ΕΚΑΣΧ 15η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 08/02/2011 (10:33) Ουρανούπολη - Ορμύλια 51-61 Διαιτητές: Παραλής - Αναστασιάδης Τα δεκάλεπτα: 19-20, 32-32, 49-39, 51-61 Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος, Γεννάδ
ΕΚΑΣΧ  15η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
08/02/2011 (10:33)

Ουρανούπολη - Ορμύλια 51-61
Διαιτητές
: Παραλής - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 19-20, 32-32, 49-39, 51-61
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος, Γεννάδιος, Ρούσσος, Τσινός, Κόκκινος Ε. 2, Δροσινός, Στουλούπης 16, Αντωνάκης 2, Στράντζαλης 2, Γατάς 9, Κελέσης 12 (2), Απεσλίδης  8.
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 8 (1), Μπουρλής, Αθανασόπουλος 3 (1), Γκάλανταν 7 (1), Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος 26 (1), Ανδρεάδης Η., Χρυσάφης, Ντάλντος 11, Γρίψιος 2, Κυρομίτης, Δήμητσας 4.

Ιερισσός - Φλογητά 68-58
Διαιτητές
: Παραλής - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 16-12, 29-31, 49-39, 68-58
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης 1, Κεσκεσιάδης, Ντούζα, Κόμνος 2, Ευθυμίου Π. 16, Λέχος Χ. 8 (1), Λέχος Β. 39 (2), Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ. 2, Ματάκος Δ., Ευθυμίου Χ.
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης 5 (1), Καραγιάννης, Τσιαουσίδης 28 (1), Ανανιάδης 6, Αγγελίδης 2, Καραφεύγας 3 (1), Ιορδανίδης 12, Γεώργογλου 2, Χατζηκωνσταντίνου, Πολίτης, Τόμαν.  

Αρναία - Γαλάτιστα 49-69
Διαιτητές
: Μάνιος - Τσακνή
Τα δεκάλεπτα: 19-12, 25-30, 40-51, 49-69
Αρναία (Μπάτζιος): Τρικαλιώτης 6, Μπάτζιος 14 (2), Χαριστός, Καλογριάς, Κουσίδης, Ταμβάκης 8 (1), Αργυρός Χ. 11 (3), Ρεπάνης, Αργυρίου 4, Λαλιώτης 6 (2).
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης, Γιαλιάς 5, Μουρατίδης 3, Ματσούκης 24 (4), Καζλάρης 12, Γκιώργκης 4, Στίνης, Πουμάκης Γ., Βουρτζιάδης 14, Δενεσίδης, Δάγκας, Πατσάβρας 7.  

Παλαιοχώρι - Τρίγλια 45-48
Διαιτητές
: Μάνιος - Τσακνή
Τα δεκάλεπτα: 14-9, 26-26, 38-37, 45-48
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης 1, Καραθανάσης 10 (2), Μοσχόπουλος Α. 4, Βούζιος 7 (1), Γκαγκάνης Μ., Ζολώτας 12 (2), Ρήγας, Παναϊρλής 8, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α. 3. 
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Παντζάκης 11, Νεδέλκος, Τσομπανάκης, Μπαμπαλιάρης, Καρράς 4, Ναλμπάντης, Σερεμέτης 21 (1), Γεώργογλου 1, Καρπούζης 7, Χατζηαλέξης 2, Τσήλιος, Κουνάδος 2.  

Μουδανιά - Κασσάνδρα 86-76
Διαιτητές
: Λαγός - Τεζετζίδης
Τα δεκάλεπτα: 11-21, 26-41, 39-52, 71-71 κ.α., 86-76
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης 5 (1), Λασκαρίδης 2, Παπαγεωργίου, Σαρχώσης 2, Παπαδόπουλος, Βάσιος 4, Τεζετζίδης 36 (2), Πινακιώτης 2, Μαμούρης 22, Κουτζούχας, Κίκας 13 (1), Κάσσανδρος.
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Αλεξιάδης, Τσιάλας, Ζαγκαρέτος 18, Κουτσονικόλας, Γαλαρινιώτης, Παπαστεφάνου 14 (1), Νταλιάρης 8, Καλαμβούκας, Παυλής 19 (2), Σταμπουλής 4, Ανθόπουλος 13.  

Πευκοχώρι - Μαρμαράς 88-45
Διαιτητές
: Λαγός - Τεζετζίδης
Τα δεκάλεπτα: 15-11, 40-23, 65-35, 88-45
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 4, Καρράς, Χολογγούνης, Μουρίκης 18 (4), Παπαδόπουλος, Τζαντζίδης 11 (2), Ρηγάκης 2, Παντελέρης 10, Γιαννόπουλος, Μπούιντας 29, Μαναβάκης 8, Σαββίδης 6.
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης, Κανατάς, Πατσουράκος 2, Κοπάντσας, Μιλκονίδης 5 (1), Ζουμπούλης 10 (1), Καραϊσκάκης 15, Χατζηιωακειμίδης, Αναγνωστόπουλος 6, Νάνας, Καΐκης 5, Τσεπελίδης 2.  

Η βαθμολογία (σε 15 αγώνες): Πευκοχώρι 30, Φλογητά 26, Ιερισσός 26, Ορμύλια 25, Αρναία 25, Τρίγλια 22, Παλαιοχώρι 21, Γαλάτιστα 20, Μουδανιά 20, Ουρανούπολη 20, Μαρμαράς 18, Κασσάνδρα 17.

Η επόμενη αγωνιστική: Γαλάτιστα - Ουρανούπολη, Κασσάνδρα - Αρναία, Φλογητά - Μουδανιά, Τρίγλια - Ιερισσός, Μαρμαράς - Παλαιοχώρι, Ορμύλια - Πευκοχώρι.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο