EKO top

ΕΣΚΑ 9η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 23/11/2010 (12:10) Άρης Πετρούπολης - Αναγέννηση Πετραλώνων 81-79 (37-29, 72-72κ.α.) Διαιτητές: Ραχιώτης - Ορφανός Μ. Άρης Πετρούπολης (Γρυλλιωνάκης): Μπιριμπάκος...
ΕΣΚΑ 9η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
23/11/2010 (12:10)

Άρης Πετρούπολης - Αναγέννηση Πετραλώνων 81-79 (37-29, 72-72κ.α.)
Διαιτητές
: Ραχιώτης - Ορφανός Μ.
Άρης Πετρούπολης (Γρυλλιωνάκης): Μπιριμπάκος, Αμπράζης 14 (1), Λιαπούρης 4, Γεωργαλάς 9 (1), Κοσμίδης 19 (3), Βασιλείου 2, Παπαζαχαρίας, Ρήγος 13, Τσακίρης 2, Γκανάς 11 (1), Νίκας 7, Νικολόπουλος.
Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης, Μητρόπουλος): Γραμματίκας, Λαμπρόπουλος 4, Αρβανιταντώνης 9 (1), Τασσιόπουλος 27 (1), Καλεμτζάκης, Ανδρουλάκης 2, Πετριανίδης 21 (2), Μπλάζος 11, Γιαννακαράς 5 (1).    

Μαρκόπουλο - Κορωπί 80-72 (39-38)
Διαιτητές
: Σώμος - Ψαριανός
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 19 (4), Τσίρος 9, Σπίγγος Α 2, Σπίγγος Σ 7, Στεφάτος 4, Παπαγιαννάκος 13 (1), Σούρλας 6, Στεφάνου 10, Πετρακάκης 10, Καλφαγιάννης, Ζιάκας.
Κορωπί (Αποστολάκης): Μουρτζούκος 5 (1), Δρακόπουλος 10 (2), Λαούδης 1, Καυκής 13, Κουκουζέλης 7 (2), Καραγιώργος 10 (2), Παξιμαδάς 1, Παπαδόπουλος 2, Καρατζάς, Βλάχος 14 (1), Μαυροειδάκος 1, Βλίτσιος 8.  

ΔΑΣΑΛ - Ηλιούπολη 57-56 (23-29)
Διαιτητές
: Μαγκλογιάννης - Ιατρού
ΔΑΣΑΛ (Γκανάς - Ρεκουνιώτης): Δημόπουλος, Θάνος 9 (2), Παναγιωτόπουλος, Μπάρτζος 13 (1), Γόντικας 2, Γυφτάκης, Δήμας 3, Αρτεμάκης 2, Λυγγερίδης 9, Σκούταρης 5 (1), Αντωνίου 14 (4), Νίκας.
Ηλιούπολη (Κωστόπουλος - Λογαρούδης): Τσιρίδης 15 (3), Κάκαρης 12 (1), Αντωνάτος, Δάβρης 2, Μαρκογιαννάκης, Αργυρίδης 8, Τσαπατσάρης, Αλαμπασίνης, Γιαννακάκος, Μαντάς, Κώνστας 15 (2), Μπαλτάς 4.  

Αγ. Θωμάς - Εν. Ηρακλείου Τυφών 73-79 (39-39)
Διαιτητές
: Πολυχρόνης - Γιακείμη
Άγιος Θωμάς (Μαντζιώρης): Σωτηρόπουλος 2, Ζέρβας 2, Πανάγος 9 (2), Ιατρού 9 (1), Κελέσης 14 (1), Παπαγιαννακόπουλος 9 (1), Κρασσάς 5, Λάβαρης 11 (1), Φιλιππόπουλος 12.
Έν. Ηρακλείου Τυφών (Ταμπάκης): Λουΐζος, Ασημακόπουλος 16, Καυκής 17 (2), Πανταζής 10 (1), Χριστοφάκης 6, Υφαντής 10, Καλφόπουλος 8, Καλατζής 10 (1), Χανιώτης.  

Παλατιανή - Νεοπεντελικός 67-71 (34-38)
Διαιτητές
: Ντάβαρης - Καλογερόπουλος
Παλατιανή (Κακαλιάς): Τόλιος 17 (1), Γυφτοκώστας 6 (1), Κουφός 2, Ηλιόπουλος 17, Κελεσίδης 3 (1), Μπασέας 2, Παππάς 14, Σαρρής 6.
Νεοπεντελικός (Καρατζάς): Κουτσώνας 2, Κωνσταντάκος, Βουρτζούμης 13 (1), Παπαθεοδώρου, Μανιάτης 6, Σερμέτης, Γιαπκιάδης 16 (1), Ζερβολέας, Αττίκος 11 (1), Μπίγκος, Δρακάκης 22, Τσόπης 1.   

Νίκη Αμαρουσίου - Αίολος Ταύρος 70-40 (44-12)
Διαιτητές
: Παπαθανασίου - Παυλόπουλος
Νίκη Αμαρουσίου (Χατζής - Ραχωβίτσας): Αντωνόπουλος 3 (1), Μπίτσικας 8 (2), Γιαννάκης 11 (1), Κοκκαλιάς 8 (2), Κοντογιάννης 8 (1), Γιατράκος Χ., Αντωνιάδης, Τάσσιος 16 (2), Ευαγγελίτσης 4, Τσέκενης Α. 2, Γιατράκος Α. 6, Λαμπρόπουλος 4.
Αίολος Ταύρου (Ορφανίδης): Δεμιρτζόγλου 4, Μαμουνής, Αφαλίδης, Καραγιάννης 2, Λακασάς 1, Κάτσαρης, Μουχίμογλου 2, Καρατζάς, Κορωνιός 13, Βουγιούκας, Δαουλάρης 18 (2), Κοκλώνης.  

Παπάγου - Αετός 70-74 (32-37)
Διαιτητές
: Σκούτας - Νικολόπουλος
Παπάγου (Κονδύλης): Κονδύλης 6, Παπαντωνίου 9 (3), Χριστοδούλου 2, Θεοφυλάκος 8 (2), Κόλλιας 7 (1), Μακρής 10 (2), Τσιρόπουλος 7 (1), Ζάχαρης 18, Παναγιωτόπουλος 2.
Αετός (Αναστασόπουλος - Αθανασόπουλος): Βελιζιώτης 10 (2), Δημητρακούλης, Πλατύς 13 (1), Κόκκινος 11, Χρονόπουλος 11 (3), Βούζας 5, Τσακίρης 8, Δαρμογιάννης 8, Δέλιος 12 (2), Πετρόπουλος 4.  

Η βαθμολογία (σε 9 αγώνες): Αετός 18, ΔΑΣΑΛ 17, Νίκη Αμαρουσίου 15, Νεοπεντελικός 15, Αγ. Θωμάς 13, Αναγέννηση Πετραλώνων 13, Άρης Πετρούπολης 13, Κορωπί 13, Παπάγου 13, Εν. Ηράκλειο Τυφών 12, Μαρκόπουλο 12, Παλατιανή 12, Ηλιούπολη 12, Αίολος Ταύρος 11.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο