ΕΣΚΑ 8η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 16/11/2010 (11:52) Αετός - Μαρκόπουλο 79-56 (46-30) Διαιτητές: Καλδίρης - Κουνάνης Αετός (Αναστασόπουλος - Αθανασόπουλος): Βελιζιώτης 8, Δημητρακούλης 6 (2), Πλατύ...
ΕΣΚΑ 8η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
16/11/2010 (11:52)

Αετός - Μαρκόπουλο 79-56 (46-30)
Διαιτητές
: Καλδίρης - Κουνάνης
Αετός (Αναστασόπουλος - Αθανασόπουλος): Βελιζιώτης 8, Δημητρακούλης 6 (2), Πλατύς 8, Κόκκινος 4, Χρονόπουλος 9 (1), Βούζας 4, Τσακίρης 16 (2), Σοφιανόπουλος 2, Ζαμπάρας 2, Δέλιος 15, Πετρόπουλος 5 (1).
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τριαλιώτης 4, Φράγγος 3 (1), Ζιάγκας 8, Τσίρος 3 (1), Σπίγγος Α 5 (1), Σπίγγος Γ 8, Στεφάτος 11 (1), Σούρλας 7 (2), Στεφάνου 5, Καλφαγιάννης 2.    

Ηλιούπολη - Παπάγου 68-60 (34-32)
Διαιτητές
: Παυλόπουλος - Φραγκούλη.
Ηλιούπολη (Κωστόπουλος - Λογαρούδης): Τσιρίδης 20 (4), Κάκαρης 6, Αντωνάτος 2, Δάβρης, Μαρκογιαννάκης 8, Αργυρίδης 8, Τσαπατσάρης, Αλαμπασίνης, Γιαννακάκος 4, Μαντάς, Κώνστας 9, Μπαλτάς 11.
Παπάγου (Κονδύλης - Σταύρου): Κονδύλης 1, Παπαντωνίου 14 (4), Χριστοδούλου, Κηρομίτης 4, Καλογερόπουλος, Χατζηκωνσταντίνου, Θεοφίλακος, Κόλλιας 8 (2), Μακρής 17 (2), Τσιρόπουλος 3, Ζάχαρης 12, Παναγιωτόπουλος 1.  

Αίολος Ταύρος - Άρης Πετρούπολης 76-69 (34-29)
Διαιτητές
: Χρηστίδης Η. - Πλιάκας
Αίολος Ταύρος (Ορφανίδης - Σκαρίμπας): Δεμιρτζόγλου 4, Αφαλίδης 9, Καραγιάννης 5, Λακασάς, Κατσαρής 2, Μουχίμογλου 14 (2), Καρατζάς, Κορωνιός 18 (2), Δαουλάρης 14 (2), Κοκλώνης 10.
Άρης Πετρούπολης (Γρυλλιωνάκης): Αμπράζης 2, Λιαπούρης 8, Γεωργαλάς 6, Κοσμίδης 21 (5), Βασιλείου 12, Κωνσταντώνης 2, Ρήγος 5, Τσακίρης, Ντάνας 5, Νίκας 8 (1).  

Κορωπί - Νίκη Αμαρουσίου 78-74 (45-39)
Διαιτητές
: Καραβίτης - Αποστολίδης
Κορωπί (Αποστολάκης): Ρωμαίος, Δρακόπουλος 23 (4), Λαούδης 5 (1), Καυκής 12 (2), Κουκουζέλης 9 (3), Καραγιώργος 3 (1), Παξιμαδάς, Παπαδόπουλος, Καρατζάς 2, Βλάχος 20 (5), Μαυροειδάκος, Βλίτσιος 4.
Νίκη Αμαρουσίου (Χατζής - Ραχωβίτσας): Αντωνόπουλος 3, Μπίτσικας 10, Γιαννάκης 21 (5), Κοκκαλιάς 3 (1), Κοντογιάννης 13 (2), Γιατράκος Χ, Γιαουρτόγλου 12 (2), Τάσσιος, Ευαγγελίτσης 10, Τσέκενης, Γιατράκος Α 2, Λαμπρόπουλος.  

Νεοπεντελικός - Αγ. Θωμάς 56-70 (29-29)
Διαιτητές
: Θεονάς - Κουνελές
Νεοπεντελικός (Καρατζάς): Κουτσώνας, Μάντζιος, Βουρτζούμης 9 (2), Παπαθεοδώρου 2, Μανιάτης 6, Σερμέτης 11 (1), Γαπκιάδης 9, Αττίκος 8, Μπίγκος, Δρακάκης 6, Τσόπης 5 (1).
Άγιος Θωμάς (Ματζιώρης): Φιλιππόπουλος 18, Σωτηρόπουλος Ζέρβας 6, Πανάγος 13 (1), Ιατρού 2, Παπαγιαννακόπουλος 13 (1), Κρασσάς 5 (1), Δάβαρης 11 (1), Κελέσης 2.  

Εν. Ηρακλείου Τυφών - ΔΑΣΑΛ 70-75 (27-32)
Διαιτητές
: Τραγάκης - Κανακάρης
Τυφώνας (Ταμπάκης): Ασημακόπουλος 8 (1), Καυκής 15, Πανταζής 4 (1), Χριστοφάκης 11 (3), Καλφόπουλος 7, Καλατζής 18 (1), Χανιώτης 7, Υφαντής, Λουΐζος.
ΔΑΣΑΛ (Γκανάς): Θάνος 5 (1), Παναγιωτόπουλος 9 (1), Μπάρτζος 19 (2), Γόντικας 10, Δήμας 8, Αρτεμάκης 5, Λυγγερίδης 12, Σκούταρης 4, Αντωνίου 3 (1).  

Αναγέννηση Πετραλώνων - Νέοι Παλατιανής 68-77 (25-43)
Διαιτητές
: Μπούκας - Λύρας.
Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης - Μητρόπουλος): Γραμματίκας 15 (1), Λαμπρόπουλος 2, Αρβανιταντώνης 2, Τασσιόπουλος 16 (1), Καλεμτζάκης 2, Ανδρουλάκης 2, Πετριανίδης 13, Περγαντής 8, Μπλάζος, Γιαννακαράς 8.
Νέοι Παλατιανής (Κακκαλιάς): Τόλιος 13 (2), Γυφτόκωστας 12 (1), Ηλιόπουλος 24 (6), Κελεσίδης, Μπασέας 6, Καλαντωνέας 9, Παππάς 6, Σαρής 7 (1).  

Η βαθμολογία (σε 8 αγώνες): Αετός 16, ΔΑΣΑΛ 15, Νίκη Αμαρουσίου 13, Νεοπεντελικός 13, Αγ. Θωμάς 12, Αναγέννηση Πετραλώνων 12, Κορωπί 12, Παπάγου 12, Ηλιούπολη 11, Άρης Πετρούπολης 11, Ν. Παλατιανής 11, Εν. Ηρακλείου Τυφών 10, Μαρκόπουλο 10, Αίολος Ταύρος 10.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο