ΕΣΚΑ 13η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 21/12/2010 (11:49) Νίκη Αμαρουσίου - Άρης Πετρούπολης 69-58 (31-33) Διαιτητές: Τεφτίκης - Κουνάνης Νίκη Αμαρουσίου (Χατζής - Ραχωβίτσας): Αντωνόπουλος 2, Μπίτσι...
ΕΣΚΑ 13η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
21/12/2010 (11:49)

Νίκη Αμαρουσίου - Άρης Πετρούπολης 69-58 (31-33)
Διαιτητές
: Τεφτίκης - Κουνάνης
Νίκη Αμαρουσίου (Χατζής - Ραχωβίτσας): Αντωνόπουλος 2, Μπίτσικας 9 (2), Γιαννάκης 13 (2), Κοκκαλιάς 4, Κοντογιάννης 14, Γιαουρτόγλου 5 (1), Ευαγγελίτσης 19, Τσέκενης, Γιατράκος Α., Χαντζής.
Άρης Πετρούπολης (Γρυλλιωνάκης): Μπιριμπάκος 3 (1), Αμπράζης, Λιάπουρης 5, Γεωργαλάς 13, Κοσμίδης 23 (4), Βασιλείου 5, Ρήγος, Παπαζαχαρίας, Ντανάς 5, Νίκας 4 (1), Νικολόπουλος.  

Ηλιούπολη - Κορωπί 79-71 (21-35)
Διαιτητές
: Μανδρέκας - Καλαϊτζακης.
Ηλιούπολη (Κωστόπουλος - Λογαρούδης): Τσιρίδης 26 (6), Κάκαρης 4, Αντωνάτος, Δάβρης, Μαρκογιαννάκης 11 (1), Αργυρίδης 1, Τσαπατσάρης, Αλαμπασίνης, Γιαννακάκος, Μαντάς, Κώνστας 17 (1), Μπαλτάς 20.
Κορωπί (Αποστολάκης - Λάμπρου): Μουρτζούκος 1, Δρακόπουλος 21 (4), Λαούδης 1, Καυκής 3, Κουκουζέλης 15 (2), Καραγιώργος 9 (1), Ρομαίος, Παπαδόπουλος, Καρατζάς, Βλάχος 10, Μαυροειδάκος 5, Βλήτσιος 6.  

Μαρκόπουλο - Παλατιανή 75-60 (43-38)
Διαιτητές
: Παπαθανασίου - Γρίβα
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 14 (1), Φράγγος 2, Ζιάκας, Τσίρος 3 (1), Σπίγγος Α 6, Σπίγγος Σ 5, Στεφάτος 10, Παπαγιαννάκος, Σούρλας 14 (2), Στεφάνου 4, Πετρακάκης 13 (1), Καλφαγιάννης 4.
Παλατιανή (Κακαλιάς): Τόλιος 5, Τούντας 4, Ηλιόπουλος 17 (3), Τριάντης, Κελεσίδης 3 (1), Μπασέας 4, Καλαντωνέας 4, Παππάς 11, Σαρρής 12 (3).  

ΔΑΣΑΛ - Αναγέννηση Πετραλώνων 51-66 (16-35)
Διαιτητές
: Θεοδωρόπουλος - Γολεγού
ΔΑΣΑΛ (Μπύρωσης): Δημόπουλος 2, Πάνος 2, Μπάρτζος 9, Γόντικας 4, Γυφτάκης 8 (2), Δήμας 4, Αρτεμάκης 1, Λυγγερίδης 10, Σκούταρης 5, Αντωνίου 6, Νίκας.
Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης): Γραμματίκας 2, Λαμπρόπουλος 12 (2), Τασσιόπουλος 13 (1), Ανδρουλάκης 2, Πετριανίδης 20 (2), Μπλάζος 9, Γιαννακαράς 6, Κωνσταντόπουλος 2.  

Αγ. Θωμάς - Αετός 72-73 (37-30)
Διαιτητές
: Ανδρικόπουλος - Διμπινούδης
Αγιος Θωμάς (Ζωντός): Ζέρβας 4, Φράττας, Πανάγος 14 (1), Ιατρού 3, Παπαγιαννακόπουλος 13 (1), Κρασσάς 3 (1), Λάβαρης 5 (1), Κελέσης 11 (1), Φιλιππόπουλος 19.
Αετός (Αναστασόπουλος - Αθανασόπουλος): Βελιζιώτης 13 (2), Δημητρακούλης, Πλατύς 6, Κόκκινος 16 (1), Χρονόπουλος 7 (1), Βούζας 6 (1), Τσακίρης 5, Δαρμογιάννης 2, Δέλλιος 18 (1), Πετρόπουλος.  

Εν. Ηρακλείου - Αίολος Ταύρος 77-74 (33-31)
Διαιτητές
: Αναγνώστου - Σέρρας Πλ.
Ένωση Ηρακλείου (Ταμπάκης): Λουΐζος 6, Ασημακόπουλος 3 (1), Ασημένιος 13, Καυκής 18, Πανταζής 8 (2), Χριστοφάκης 11 (1), Υφαντής 6, Καλφόπουλος 4 (1), Χανιώτης 8.
Αίολος Ταύρος (Ορφανίδης): Καραγιάννης 4, Μουχίμογλου 15, Κορωνιός 15, Βουγιούκας 1, Δαουλάρης 19 (3), Κοκλώνης 20 (2).  

Παπάγου - Νεοπεντελικός 67-64 (34-33)
Διαιτητές
: Κουνελές - Σέλληνας
Παπάγου (Κονδύλης): Παπαντωνίου 8 (2), Χριστοδούλου, Βαφιάς 2, Καλογερόπουλος 4, Τσιρόπουλος 11, Κόλλιας 8 (1), Μακρής 17 (1), Ζάχαρης 6, Παναγιωτόπουλος 11.
Νεοπεντελικός (Καρατζάς): Κουτσώνας 10 (1), Μάντζιος 4, Βουρτζούμης 5, Παπαθεοδώρου 3, Μανιάτης 6, Γαπκιάδης 11, Αττίκος 3, Μπίγκος 5 (1), Δρακάκης 6, Τσόπης 11.  

Η βαθμολογία (σε 13 αγώνες)
: Αετός 26, Νίκη Αμαρουσίου 22, ΔΑΣΑΛ 22, Νεοπεντελικός 21, Αγ. Θωμάς 20, Μαρκόπουλο 19, Κορωπί 19, Άρης Πετρούπολης 19, Αναγέννηση Πετραλώνων 19, Παπάγου 19, Εν. Ηρακλείου 18, Ηλιούπολη 17, Παλατιανή 16, Αίολος Ταύρος 16.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο