ΕΚΑΣΧ 14η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 03/02/2011 (11:04) Μαρμαράς - Ουρανούπολη 55-58 Διαιτητές: Αναστασιάδης - Σχοινάς Τα δεκάλεπτα: 10-12, 21-23, 40-42, 55-58 Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 4, Κανατά...
ΕΚΑΣΧ 14η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
03/02/2011 (11:04)

Μαρμαράς - Ουρανούπολη 55-58
Διαιτητές
: Αναστασιάδης - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 10-12, 21-23, 40-42, 55-58
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης 4, Κανατάς 15 (1), Πατσουράκος, Κοπάντσας 2, Μιλκονίδης 5 (1), Ζουμπούλης 5, Καραϊσκάκης, Χατζηιωακειμίδης 10 (2), Δεληγιάννης 8, Νάνας, Καΐκης 6, Αδαμαντιάδης.
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος 25, Γεννάδιος 3, Ρούσσος, Τσινός, Κόκκινος Ε. 7, Δροσινός, Στουλούπης 14, Αντωνάκης 5, Στράντζαλης, Γατάς 4, Κελέσης, Απεσλίδης.  

Ορμύλια - Αρναία 77-48
Διαιτητές
: Αργυρού - Παραλής
Τα δεκάλεπτα: 13-8, 27-17, 56-30, 77-48
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 16 (1), Μπουρλής, Αθανασόπουλος, Γκάλανταν 6 (1), Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος 23 (1), Ανδρεάδης Η. 3, Χρυσάφης 2, Ντάλντος 4, Γρίψιος 6, Κυρομίτης, Δήμητσας 17.
Αρναία (Κυπαρισσάς): Κουλαξής, Μπάτζιος 10, Χαριστός, Καλογριάς, Κουσίδης 18 (1), Ταμβάκης, Αργυρός Δ. 8, Ρεπάνης, Αργυρίου 9, Ανδρεάδης 3.  

Φλογητά - Τρίγλια 81-55
Διαιτητές
: Αργυρού - Παραλής
Τα δεκάλεπτα: 23-16, 35-26, 62-39, 81-55
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης 4, Καραγιάννης 5 (1), Τσιαουσίδης 23 (7), Ανανιάδης 13 (1), Αγγελίδης 4, Καραφεύγας 4 (1), Ιορδανίδης 16, Γεώργογλου 11 (2), Πολίτης, Χατζηκωνσταντίνου, Τόμαν, Χαρταβέλλας 1.
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Παντζάκης 21 (2), Νεδέλκος, Τσομπανάκης, Μπαμπαλιάρης, Καρράς 9, Ναλμπάντης, Σερεμέτης  10, Γεώργογλου 2, Καρπούζης 2, Χατζηαλέξης 3, Τσίλιος 6 (2), Κουνάδος 2.  

Γαλάτιστα - Μουδανιά 79-57
Διαιτητές
: Αναστασιάδης - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 24-12, 37-25, 58-43, 79-57
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης 3, Γιαλιάς 14, Μουρατίδης 2, Ματσούκης 10 (2), Καζλάρης 5, Γκιώργκης 8, Στίνης 6, Πουμάκης Γ. 4, Βουρτζιάδης 19 (2), Δενεσίδης, Δάγκας, Πατσάβρας 8.
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης 2, Λασκαρίδης 2, Παπαγεωργίου, Σαρχώσης 8 (2), Παπαδόπουλος, Βάσιος 6, Τεζετζίδης 21 (3), Πινακιώτης 4, Μαμούρης, Κουτζούχας 4, Κίκας 10 (2), Βούζας.  

Κασσάνδρα - Ιερισσός 47- 82
Διαιτητές
: Θωμόπουλος - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 3-23, 17-34, 27-66, 47-82
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Μιτελούδης, Τσιάλας 5, Ζαγκαρέτος 15, Κουτσονικόλας 8, Γαλαρινιώτης, Παπαστεφάνου, Καμάρης, Καλαμβούκας 2, Παυλής 4, Παγίδας, Ανθόπουλος 13.
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης, Ντούζα, Κόμνος 8, Ευθυμίου Π. 24 (1), Λέχος Χ. 12, Λέχος Β. 24, Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ. 6, Καραθανάσης, Ματάκος Δ., Ευθυμίου Χ. 6.  

Πευκοχώρι - Παλαιοχώρι 100-42
Διαιτητές
: Μάνιος - Λαγός
Τα δεκάλεπτα: 34-11, 57-20, 78-31, 100-42
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος  12, Καρράς, Χολογγούνης 5, Μουρίκης 17 (5), Παπαδόπουλος 4, Τζαντζίδης 2, Ρηγάκης 10 (2), Παντελέρης 19, Γιαννόπουλος 2, Μπούιντας 8, Μαναβάκης 8, Σαββίδης 13.
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης, Καραθανάσης, Μοσχόπουλος Α. 9 (1), Βούζιος, Γκαγκάνης Μ. 4, Ζολώτας 21 (1), Ρήγας 2, Παναϊρλής 6, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α., Πολύζου.  

Η βαθμολογία (σε 14 αγώνες): Πευκοχώρι 28, Φλογητά 25, Ιερισσός 24, Αρναία 24, Ορμύλια 23, Παλαιοχώρι 20, Τρίγλια 20, Ουρανούπολη 19, Γαλάτιστα 18, Μουδανιά 18, Μαρμαράς 17, Κασσάνδρα 16.  

Η επόμενη αγωνιστική: Ουρανούπολη - Ορμύλια, Ιερισσός - Φλογητά, Αρναία - Γαλάτιστα, Παλαιοχώρι - Τρίγλια, Μουδανιά - Κασσάνδρα, Πευκοχώρι - Μαρμαράς.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο