ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 6η αγων.

Του Δημήτρη Τσοπανάκη 12/11/2010 (16:25) Περισσός - Βριλήσσια 54-67 (19-26) Διαιτητές: Παυλόπουλος Ηλ. - Τσαρουχά. ΠΕΡΙΣΣΟΣ (Σωτηρίου): Κουκάκης, Βλάσσης 2, Μπαρδάκος 8, Κουτσούμπας...
ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 6η αγων.
Του Δημήτρη Τσοπανάκη
12/11/2010 (16:25)

Περισσός - Βριλήσσια 54-67 (19-26)
Διαιτητές:
Παυλόπουλος Ηλ. - Τσαρουχά.
ΠΕΡΙΣΣΟΣ (Σωτηρίου): Κουκάκης, Βλάσσης 2, Μπαρδάκος 8, Κουτσούμπας 4, Νεοφύτου 5, Αρβανιτίδης, Καλτσής 18 (3), Βρεττός 8, Παπαδόπουλος 9 (1).
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Σπηλιωτόπουλος): Κίσιος 5, Ζαρμπούτης 2, Τριανταφύλλης 8, Χρυσάγης Ι. 11 (1), Νταουντ 8 (1), Ρήγος, Χρυσάγης Γ. 17 (1), Κουτσοπέτρος 5, Γεωργούσης 5, Τσαρδούλιας 4, Καραγιάννης, Σακελλαρίδης 2.

Απόλλωνας - Κερατέα 76 - 68 (37-39)
Διαιτητές:
Μαγκουνής - Γιακείμη.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Δεσποτάκης): Μισιακός 28(5), Τάγκας, Τσατσάνης 9(1), Αναγνωστόπουλος 4(1), Παγόπουλος 7, Ψάρρης 10(3), Κονδύλης 8, Κονταξής 10.
ΚΕΡΑΤΕΑ (Κοντός): Γρηγοράκος, Μαρκομιχάλης 30(4), Κατσαπρακάκης 2, Γιαλελής 8(1), Κάτσικας 8(1), Νικολόπουλος, Κοροβέσης 19, Ανπλιανίτης 4, Πολίτης.

Καρέας - Ν. Ιωνία 81-68 (43-34)
Διαιτητές: Τσουράπας - Αντωνιάδης.
ΚΑΡΕΑΣ (Σούφλας): Νικολόης 11, Παπαδόπουλος 1, Χατζημωράκης, Ορφανός 6, Κοκοτσάκης, Ζαβαράμ 4, Μαλούκος 2, Πρασσάς 6 (1), Γκόφας Γρ. 5, Γκόφας Γεωρ. 11, Ντουμάνης 22 (2), Σίσκος 13 (2).
Ν. ΙΩΝΙΑ (Θεολογίτης, Ακριβούλης) : Χασαπόπουλος 3, Λογοθέτης 2, Ράλλης 6, Πυρπύλης 9, Σωτηράκης 20 (1), Μαντέλος 2, Τσιαντής 7, Φατούρος 4, Καραγιάννης 15 (1).

Φίλιππος - Σπάτα 75-53 (40-29)
Διαιτητές:
Βικτωράτου - Καλαϊτζάκης.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Καράμπελας): Τσιμπέρης 9, Καραγιαννιώτης 5, Κοντάκης 16 (3), Μανωλίτσης 4, Σιφναίος 18, Τσολάκος Ε 5, Γάριος 6, Ζυγούρης 4, Δημητρακόπουλος, Σπανός 2, Χαραλαμπόπουλος 2, Τσολάκος Κ 4
ΣΠΑΤΑ (Σωτηριάδης): Καβαδάς 5 (1), Πολυχρόνης 9 (1), Γιαννακόπουλος 9 (1), Νικολάκος 10 (1), Μπάτας 2, Παπαευσταθίου, Περγαντής 12, Λεντάρης, Κελάδης 2, Χατζόπουλος.

Γ.Σ. Χαλανδρίου - Άμιλλα 71-65 (40-29)
Διαιτητές: Αναστασίου - Συρίγος.
Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Καρούζος): Μωραΐτης 12 (2), Ξαρχάς, Γραμματικόπουλος 11 (3), Παπαδέας 10, Μπέος 5, Δημητριάδης 12, Κουτρούλης 18, Τριανταφύλλου 3.
ΆΜΙΛΛΑ (Γιαννικάκης): Τζήμας 4, Γκιάτας, Καβούρης 9 (2), Τσαβαλιάς 10, Μαυράκης 14, Ιγκλέζος 8 (2), Καμπίτης 17 (2), Κωστελίδης 2, Γκιάτας 1.

Κουκουβάουνες - Θρακομακεδόνες 68-66 (33-33)
Διαιτητές:
Κουνελλές - Ρουμελιώτης.
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ (Κουκλάκης): Βογιατζόγλου 2, Φωτιτζόγλου 14, Γιώτης 3, Κόκκαλης 14, Παπαβασιλείου 3, Γραμμένος 3, Τσενές 6, Φωτής 20, Ράλλιος 1.
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Δαμιανίδης): Φώσκολος 4, Σιώρας 10, Φίλντισης 10, Αγγελόπουλος 6, Μπαλτάς 7, Ρεντίφης 8, Καρτάνος Π 21

ΕΦΟΑ Σπ. Λουης - Ερμής Μελισσίων 68-69 (27-36)
Διαιτητές:
Ανδρικόπουλος - Ιατρού.
ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ (Σεντούκας): Χρόνης 10, Αποστολίδης 2, Παπαδρόσου, Χριστόπουλος 12 (1), Τριγάζης 19 (2), Ομπιτάια, Λούλας, Σιαμήτρος 11, Ντυφαντής 14.
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (Μαυρίδης): Πέρβιι 12, Καραπάνος, Κολοκυθάς, Παπαμιχαήλ 9 (1), Στυαφυλάς 6, Τσιάτσιος 14, Γεωργούσης 10, Αναστασιάδης 13, Σαμαράς 5.

Δάφνη Δαφνίου - ΑΟΚ Χαλάνδρι 67-65 (34-33)
Διαιτητές:
Πλιάκας - Ορφανός.
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ (Βουρλιάς): Μαούνης 13 (1), Μαλλιαρίτσης, Μπίρμπας 9 (1), Βελισσαράκος 14 (2), Φράγκος, Πολίτης 2, Γράψας 4, Νικολετάκης 16, Δημητρίου 7, Μιχάκης Π 2.
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Μπιτσάνης): Παπαζαφειρόπουλος 11, Σταύρου, Βασιλλάκος 13, Καραμπάς 2, Δημητριάδης 11, Μορφονιός 2, Κοτούλας 5(1), Μπίνας 7, Κορώνης 9 (1), Γιαννάκης 5 (1).

Η Βαθμολογία (σε 6 αγ.): Καρέας 12, Φίλιππος 11, Απόλλων 11, Ερμής Μελισσίων 11, Θρακομακεδόνες10, Γ.Σ. Χαλανδρίου 10, ΑΟΚ Χαλανδρι 9, ΕΦΟΑ - Σπ. Λούης 9, Δάφνη Δαφνιού 9, Κουκουβάουνες 9, Άμιλλα 8, Περισσός 8, Κερατέα 7, Βριλήσσια 7, Ν. Ιωνία 7, Σπάτα 6.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο