ΕΣΚΑ 14η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 11/01/2011 (11:47) Μαρκόπουλο - Άρης Πετρούπολης 77-80 (28-35) Διαιτητές: Αποστολίδης - Ραχιώτης Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 16 (1), Φράγγος, Ζιάκας, Τσίρο...
ΕΣΚΑ 14η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
11/01/2011 (11:47)

Μαρκόπουλο - Άρης Πετρούπολης 77-80 (28-35)
Διαιτητές
: Αποστολίδης - Ραχιώτης
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 16 (1), Φράγγος, Ζιάκας, Τσίρος 13, Σπίγκος Α 6, Σπίγκος Σ 9 (1), Στεφάτος 12, Παπαγιαννάκος 2, Σούρλας 10 (1), Στεφάνου, Πετρακάκης 9, Καλφαγιάννης
Άρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Μπιριμπάκος, Αμπράζης 6, Λιαπούρης, Γεωργαλάς 19 (3), Κοσμίδης 26 (3), Βασιλείου 14 (1), Ρήγος 5, Ντανάς 7 (1), Νίκας 3 (1), Νικολόπουλος.    

Ηλιούπολη - Αίολος Ταύρος 83-64 (35-32)
Διαιτητές
: Θεωνάς - Παπανικολάου
Ηλιούπολη (Κωστόπουλος - Λογαρούδης): Τσιρίδης 16 (4), Κάκαρης 7, Ζάβρας, Δαβρής 6, Μαρκογιαννάκης 14 (1), Αργυρίδης 4, Τσαπατσάρης 2, Αλαμπασίνης 2, Γιαννακάκος, Μαντάς 2, Κώνστας 19 (2), Μπαλτάς 11.
Αίολος - Ταύρος (Ορφανίδης - Σκαρίμπας): Σιδέρης Ν., Μαμούνης, Αφαλίδης, Καραγιάννης, Σιδέρης Δ., Αρχοντούλης, Μουχίμογλου 14 (2), Λακασάς 2, Κορωνιός 5 (1), Κατσαρής 2, Δαουλάρης 24 (4), Κοκλώνης 17 (2).  

Εν. Ηρακλείου - Αναγέννηση Πετραλώνων 73-61 (30-33)
Διαιτητές
: Μαγκλογιάννης - Μαγκουνής
Τυφώνας Ηρακλείου (Ταμπάκης): Λουίζος 11 (1), Ασημακόπουλος 10 (2), Ασημένιος 5, Καυκής 12, Πανταζής 7 (1), Χριστοφάκης 6, Καλφόπουλος 12 (1), Καλατζής 10, Υφαντής, Χανιώτης.
Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης): Γραμματίκας 2, Λαμπρόπουλος 5 (1), Αρβανιταντώνης 1, Τασσιόπουλος 22 (2), Πετριανίδης 19 (1), Μπλάζος 4, Γιαννακαράς 8.  

ΔΑΣΑΛ - Νεοπεντελικός 65-61 (33-31)
Διαιτητές
: Ψαριανός - Τσαρούχα
ΔΑΣΑΛ (Ματζιώρης): Δημόπουλος, Θάνος, Παναγιωτόπουλος 6 (1), Μπάρτζος 10, Γόντικας 10 (2), Παπασπυρόπουλος, Δήμας, Αρτεμάκης, Λυγγερίδης 13, Σκούταρης 8, Αντωνίου 18 (4), Νίκας.
Νεοπεντελικός (Καρατζάς): Κουτσώνας 5 (1), Μάτζιος 12 (2), Κωνσταντάκος, Παπαθεοδώρου, Μανιάτης 4, Γαπκιάδης 4, Ζερβολέας, Αττίκος 14 (1), Δρακάκης 9, Τσόπης 13.   

Αετός - Κορωπί 78-64 (34-31)
Διαιτητές
: Κανακάρης - Γιακείμη
Αετός (Aναστασόπουλος - Αθανασόπουλος): Βελιζιώτης 14 (2), Δημητρακούλης, Πλατύς 7, Κόκκινος 19, Χρονόπουλος 19 (4), Βούζας 10 (2), Δαρμογιάννης 2, Δέλιος 4, Πετρόπουλος 3
Κορωπί (Αποστολάκης): Δρακόπουλος 13 (4), Ρωμαίος 6, Καυκής 16 (2), Κουκουζέλης 2, Παξιμαδάς 2, Βλάχος 18 (2), Μαυροειδάκος 5, Βλίτσιος 2.  

Αγ. Θωμάς - Νίκη Αμαρουσίου 76-73 (38-31)
Διαιτητές
: Αναστόπουλος - Χρηστίδης Η.
Άγιος Θωμάς (Ζωντός): Ζέρβας 7 (1), Φράττας 3 (1), Πανάγος 20 (4), Παπαγιαννακόπουλος 14 (1), Κρασσάς 7, Λάβαρης 3, Φιλιππόπουλος 22 (1), Ιατρού, Κελέσης.
Νίκη Αμαρουσίου (Χατζής, Ραχωβίτσας): Αντωνόπουλος 3, Μπίτσικας 16 (1), Γιαννάκης 3, Κοκκαλιάς 7 (1), Κοντογιάννης 27 (3), Γιαουρτόγλου 6, Ευαγγελίτσης 11.   

Παπάγου - Παλατιανή 57-50

Η βαθμολογία (σε 14 αγώνες): Αετός 28, ΔΑΣΑΛ 24, Νίκη Αμαρουσίου 23, Αγ. Θωμάς 22, Νεοπεντελικός 22, Παπάγου 21, Άρης Πετρούπολης 21, Εν. Ηράκλειο Τυφών 20, Αναγέννηση Πετρ. 20, Μαρκόπουλο 20, Κορωπί 20, Ηλιούπολη 19, Παλατιανή 17, Αίολος - Ταύρος 17.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Zagori
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο