ΕΣΚΑ 12η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 14/12/2010 (14:59) Αετός - Ηλιούπολη 92-59 (48-20) Διαιτητές: Χρηστίδης - Καλογερόπουλος Αετός (Αναστασόπουλος - Αθανασόπουλος): Βελιζιώτης 4, Δημητρακούλης 6 (2)...
ΕΣΚΑ 12η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
14/12/2010 (14:59)

Αετός - Ηλιούπολη 92-59 (48-20)
Διαιτητές
: Χρηστίδης - Καλογερόπουλος
Αετός (Αναστασόπουλος - Αθανασόπουλος): Βελιζιώτης 4, Δημητρακούλης 6 (2), Πλατής 12 (2), Κόκκινος 14, Χρονόπουλος 15, Βούζας 10 (2), Τσακίρης 9 (1), Παπαλέλιας, Ζαμπάρας, Δαρμογιάννης 4, Λέλλιος 11 (1), Πετρόπουλος 7 (1).
Ηλιούπολη (Κωστόπουλος - Λογαρούδης): Τσιρίδης 13 (3), Κάκαρης 2, Αντωνάτος, Δάβρης 2, Μαρκογιαννάκης 7 (1), Αργυρίδης, Τσαπατσάρης 6, Αλαμπασίνης 5 (1), Γιαννακάκος, Μαντάς 6, Κώνστας 6 (2), Μπαλτάς 12.  

Αίολος Ταύρος - ΔΑΣΑΛ 88-74 (39-38)
Διαιτητές
: Σκούτας - Κουτσουμπός
Αίολος Ταύρος (Ορφανίδης - Σκαρίμπας): Σιδέρης Ν., Μαμουνής, Αφαλίδης 1, Καραγιάννης 3, Σιδέρης Δ, Κατσαρής, Μουχίμογλου 27 (4), Κορωνιός 16 (2), Δαουλάρης 22 (1), Κοκλώνης 19 (2).
ΔΑΣΑΛ (Ρεντουνιώτης): Δημόπουλος 2, Θάνος 5 (1), Μπάρτζος 10, Γόντικας 18 (1), Γυφτάκης 2, Δήμας 3, Αρτεμάκης, Λυγγερίδης 6, Σκούταρης 8, Αντωνίου 18 (2), Νίκας 2.     

Νεοπεντελικός - Μαρκόπουλο 64-63 (35-32)
Διαιτητές
: Παυλόπουλος - Γκαμίλη
Νεοπεντελικός (Καρατζάς): Κουτσώνας 5 (1), Μάντζιος 6, Βουρτζούμης 10 (2), Μανιάτης 5, Σερμέτης 4, Γαπκιάδης 9 (1), Αττίκος 5, Μπίγκος 4, Δρακάκης 2, Τσόπης 14.
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 12 (1), Φράγκος 6 (2), Ζιάκας, Τσίρος 4, Σπίγκος Α. 6, Σπίγκος Σ 5, Στεφτάτος 4, Παπαγιαννάκος 14 (1), Πετρακάκης 12 (2), Καλφαγιάννης.  

Αρης Πετρούπολης - Αγιος Θωμάς 59-63 (26-27)
Διαιτητές
: Αποστολίδης Β. - Ορφανός Εμ.
Άρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Μπιριμπάκος, Αμπράζης 4, Λιαπούρης 1, Γεωργαλάς 13, Κοσμίδης 12, Βασιλείου 8, Αναστασόπουλος, Ρήγος 10, Πιστόλας, Ντανάς 5 (1), Νίκας 6 (1), Νικολόπουλος.
Άγιος Θωμάς (Λιοντός): Ζέρβας 4, Φράτας, Πανάγος 13 (1), Ιατρού 11 (1), Παπαγιαννακόπουλος 12 (1), Κρασάς Κ, Λάβαρης 3, Κελέσης 9 (1), Φιλιππόπουλος 11.  

Παλατιανή - Νίκη Αμαρουσίου 47-63 (17-36)
Διαιτητές
: Τσώνος - Ραχιώτης
Παλατιανή (Κακαλιάς - Κατσούλης): Τόλιος 8, Κουφός, Ηλιόπουλος 10, Τούντας 11 (2), Κελεσίδης, Τριάντης, Μπασέας 5, Σπηλιώπουλος, Καλαντωνέας 3, Παππάς 2, Σαρρής 8 (2).
Νίκη Αμαρουσίου (Χατζής - Ραχωβίτσας): Αντωνόπουλος 2, Μπίτσικας 4, Γιαννάκης 12 (2), Κοντογιάννης 18, Γιαουρτόγλου, Τάσσιος, Ευαγγελίτσης 20, Τσέκενης 7, Γιατράκος Α, Λαμπρόπουλος.  

Κορωπί - Εν. Ηρακλείου Τυφών 62-58  

Αναγέννηση Πετραλώνων - Παπάγου 54-52 (36-33)
Διαιτητές
: Ντάβαρης - Ρουμελιώτης
Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης - Μητρόπουλος): Γραμματίκας 3 (1), Λαμπρόπουλος 7 (1), Αρβανιταντώνης 3, Τασσιόπουλος 15, Ζώτος 6 (2), Ανδρουλάκης 9, Πετριανίδης 5 (1), Καραμπινός, Κωνσταντόπουλος, Γιαννακαράς 6.
Παπάγου (Κονδύλης - Σταύρου): Κονδύλης 10 (2), Παπαντωνίου 13 (4), Χριστοδούλου 2, Χατζηκωνσταντίνου 3, Κόλλιας 2, Μακρής 15 (1), Τσιρόπουλος 3 (1), Ζάχαρης 4, Παναγιωτόπουλος.  

Η βαθμολογία (σε 12 αγώνες): Αετός 24, ΔΑΣΑΛ 21, Νεοπεντελικός 20, Νίκη Αμαρουσίου 20, Αγ. Θωμάς 19, Κορωπί 18, Αρης Πετρούπολης 18, Μαρκόπουλο 17, Παπάγου 17, Αναγέννηση Πετραλώνων 17, Εν. Ηρακλείου Τυφών 16, Ηλιούπολη 15, Παλατιανή 15, Αίολος Ταύρος 15.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο