ΕΣΚΑ 2ος Όμιλος - 9η αγωνιστική

Του Δημήτρη Τσοπανάκη 03/12/2010 (16:40) ΦΕΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 83 - 77 (45-38) Διαιτητές: Θεονάς - Καραβίτης. ΦΕΑ (Τεριζάκης): Παναγιωτάκης, Ρωμοσιός 14 (1), Ηλιάδης, Κρητικός 16, Μωραϊτόπουλ
ΕΣΚΑ 2ος Όμιλος - 9η αγωνιστική
Του Δημήτρη Τσοπανάκη
03/12/2010 (16:40)

ΦΕΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 83 - 77 (45-38)
Διαιτητές:
Θεονάς - Καραβίτης.
ΦΕΑ (Τεριζάκης): Παναγιωτάκης, Ρωμοσιός 14 (1), Ηλιάδης, Κρητικός 16, Μωραϊτόπουλος 4, Πρας 13 (2), Λατσούδας, Χριστόπουλος 5 (1), Χαρακτηνός 21 (5), Τσεκούρας, Καρακώστας 10.
ΜΕΛΙΣΣΙΑ (Σουρμελής): Τσομώκος 10, Κλεάνθους 27 (1), Κασαπάκης 5 (1), Νάνης, Παπαδόπουλος 22, Ζερβός 8, Μπουρούνης 5.

Αγ. Ανάργυροι - Ζωγράφου 81 - 66 (35-23)
Διαιτητές:
Χρηστίδης - Ορφανός.
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ (Λιμναίος): Γκινούτσης 2, Αντωνίου 10, Τσεμπέρης 10, Παμαίος 7 (1), Κουγιανός 16, Μήλιος 7, Μπούρας 10, Σμάγκιν 10, Ρομποτής 9.
ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Σταϊκόπουλος): Καλοβυρνάς 9 (2), Κολοβός 3 (1), Παπαντωνίου 18 (3), Αλεξόπουλος 4, Τσομόπουλος 16 (3), Παπαδημητράκης 12, Σπυρόπουλος 4.

Αχιλλέας - Κουκάκι 56 - 60 (33-35)
Διαιτητές:
Αναγνώστου - Καλογερόπουλος.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Περρής): Λάππας 9, Χοχλιδάκης 3, Τσιγωνάκης 9 (2), Φλώρος 12 (1), Τσαπανίδης 4, Καψής 10 (2), Παράσχος, Παραβάτος 2, Σουλελές 5 (1).
ΚΟΥΚΑΚΙ (Τριαντάφυλλος): Πανουργιάς 3 (1), Ανδρίτσος, Σιδερής 2, Γιατράς 3 (1), Αλωνηστιώτης 2, Χωριανόπουλος Χ. 12, Καμπέρης 18 (1), Χωριανόπουλος Κ. 5 (1), Πράντζαλος, Ρακιντζάκης 5, Φραγγελάκης.

Αχαρνής - Ίρις Πετρούπολης 63 - 54 (35-27)
Διαιτητές:
Τσαχάκης - Φραγκούλη.
ΑΧΑΡΝΗΣ (Γκολφινόπουλος): Μαριάκης 2, Τσώκος 2, Βασιλείου 16 (4), Μπαλτατζίδης 9, Τσιάμης 6, Γκίτσας, Ανέτης 5, Ντάβος 2, Κυριακίδης, Δάμκαλης 10, Καρακώστας 11, Μπουρβάνης.
ΊΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Κάργιαννης): Τσακαλής 2, Απεσλίδης 14, Κοτσάφτης 6 (2), Δαβιλάς 12, Σπηλιώπουλος, Ψυχογιός 4, Μυλωνάς 7, Μαντανίκας, Λουκάς, Καλιμάνης 4, Μπάστας 5 (1).

Κρόνος Γέρακα - Πεύκη 58 - 60 (25-25)
Διαιτητές:
Παπανικολάου - Μαγκουνής.
ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ (Σφήκας): Κολοβός 15 (1), Κατσιώτης 2, Σαπλιαούρας 5 (1), Παραμυθιώτης 6, Χατζηϊωαννίδης 2, Πισιμίσης 8, Μακούλης 17 (4), Παπαντώνης 3
ΠΕΥΚΗ (Κοντομηνάς, Αρβανίτης): Χασαπόπουλος 4, Κυριαζόπουλος 5 (1), Χαντζής 2, Τάγαρης 10, Κανλής 5, Βαϊνάς 3 (1), Πιτσινός 10, Μπαρλάς 2, Παπαζήσης 6, Βαρούχας, Δήμας 8, Μπουζιάνης 5.

Προμηθέας - Γαλάτσι 66-63 (33-29)
Διαιτητές:
Σκούτας - Ραχιώτης.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Νικητόπουλος Α): Λαγκουράνης 8, Καραθανασόπουλος 9 (1), Μανουσάκης, Σημόπουλος 8, Σταυράκης, Βουρδουμπάς 17, Κωστόπουλος 7 (1), Μάντζιος 10, Χριστοδουλόπουλος 7 (1), Παλαιοδημόπουλος
ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ (Σγουρός): Λαδικός 3 (1), Χρόνης 2, Καλογερόπουλος 1, Σιδερής 9 (2), Καναβός 16 (2), Φρίμας 10 (1), Κορές, Αθανασιάδης 13 (3), Καψούρης 1, Συλιντζίρης 8, Στεργίου.

Ν. Μάκρη - Άγιος Στέφανος 67-89
Διαιτητές:
Νικολόπουλος - Τηγάνης.
Ν. ΜΑΚΡΗ (Σάλλας): Χαχόλος 11, Κενούτης 8 (2), Ματζούνης 10 (1), Δράκος 5, Δημογέροντας 6, Αναματερός 5, Τσεβάς 7, Αλεξόπουλος 6 (1), Δούβρος 9, Μπούτζης.
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ : Γρηγοράκος 13 (1), Πολυχρονόπουλος 11, Σωτήρος 19, Μανωλόπουλος 5, Αβδάλος 18 (2), Τσουράς 9, Αλεξόπουλος 14.

Η Βαθμολογία (Σε 9 αγ.): ΦΕΑ 16, Γαλάτσι-Κυπριάδου 16, Ζωγράφου 16, Πεύκη 15, Ν. Μάκρη 14, Αγ. Στέφανος 14, Κουκάκι 14, Προμηθέας 14, Αχαρνής 14
Μελίσσια 14, Αχιλλέας 13, Ολυμπιάδα 96 13, Αγ. Ανάργυροι 12. Αστέρας Περιστερίου 11, Κρόνος Γέρακα 10, Ιρις Πετρούπολης 10

- Σημείωση: Τα φύλλα αγώνα είναι τα επίσημα, έτσι όπως τα στέλνει το γραφείο Τύπου της ΕΣΚΑ.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Zagori
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο