ΕΚΑΣΧ 17η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 21/02/2011 (21:12) Ουρανούπολη - Κασσάνδρα 35-40 Διαιτητές: Γατά - Αναστασιάδης Τα δεκάλεπτα: 4-9, 10-19, 17-28, 35-40 Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος, Γεννάδιος...
ΕΚΑΣΧ 17η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
21/02/2011 (21:12)

Ουρανούπολη - Κασσάνδρα 35-40
Διαιτητές
: Γατά - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 4-9, 10-19, 17-28, 35-40
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Ευθυμόπουλος, Γεννάδιος 6, Ρούσσος, Τσινός, Κόκκινος Ε. 6, Δροσινός, Στουλούπης 16, Αντωνάκης, Στράντζαλης 5, Κελέσης, Απεσλίδης 2.
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Αηδονίδης, Τσιάλας 12 (2), Ζαγκαρέτος 11, Κουτσονικόλας, Παγίδας 2, Παπαστεφάνου 2, Νταλιάρης, Καλαμβούκας, Παυλής 7, Σταμπουλής 4, Ανθόπουλος 2.  

Αρναία - Φλογητά 50-86
Διαιτητές
: Παραλής - Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 11-16, 26-43, 40-69, 50-86
Αρναία (Λαλιώτης): Τρικαλιώτης, Μπάτζιος, Χαριστός 3, Καλογριάς 2, Κουσίδης, Ταμβάκης, Αργυρός 10, Λιούτας, Αργυρίου 19, Ρεπάνης, Λαλιώτης 16 (4).
Φλογητά (Καραφεύγας): Ατματζίδης 3, Καραγιάννης, Τσιαουσίδης 4, Ανανιάδης 15, Χαρταβέλλας 5 (1), Καραφεύγας 12 (2), Ιορδανίδης 13, Γεώργογλου 12 (2), Χατζηκωνσταντίνου, Πολίτης, Τόμαν 22 (1).  

Μουδανιά - Τριγλία 56-63
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 16-17, 33-38, 38-47, 56-63
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης, Λασκαρίδης, Παπαγεωργίου, Σαρχώσης 2, Παπαδόπουλος, Βάσιος 2, Τεζετζίδης 31 (2), Πινακιώτης, Μαμούρης 14, Κουτζούχας 7 (1), Βούζας, Κάσσανδρος.
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Παντζάκης 15 (2), Νεδέλκος, Τσομπανάκης, Μπαμπαλιάρης 2, Καρράς 6, Ναλμπάντης 8, Σερεμέτης 5, Γεώργογλου 2, Ζαπαντζής 2, Χατζηαλέξης 8, Τσήλιος 9 (2), Κουνάδος 6.  

Παλαιοχώρι - Ιερισσός 45-43
Διαιτητές
: Παραλής - Βορδός
Τα δεκάλεπτα: 12-10, 24-23, 39-31, 45-43
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης 10 (1), Καραθανάσης 4, Μοσχόπουλος Α., Βούζιος 1, Γκαγκάνης Μ., Ζολώτας 13 (3), Ρήγας, Παναϊρλής 5, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α. 12.
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης, Ντούζα 6, Κόμνος, Ευθυμίου Π. 19, Λέχος Χ., Λέχος Β. 12 (1), Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ., Σβούκης 2, Ευθυμίου Χ. 4.  

Πευκοχώρι - Γαλάτιστα 84-65
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 15-16, 31-26, 53-49, 84-65
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος  12, Καρράς, Χολογγούνης 6, Μουρίκης 19 (3), Παπαδόπουλος, Τζαντζίδης, Ρηγάκης 6, Παντελέρης 8, Γιαννόπουλος 2, Μπούιντας 23, Μαναβάκης 8, Σαββίδης.
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης, Γιαλιάς 14, Μουρατίδης 5 (1), Ματσούκης 9 (1), Κιουτσούκης 2, Γκιώργκης 2, Στίνης, Πουμάκης Γ., Βουρτζιάδης 14, Δενεσίδης 4 (1), Δάγκας 10, Πατσάβρας 5.  

Μαρμαράς - Ορμύλια 54-70
Διαιτητές
: Αναστασιάδης - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 18-11, 26-29, 48-50, 54-70
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Τρικαλιώτης, Κανατάς 10, Πατσουράκος, Κοπάντσας, Μιλκονίδης 9 (1), Ζουμπούλης 2, Καραϊσκάκης, Δεληγιάννης 10, Αναγνωστόπουλος, Νάνας 12 (1), Καΐκης 11 (2), Τσεπελίδης.
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 5, Μπουρλής 2, Αθανασόπουλος, Γκάλανταν, Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος 11, Ανδρεάδης Η., Χρυσάφης 6, Ντάλντος 9, Γρίψιος 12 (1), Κυρομίτης, Δήμητσας 25 (1).  

Η βαθμολογία (σε 17 αγώνες): Πευκοχώρι 34, Φλογητά 30, Ορμύλια 28, Ιερισσός 28, Αρναία 27, Τρίγλια 26, Παλαιοχώρι 24, Γαλάτιστα 23, Μουδανιά 22, Ουρανούπολη 22, Κασσάνδρα 21, Μαρμαράς 21.  

Η επόμενη αγωνιστική: Φλογητά - Ουρανούπολη, Τρίγλια - Αρναία, Ιερισσός - Μουδανιά, Ορμύλια - Παλαιοχώρι, Κασσάνδρα - Πευκοχώρι, Γαλάτιστα - Μαρμαράς.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο