ΕΣΚΑ 11η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 07/12/2010 (16:16) Αγ. Θωμάς - Ηλιούπολη 66-57 (32-31) Διαιτητές: Καραβίτης - Λαζαρίδης. Αγ. Θωμάς (Ζώντος): Σωτηρόπουλος, Ζέρβας, Φράτας 4 (1), Πανάγος 18 (2), Ιατρού 4,...
ΕΣΚΑ 11η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
07/12/2010 (16:16)

Αγ. Θωμάς - Ηλιούπολη 66-57 (32-31)
Διαιτητές
: Καραβίτης - Λαζαρίδης.
Αγ. Θωμάς (Ζώντος): Σωτηρόπουλος, Ζέρβας, Φράτας 4 (1), Πανάγος 18 (2), Ιατρού 4, Παπαγιαννακόπουλος 9 (1), Κρασσάς 1, Λάβαρης 4, Κελέσης, Φιλιππόπουλος 26 (1).
Ηλιούπολη (Κωστόπουλος - Λογαρούδης): Τσιρίδης 2, Κάκαρης 2, Αντωνάτος, Δάβρης 9 (1), Μαρκογιαννάκης, Αργυρίδης 2, Τσαπατσάρης 19, Αλαμπασίνης, Γιαννακάκος, Μαντάς, Κώνστας 15 (2), Μπαλτάς 8.  

Μαρκόπουλο - Αναγέννηση Πετρ. 72-63
Διαιτητές
: Μπούκας - Μανουσόπουλος
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 9 (1), Τσίρος 7 (1), Σπίγγος Α., Σπίγγος Σ 5, Στεφάτος 3, Παπαγιαννάκος 14 (1), Σούρλας 15 (3), Στεφάνου 6, Πετρακάκης 13, Καλφαγιάννης, Ζιάκας, Φράγγος.
Αναγέννηση Πετ. (Δρομπούκης): Γραμματίκας 5 (1), Λαμπρόπουλος 11 (2), Γαλανάκης, Αρβανιταντώνης , Τασιόπουλος 11 (1), Καλεμτζάκης, Ζώτος, Ανδρουλάκης, Πετριανίδης 21 (2), Περγαντής 4, Μπλάζος 8, Γιαννακαράς 3.  

Αρης Πετρούπολης - Παλατιανή 67-65 (31-34)
Διαιτητές
: Μαγκλογιάννης - Πλιάκας
Άρης Πετρούπολης (Γρυλλιωνάκης): Μπιριμπάκος, Αμπράζης, Λιαπούρης, Γεωργαλάς 12 (1), Κοσμίδης 32 (3), Βασιλείου 8, Παπαζαχαρίας, Ρήγος 1, Τσακίρης, Ντανάς, Νίκας 10 (1), Νικολόπουλος.
Παλατιανή (Κακαλιάς): Τόλιος 11 (1), Κουφός, Τούντας 21 (5), 14 (2), Τριάντης, Κελεσίδης Π, Σπηλιώπουλος, Μπασέας 6, Κουρεβέσης, Καλαντωνέας 11, Παππάς 2.  

Νίκη Αμαρουσίου - Νεοπεντελικός 62-69 (34-36)
Διαιτητές
: Καλδίρης - Παπαναστασίου
Νίκη Αμαρουσίου (Χατζής - Ραχωβίτσας): Αντωνόπουλος 13 (3), Μπίτσικας 4, Γιαννάκης 11 (2), Τσέκενης, Κοντογιάννης 12 (2), Γιατράκος Χ., Λαμπρόπουλος, Ευαγγελίτσης 17, Τάσσιος 3 (1), Γιατράκος Α, Κοκκαλιάς 2.
Νεοπεντελικός (Καρατζάς): Κουτσώνας, Μάτζιος 9 (2), Βουρτζούμης 3 (1), Παπαθεοδώρου, Μανιάτης 4, Σερμέτης 5, Γάπκιαδης 15 (4), Ζερβολέας 2, Αττίκος 18 (1), Μπίγκος, Δρακάκης 4, Τσόπης 9.  

ΔΑΣΑΛ - Κορωπί 75-70

Εν. Ηρακλείου - Αετός 67-70 (33-45)
Διαιτητές
: Τεφτίκης - Τσαρουχά
Ένωση Ηρακλείου (Ταμπάκης): Λοϊζος 2, Ασημένιος 10, Καυκής 20 (1), Πανταζής 3 (1), Χριστοφάκης 4, Υφαντής 9, Καλατζής 11, Χανιώτης 8 (2)
Αετός (Αναστασόπουλος, Αθανασόπουλος): Βελιζιώτης 5, Δημητρακούλης, Κόκκινος 19, Χρονόπουλος 17, Βούζας 5 (1), Τσακίρης 13 (1), Δαρμογιάννης, Δέλιος 4, Πετρόπουλος 7 (1).  

Παπάγου - Αίολος Ταύρος 71-57 (35-30)
Διαιτητές
: Μαγκουνής - Φαλούκα
Παπάγου (Κονδύλης): Κονδύλης 10 (1), Παπαντωνίου 9 (1), Καλογερόπουλος 3, Θεοφυλάκος 2, Παναγιωτόπουλος 2, Χριστοδούλου, Κόλλιας 8 (1), Τσιρόπουλος 5 (1), Ζάχαρης 8, Μακρής 23 (1).
Αίολος Ταύρος (Ορφανίδης - Σκαρίμπας): Δεμιρτζόγλου 4, Αφαλίδης 11, Καραγιάννης 3, Λακασάς, Κατσαρής 2, Μουχίμογλου 13 (1), Καρατζάς, Κορωνιός 12 (2), Δαουλάρης 9 (2), Κοκλώνης 3.  

Η βαθμολογία (σε 11 αγώνες): Αετός 22, ΔΑΣΑΛ 20, Νεοπεντελικός 18, Νίκη Αμαρουσίου 18, Αγ. Θωμάς 17, Άρης Πετρούπολης 17, Μαρκόπουλο 16, Κορωπί 16, Παπάγου 16, Αναγέννηση Πετραλώνων 15, Ενωση Ηρακλείου 15, Ηλιούπολη 14, Παλατιανή 14, Αίολος Ταύρος 13.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο