ΕΣΚΑ 16η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 01/02/2011 (13:50) Αγ. Θωμάς - Αίολος Ταύρος 75-71   Παλατιανή - Ηλιούπολη 71-67 (40-32) Διαιτητές: Ψαριανός - Αναγνώστου. Παλατιανή (Στρατικόπουλος-Κατσούνης): Τ
ΕΣΚΑ 16η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
01/02/2011 (13:50)

Αγ. Θωμάς - Αίολος Ταύρος 75-71  

Παλατιανή - Ηλιούπολη 71-67 (40-32)
Διαιτητές
: Ψαριανός - Αναγνώστου.
Παλατιανή (Στρατικόπουλος-Κατσούνης): Τόλιος 8, Γιαννάς, Τούντας 9 (2), Τριάντης, Κελεσίδης 4, Ηλιόπουλος 9 (1), Μπασέας 3, Σπηλιόπουλος, Καλαντωνέας 19, Παππάς 10, Σαρρής 9 (1).
Ηλιούπολη (Κωστόπουλος - Λογαρούδης): Τσιρίδης 21 (3), Κάκαρης 10, Αντωνάτος, Δάβρης, Μαρκογιαννάκης, Αργυρίδης 4, Τσαπατσάρης, Αλαμπασίνης, Μαντάς, Κώνστας 16, Μπαλτάς 6.  

Νεοπεντελικός - Αετός 65-63 (25-31)
Διαιτητές
: Μαλανδρής - Αποστολίδης
Νεοπεντελικός (Καρατζάς): Κουτσώνας 10 (1), Μάντζιος, Κωνσταντάκος, Παπαθεοδώρου 5 (1), Μανιάτης 5, Γαπκιάδης 14 (1), Ζερβολέας, Αττίκος 6, Μπίγκος 8, Δρακάκης 3, Τσόπης 14 (1).
Αετός (Αναστασόπουλος - Αθανασόπουλος): Βελιζιώτης 7 (1), Πλατύς 4, Κόκκινος 14, Χρονόπουλος 15 (2), Βούζας 5 (1), Τσακίρης 9 (1), Δαρμογιάννης, Δέλλιος 4, Πετρόπουλος 5 (1).  

Μαρκόπουλο - Παπάγου 82-69 (41-32, 69-69)
Διαιτητές
: Σκούτας - Πολυχρόνης
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 9 (1), Φράγγος, Ζιάκας, Τσίρος 15 (1), Σπίγγος Α 7, Σπίγγος Σ 4, Στεφάτος 12, Παπαγιαννάκος 19 (1), Σούρλας 8 (2), Πετρακάκης 8, Καλφαγιάννης.
Παπάγου (Κονδύλης): Βέρμες, Παπαντωνίου 6, Χριστοδούλου 4, Καλογερόπουλος 7, Βαφιάς, Στεργάκης 24 (5), Θεοφύλαχτος, Μακρής 13 (2), Τσιρόπουλος 3, Ζάχαρης 10, Παναγιωτόπουλος 2.  

Νίκη Αμαρουσίου - ΔΑΣΑΛ 75-63 (33-29)
Διαιτητές
: Αντερριώτης - Τεφτίκης
Νίκη Αμαρούσιου (Χατζής - Ραχωβίτσας): Αντωνόπουλος 2, Μπίτσικας, Γιαννάκης 13 (3), Κοκκαλιάς 2, Κοντογιάννης 7, Αντωνιάδης, Γιαουρτόγλου 16 (1), Τάσσιος 2, Ευαγγελίτσης 27, Τσέκενης, Γιατράκος 6, Λαμπρόπουλος.
ΔΑΣΑΛ (Ματζιώρης): Δημόπουλος, Θάνος, Παναγιωτόπουλος 5, Μπάρτζος 5, Γόντικας 3 (1), Παπασπυρόπουλος, Δήμας 7, Αρτεμάκης 3, Λυγγερίδης 10, Σκούταρης 17 (1), Αντωνίου 13 (2), Νίκας.  

Αναγέννηση Π. - Κορωπί 66-68 (35-35)
Διαιτητές
: Καραβίτης - Ορφανός Ιορδ.
Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης - Μητρόπουλος): Γραμματίκας 8 (2), Λαμπρόπουλος 3 (1), Αρβανιταντώνης 4, Τασιόπουλος 19 (3), Ανδρουλάκης 7, Πετριανίδης 17 (1), Μπλάζος, Γιαννακαράς 8.
Κορωπί (Αποστολάκης - Λάμπρου): Μουρτζούκος 2, Δρακόπουλος 29 (4), Καυκής 1, Κουκουζέλης 12 (2), Καραγιώργος, Παξιμαδάς, Ρωμαίος 7, Καραβασίλης 2, Βλάχος 13, Μαυροειδάκος 2.  

Άρης Πετρούπολης - Έν. Ηρακλείου 60-59 (29-28)
Διαιτητές
: Ανδρικόπουλος - Ιατρού
Άρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Μπιριμπάκος, Αμπράζης 9, Λιαπούρης, Γεωργαλάς 14 (2), Κοσμίδης 14 (4), Βασιλείου 6, Παπαζαχαρίας, Ρήγος 1, Καρτσούνης, Ντανάς 12 (2), Νίκας 4, Νικολόπουλος.
Ηράκλειο (Ταμπάκης): Λουίζος 1, Ασημακόπουλος, Ασημένιος 4, Καυκής 8 (1), Πανταζής 4, Χριστοφάκης 9 (1), Υφαντής 4, Καλφόπουλος 13 (2), Καλατζής 6, Λεγάτος, Χανιώτης 10 (2).  

Η βαθμολογία (σε 17 αγώνες): Αετός 33, ΔΑΣΑΛ 29, Νίκη Αμαρουσίου 28, Αγ. Θωμάς 27, Νεοπεντελικός 27, Κορωπί 26, Άρης Π. 26, Παπάγου 25, Εν. Ηρακλείου 25, Μαρκόπουλο 24, Αναγέννηση Π. 24, Ηλιούπολη 22, Παλατιανή 21, Αίολος Ταύρος 20.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο