ΕΚΑΣΧ 18η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 01/03/2011 (10:25)   Φλογητά - Ουρανούπολη 105-30 Διαιτητές: Βορδός - Σχοινάς Τα δεκάλεπτα: 31-6, 51-16, 84-20, 105-30 Φλογητά (Καραφεύγας): Ατματζίδης 3 (1), Καραγιάννης ...
ΕΚΑΣΧ 18η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
01/03/2011 (10:25)  

Φλογητά - Ουρανούπολη 105-30
Διαιτητές
: Βορδός - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 31-6, 51-16, 84-20, 105-30
Φλογητά (Καραφεύγας): Ατματζίδης 3 (1), Καραγιάννης 7 (1), Τσιαουσίδης 21 (2), Ανανιάδης 11, Χαρταβέλλας 6, Καραφεύγας 4, Ιορδανίδης 10, Γεώργογλου 13 (3), Χατζηκωνσταντίνου, Πολίτης, Τόμαν 30 (6).
Ουρανούπολη (Θεοδώρου): Βορεινός 6, Γεννάδιος, Ρούσσος 11, Τσινός, Κόκκινος Ε.10, Δροσινός 2, Στουλούπης, Αντωνάκης 1, Στράντζαλης, Κελέσης, Απεσλίδης.  

Τρίγλια - Αρναία 86-67
Διαιτητές
: Βορδός - Σχοινάς
Τα δεκάλεπτα: 17-24, 38-36, 64-52, 86-67
Τρίγλια (Τσομπανάκης): Παντζάκης 17 (1), Νεδέλκος 2, Χατζηγιοβανάκης 6, Μπαμπαλιάρης, Καρράς, Ναλμπάντης 6 (1), Σερεμέτης 16, Γεώργογλου, Ζαπαντζής, Χατζηαλέξης 10, Τσήλιος 17 (5), Καρπούζης 12.
Αρναία (Λαλιώτης): Πράντσις 12 (1), Μπάτζιος 24 (1), Χαριστός 2, Καλογριάς, Κουσίδης, Ταμβάκης, Αργυρός 10 (2), Λιούτας, Αργυρίου 4, Κυπαρισσάς 6 (1), Λαλιώτης 9 (3).  

Ιερισσός - Μουδανιά 67-47
Διαιτητές
: Παραλής - Αναστασιάδης
Τα δεκάλεπτα: 17-17, 29-31, 50-38, 67-47
Ιερισσός (Κιακιλίδης): Μπάντης, Κεσκεσιάδης, Ντούζα, Κόμνος, Ευθυμίου Π. 26, Λέχος Χ. 10, Λέχος Β. 25, Φαρμακόπουλος, Ματάκος Γ. 3, Σβούκης, Ευθυμίου Χ. 3 (1).
Μουδανιά (Παυλάκης): Αθανασιάδης 2, Λασκαρίδης 6, Παπαγεωργίου, Σαρχώσης, Παπαδόπουλος 2, Βάσιος 5 (1), Τεζετζίδης 19 (2), Πινακιώτης, Μαμούρης 4, Κουτζούχας 2, Βούζας 7, Κάσσανδρος.  

Ορμύλια - Παλαιοχώρι 66-37
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 18-15, 38-22, 53-32, 66-37
Ορμύλια (Χαλκιάς): Λελεγιάννης 9 (1), Μπουρλής, Αθανασόπουλος, Γκάλανταν, Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος 13, Ανδρεάδης Η. 1, Χρυσάφης, Ντάλντος 11, Γρίψιος 9, Κυρομίτης, Δήμητσας 23.
Παλαιοχώρι (Μακαβός): Παγώνης, Κουμαντσιώτης 2, Καραθανάσης 3, Μοσχόπουλος Α. 12 (3), Βούζιος, Γκαγκάνης Μ., Ζολώτας 11 (3), Ρήγας 6, Παναιρλής 1, Πασχάλης, Γκαγκάνης Α., Πολύζου 2.  

Κασσάνδρα - Πευκοχώρι 42-86
Διαιτητές
: Εδιάρογλου - Μάνιος
Τα δεκάλεπτα: 17-19, 25-46, 29-66, 42-86
Κασσάνδρα (Παπαστεφάνου): Αηδονίδης 2, Τσιάλας 5 (1), Ζαγκαρέτος 15 (1), Κουτσονικόλας 2, Παγίδας 2, Παπαστεφάνου 3, Νταλιάρης, Καλαμβούκας, Παυλής 3, Σταμπουλής, Ανθόπουλος 10.
Πευκοχώρι (Πλατής): Αρίστος 4, Καρράς, Χολογγούνης 2, Μουρίκης 18 (2), Παπαδόπουλος 2, Τζαντζίδης 14 (2), Ρηγάκης, Παντελέρης 15, Γιαννόπουλος 6, Μπούιντας 7, Μαναβάκης 10, Σαββίδης 8.  

Γαλάτιστα - Μαρμαράς 64-67
Διαιτητές
: Αργυρού - Θωμόπουλος
Τα δεκάλεπτα: 14-13, 28-27, 44-50, 64-67
Γαλάτιστα (Δενεσίδης): Βαλασίδης, Γιαλιάς 1, Μουρατίδης 3 (1), Ματσούκης 27 (3), Κιουτσούκης, Καζλάρης 6, Στίνης, Πουμάκης Γ. 4, Βουρτζιάδης 11, Δενεσίδης 4 (1), Δάγκας 2, Πατσάβρας 6.
Μαρμαράς (Πατσουράκος): Σαριδάκης 4, Κανατάς 10, Πατσουράκος, Κοπάντσας, Μιλκονίδης 10, Ζουμπούλης, Καραϊσκάκης, Δεληγιάννης 8, Αναγνωστόπουλος 25, Νάνας 8 (1), Καΐκης 2, Τσεπελίδης.  

Η βαθμολογία (σε 18 αγώνες): Πευκοχώρι 36, Φλογητά 32, Ορμύλια 30, Ιερισσός 30, Τρίγλια 28, Αρναία 28, Παλαιοχώρι 25, Γαλάτιστα 24, Μαρμαράς 23, Ουρανούπολη 23, Μουδανιά 23, Κασσάνδρα 22.  

Η επόμενη αγωνιστική: Ουρανούπολη - Τρίγλια, Ορμύλια - Μαρμαράς, Πευκοχώρι - Φλογητά, Παλαιοχώρι - Μουδανιά, Αρναία - Ιερισσός, Μαρμαράς - Κασσάνδρα.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο