ΕΣΚΑ 20η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 22/02/2011 (14:16) Αίολος Ταύρος - Παλατιανή 72-75 (32-33, 62-62κ.α.) Διαιτητές: Ιατρού - Φαλούκα Αίολος Ταύρος (Ορφανίδης - Σκαρίμπας): Δεμιρτζόγλου 8, Καρατζάς 10, Μ...
ΕΣΚΑ 20η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
22/02/2011 (14:16)

Αίολος Ταύρος - Παλατιανή 72-75 (32-33, 62-62κ.α.)
Διαιτητές
: Ιατρού - Φαλούκα
Αίολος Ταύρος (Ορφανίδης - Σκαρίμπας): Δεμιρτζόγλου 8, Καρατζάς 10, Μουχίμογλου 14 (2), Λακασάς 15, Κορωνιός 20 (2), Καραγιάννης 5 (1).
Παλατιανή (Στρατικόπουλος - Κατσούλης): Τόλιος 20 (2), Τούντας 2, Κελεσίδης 11, Σπηλιώπουλος, Μπασέας 15, Ηλιόπουλος 15 (3), Καλαντωνέας 8, Παππάς 4.   

Κορωπί - Άρης Πετρούπολης 97-54 (51-30)
Διαιτητές
: Μαγκλογιάννης - Παπανικολάου
Κορωπί (Αποστολάκης): Μουρτζούκος 3, Δρακόπουλος 34 (7), Γεωργαράς, Καυκής 15, Κουκουζέλης 6 (2), Καραγεώργος, Σωτηριάδης 5 (1), Ρωμαίος 6, Βλάχος 17 (2), Μαυροειδάκος 8, Βλήτσιος 3.
Άρης Πετρούπολης (Γρυλλιωνάκης): Μπιριμπάκος 2, Αμπράζης 4, Λιαπούρης 2, Γεωργαλάς 19 (2),  Παπαζαχαρίας 3 (1), Βασιλείου 3, Ρήγος 13, Καρτσούνης, Γκανάς 2, Νίκας 3 (1), Νικολόπουλος 3.  

ΔΑΣΑΛ - Αγ. Θωμάς 77-69 (39-31)
Διαιτητές
: Θεοδωρόπουλος - Κουνελές
ΔΑΣΑΛ (Ματζιώρης): Δημόπουλος 5 (1), Θάνος 4, Παναγιωτόπουλος 5, Νίκας, Γόντικας 3 (1), Παπασπυρόπουλος, Δήμας 7, Αρτεμάκης 2, Λυγγερίδης 4, Σκούταρης 22 (1), Αντωνίου 25 (5), Μπάρτζος.
Άγιος Θωμάς (Ζωντός): Μίσσας, Ζέρβας 6, Φράττας 4, Πανάγος 16 (2), Ιατρού, Παπαγιαννόπουλος 7 (1), Κρασσάς 6 (2), Λάβαρης 10, Κελέσης, Φιλιππόπουλος 20.   

Ηλιούπολη - Μαρκόπουλο 70-78 (27-38)
Διαιτητές
: Παπαθανασίου - Ραχιώτης
Ηλιούπολη (Κωστόπουλος - Λογαρούδης): Τσιρίδης 11 (3),  Κάκαρης 9, Αντωνάτος, Δάβρης 2, Μαρκογιαννάκης 17 (2), Αργυρίδης 4, Τσαπατσάρης, Αλαμπασίνης, Ζάβρας, Μαντάς, Κώνστας 14, Μπαλτάς 13.
Μαρκόπουλο (Χασιώτης - Σουλιώτης): Τρικαλλιώτης 17 (2), Φράγγος , Ζιάκας, Τσίρος 16 (3), Σπίγγος Α. 2, Σπίγγος Σ. 5, Στεφάτος 20, Παπαγιαννάκος 3, Σούρλας 3 (1), Στεφάνου, Πετρακάκης 10 (1), Καλφαγιάννης 2.  

Αετός - Νίκη Αμαρουσίου 81-73 (40-37, 69-69κ.α.)
Διαιτητές: Καλδίρης - Τσώνος
Αετός (Αναστασόπουλος - Αθανασόπουλος): Δημητρακούλης, Πλατύς 14 (2), Κόκκινος 22, Χρονόπουλος 19 (1), Βούζας 7 (1), Τσακίρης 8 (1), Παπαδολιάς, Δαρμογιάννης, Ζαμπάρας, Δέλιος 5, Πετρόπουλος 6.
Νίκη Αμαρουσίου (Χατζής - Ραχωβίτσας): Μπίτσικας 3 (1), Γιαννάκης 8 (2), Κοκκαλιάς 6, Κοντογιάννης 20, Γιαουρτόγλου 3, Τάσσιος 12 (2), Ευαγγελίτσης 19, Γιατράκος 2.   

Εν. Ηρακλείου - Παπάγου 66-50 (31-25)
Διαιτητές
: Μαλανδρής - Τσαχάκης
Ένωση Ηρακλείου (Ταμπάκης): Λουίζος 14 (2), Ασημακόπουλος 4 (1), Ασημένιος 15, Καυκής 2, Χριστοφάκης 11, Υφαντής 2, Καλφόπουλος 6 (2), Λαμπίρης 2, Λεγάτος 6, Χανιώτης 4.
Παπάγου (Κονδύλης): Θεοφιλάκος 4, Παπαντωνίου 8 (2), Χριστοδούλου 3 (1), Τσιρόπουλος 5, Στεργάκης 8, Μακρής 15 (1), Παναγιωτόπουλος 8.  

Αναγέννηση - Νεοπεντελικός 68-69  

Η βαθμολογία: Αετός 39, ΔΑΣΑΛ 35, Νίκη Αμαρουσίου 33, Νεοπεντελικός 32, Κορωπί 32, Αγ. Θωμάς 31, Άρης Πετρούπολης 30, Εν. Ηρακλείου 29, Μαρκόπουλο 29, Παπάγου 29, Αναγέννηση Πετραλώνων 28, Ηλιούπολη 25, Παλατιανή 25, Αίολος Ταύρος 23.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο