ΕΚΑΣΧ 16η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 14/02/2011 (16:09) Κασσάνδρα - Αρναία 57-40 Διαιτητές: Εδιάρογλου - Μάνιος Τα δεκάλεπτα: 13-6, 19-17, 34-25, 57-40 Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Αηδονίδης 2, Τσιάλας, Ζαγκα
ΕΚΑΣΧ 16η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
14/02/2011 (16:09)

Κασσάνδρα - Αρναία 57-40
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 13-6, 19-17, 34-25, 57-40
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Αηδονίδης 2, Τσιάλας, Ζαγκαρέτος 13, Κουτσονικόλας 2, Παγίδας 4, Παπαστεφάνου 9, Νταλιάρης 9, Καλαμβούκας, Παυλής, Σταμπουλής 8, Ανθόπουλος 10.
Αρναία (Ταμβάκης): Τρικαλιώτης, Μπάτζιος 17, Χαριστός, Καλογριάς, Κουσίδης 12 (1), Ταμβάκης, Αργυρός Χ. 6, Λιούτας 1, Αργυρίου 2, Ρεπάνης 2.  

Φλογητά - Μουδανιά 74-56
Διαιτητές
: Παραλής - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 16-11, 37-19, 51-39, 74-56
Φλογητά (Καραφεύγας): Γκοτζαμάνης, Καραγιάννης 11 (1), Τσιαουσίδης 12 (1), Ανανιάδης 8, Χαρταβέλλας 5, Καραφεύγας 4, Ιορδανίδης, Γεώργογλου, Χατζηκωνσταντίνου, Πολίτης, Τόμαν 34 (4).
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης, Λασκαρίδης 4, Παπαγεωργίου, Σαρχώσης 2, Παπαδόπουλος, Βάσιος 1, Τεζετζίδης 12 (2), Πινακιώτης, Μαμούρης 15, Κουτζούχας 11, Βούζας 11, Κάσσανδρος.  

Ορμύλια - Πευκοχώρι 46-52
Διαιτητές
: Παραλής - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 20-16, 31-27, 40-35, 46-52
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 6 (1), Μπουρλής, Αθανασόπουλος, Γκάλανταν, Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος 14 (1), Ανδρεάδης Η., Χρυσάφης 4, Ντάλντος 3 (1), Γρίψιος 10, Κυρομίτης, Δήμητσας 9.
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 2, Καρράς 12 (1), Χολογγούνης, Μουρίκης 9, Παπαδόπουλος, Τζαντζίδης 6, Ρηγάκης 3, Παντελέρης 4, Γιαννόπουλος, Μπούιντας 8, Μαναβάκης 8, Σαββίδης.  

Τρίγλια - Ιερισσός 74-70 (64-64κ.α., 66-66 α' παρ.)
Διαιτητές
: Αργυρού - Παραλής
Τα δεκάλεπτα: 12-23, 28-43, 40-48, 64-64, 66-66, 74-70.
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Παντζάκης 19, Νεδέλκος, Τσομπανάκης, Μπαμπαλιάρης, Καρράς 2, Ναλμπάντης 14, Σερεμέτης 14, Γεώργογλου,Καρπούζης 7, Χατζηαλέξης 7, Τσήλιος 11 (3), Κουνάδος.
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης 2, Κεσκεσιάδης, Ντούζα 3 (1), Κόμνος 5 (1), Ευθυμίου Π. 11, Λέχος Χ. 6 (1), Λέχος Β. 41 (6), Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ. 2, Ματάκος Δ., Ευθυμίου Χ.  

Γαλάτιστα - Ουρανούπολη 67-61
Μαρμαράς - Παλαιοχώρι 44-35  


Η βαθμολογία (σε 16 αγώνες)
: Πευκοχώρι 32, Φλογητά 28, Ιερισσός 27, Ορμύλια 26, Αρναία 26, Τρίγλια 24, Παλαιοχώρι 22, Γαλάτιστα 22, Μουδανιά 21, Ουρανούπολη 21, Μαρμαράς 20, Κασσάνδρα 19.  

Η επόμενη αγωνιστική
: Ουρανούπολη - Κασσάνδρα, Αρναία - Φλογητά, Μουδανιά - Τρίγλια, Παλαιοχώρι - Ιερισσός, Πευκοχώρι - Γαλάτιστα, Μαρμαράς - Ορμύλια.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο