισσός, Φλογητά - Τρίγλια, Πευκοχώρι - Παλαιοχώρι.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Zagori
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο