ΕΣΚΑ 19η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 15/02/2011 (12:54) Αρης Πετρούπολης - Αετός 64-84 (31-45) Διαιτητές: Σκούτας - Κανακάρης Άρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Μπιριμπάκος 5 (1), Αμπράζης 11 (3), Λιαπούρη...
ΕΣΚΑ 19η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
15/02/2011 (12:54)

Αρης Πετρούπολης - Αετός 64-84 (31-45)
Διαιτητές
: Σκούτας - Κανακάρης
Άρης Πετρούπολης (Γρυλιωνάκης): Μπιριμπάκος 5 (1), Αμπράζης 11 (3), Λιαπούρης 1, Γεωργαλάς 13 (1), Κοσμίδης 12 (2), Βασιλείου 10, Ρήγος 8, Παπαζαχαρίας, Γκανάς 2, Νικολόπουλος 2. 
Αετός  (Αθανασόπουλος - Αναστασόπουλος): Βελιζιώτης, Δημητρακούλης 11 (3), Πλατύς 2, Κόκκινος 21, Χρονόπουλος 16 (1), Βούζας 8, Παπαδολιάς, Δαρμογιάννης 8, Δέλιος 13 (2), Πετρόπουλος 5.  

Παλατιανή - Κορωπί 64-73 (34-31)
Διαιτητές
: Θεονάς - Τσουράπας
Παλατιανή (Στρατικόπουλος - Κατσούλης): Τόλιος 2, Γιαννάς, Κουρεβέσης, Τούντας 4, Τριάντης, Κελεσίδης Π. 13 (1), Ηλιόπουλος 12 (4), Μπασέας, Καλαντωνέας 20 (1), Παππάς 4, Σαρρής 9 (1).
Κορωπί (Αποστολάκης - Λάμπρου): Μουρτζούκος, Δρακόπουλος 29 (2), Καυκής 12, Κουκουζέλης 14 (2), Καραγεώργος, Παξιμαδάς, Ρωμαίος 4, Βλάχος 10, Μαυροειδάκος 4, Βλίτσιος.  

Νεοπεντελικός - Αίολος Ταύρος 82-54 (50-22)
Διαιτητές
: Παυλόπουλος - Τσαρούχα
Νεοπεντελικός (Καρατζάς): Κουτσώνας, Μάτζιος 12 (2), Κωνσταντάκος, Παπαθεοδώρου 1, Μανιάτης, Βαριάμπο Γαπκιάδης 25 (6), Ζερβολέας 4, Αττίκος 13 (1), Μπίγκος 6, Δρακάκης 16, Τσόπης. 
Αίολος Ταύρος (Ορφανίδης): Δεμιρτζόγλου, Ζούμπος 1, Σιδέρης 2, Κάτσαρης 4, Καρατζάς 9, Αρχοντούλης, Μουχίμογλου 18 (1), Κορωνιός 13, Καραγιάννης 7 (1).  

Παπάγου - ΔΑΣΑΛ 61-69 (26-35)
Διαιτητές
: Μπούκας - Μουρμούρης
Παπάγου (Κονδύλης - Σταύρου): Θεοφυλάκτος 3 (1), Παπαντωνίου 8 (2), Χριστοδούλου 2, Τσιρόπουλος 8 (1), Καλογερόπουλος 7, Στεργάκης 13 (2), Κόλλιας 2, Μακρής 12 (1), Ζάχαρης 3, Παναγιωτόπουλος 3 (1).
ΔΑΣΑΛ (Ματζιώρης): Δημόπουλος, Θάνος 10 (1), Παναγιωτόπουλος 2, Νίκας, Γόντικας, Παπασπυρόπουλος, Δήμας 6 (1), Αρτεμάκης 2, Λυγγερίδης 6, Σκούταρης 23 (1), Αντωνίου 13 (3), Μπάρτζος 5.  

Αγ. Θωμάς - Αναγέννηση Πετραλώνων 73-70 (35-29)
Διαιτητές
: Τεφτίκης - Νικολόπουλος
Άγιος Θωμάς (Ζωντός): Ζέρβας 9 (1), Φράτας 5 (1), Ιατρού 3, Πανάγος 16 (1), Παπαγιαννακόπουλος 2, Κρασσάς 7 (1), Λάβαρης 12 (2), Φιλιππόπουλος 19, Κελέσης.
Αναγέννηση Πετραλώνων (Δρουμπούκης): Γραμματίκας 5 (1), Λαμπρόπουλος 7 (1), Αρβανιταντώνης 4, Γιαννακαράς  2, Ανδρουλάκης 15 (3), Τασσιόπουλος 18 (1), Πετριανίδης 19 (3).  

Μαρκόπουλο - Εν. Ηρακλείου 71-63 (27-30)
Διαιτητές
: Διμπινούδης - Μανουσόπουλος
Μαρκόπουλο (Χασιώτης): Τρικαλιώτης 15, Φράγκος, Ζιάκας, Τσίρος 15 (1), Σπίγγος Α, Σπίγγος Σ 9, Στεφάτος 2, Παπαγιαννάκος 14, Σούρλας, Πετρακάκης 16, Καλφαγιάννης.
Ένωση Ηρακλείου (Ταμπάκης): Λουίζος 10 (2), Ασημακόπουλος 17 (3), Ασημένιος 9, Καυκής 1, Πανταζής 6 (2), Χριστοφάκης 5, Υφαντής 7, Καλφόπουλος 6 (2), Λαμπίρης, Λεγάτος 2.  

Νίκη Αμαρουσίου - Ηλιούπολη 69-58 (34-29)
Διαιτητές
: Αντωνόπουλος - Παυλόπουλος.
Νίκη Αμαρουσίου (Χατζής - Ραχωβίτσας): Αντωνόπουλος 3 (1), Μπίτσικας 7 (1), Κοκαλιάς 8 (1), Κοντογιάννης 18 (2), Αντωνιάδης 2, Γιαουρτόγλου 10 (2), Τάσιος 4, Ευαγγελίτσης 10, Τσεκένης, Γιατράκος 4, Λαμπρόπουλος 3.
Ηλιούπολη (Κωστόπουλος - Λογαρούδης): Τσιρίδης 13 (3), Δάβρης 10 (1), Μαρκογιαννάκης 10, Αργυρίδης, Τσαπατσάρης, Μαντάς 3, Κώνστας 9 (1), Μπαλτάς 13.  

Η βαθμολογία: Αετός 37, ΔΑΣΑΛ 33, Νίκη Αμαρουσίου 32, Κορωπί 30, Αγ. Θωμάς 30, Νεοπεντελικός 30, Άρης Πετρούπολης 29, Παπάγου 28, Εν. Ηρακλείου 27, Μαρκόπουλο 27, Αναγέννηση Πετραλώνων 27, Ηλιούπολη 24, Παλατιανή 23, Αίολος Ταύρος 22.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο