ΕΣΚΑ 1ος Όμιλος - 10η αγωνιστική

Του Δημήτρη Τσοπανάκη 10/12/2010 (17:00) Βριλήσσια - ΑΟΚ Χαλάνδρι 57 - 61 (κ.α 50-50, ημ. 23-32) Διαιτητές: Παπανικολάου - Κουνάνης. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος 3 (1), Ζαρμπούτη
ΕΣΚΑ 1ος Όμιλος - 10η αγωνιστική
Του Δημήτρη Τσοπανάκη
10/12/2010 (17:00)

Βριλήσσια - ΑΟΚ Χαλάνδρι 57 - 61 (κ.α 50-50, ημ. 23-32)
Διαιτητές:
Παπανικολάου - Κουνάνης.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος 3 (1), Ζαρμπούτης, Τριανταφύλλης 15, Χρυσάγης Ι. 8, Νταούντ 20 (5), Κουτσοπέτρος, Χρυσάγης Γ. 4, Κολιόπουλος 3, Γεωργούσης, Τσαρδούλιας 2, Σακελλαρίδης (2). 
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Μπιτζάνης): Παπαζαφειρόπουλος 9, Βασιλάκος 6, Καράμπας, Γαλάνης 2, Δημητριάδης 12, Μορφονιός 7 (1), Μπίνας 2, Καρακίτσος 8 (1), Μυστιλόγλου 12, Γιαννάκης 3.

Απόλλωνας - Θρακομακεδόνες 71 - 55 (34-26)
Διαιτητές:
Ανδρικόπουλος - Δημητριάδης.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Δεσποτάκης): Μισιακός 14 (1), Νίτσιος, Τάγκας 4, Τσατσάνης 6 (1), Χασαπόπουλος, Παγόπουλος 2, Σταθόπουλος 3, Ψάρρης 18 (2), Κονδύλης 9, Ζερβολέας, Μανιάς, Κονταξής 12.
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Δαμιανίδης): Σιώρας, Φίλντισης 7 (1), Τάσσης, Φώσκολος 2, Καρτάνος Ν, Χόντος, Αγγελόπουλος 16 (2), Μπαλτάς 2, Ρεντίφης 9 (1), Σιούτης, Καρτάνος Π 18 (1).

Φίλιππος - Ν. Ιωνία 62 - 52 (33-25)
Διαιτητές:
Παπαθανασίου - Παυλόπουλος Ηλ.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Καράμπελας): Τσιμπέρης 12, Καραγιαννιώτης 11 (1), Κοντάκης 9 (2), Τσολάκος Λ, Σιφναίος 2, Κέρτσος, Γάριος 12 (2), Ζυγούρης, Δημητρακόπουλος 5, Σπανός, Κρητικός 2, Τσολάκος Κ 9.
Ν. ΙΩΝΙΑ (Ακριβούλης): Χασαπόπουλος 1, Καντιδάκης 10, Καράκης 1, Ράλλης 10 (2), Μπιρμπίλης, Σωτηράκης 12 (2), Μαντέλος 4, Τραντής 4, Φατούρος 5, Ελ Κάλι 3 (1), Καραγιάννης 2.

Κερατέα - Σπάτα 67 - 54 (40-29)
Διαιτητές:
Σπυρόπουλος - Βασάλος.
ΚΕΡΑΤΕΑ (Κοντός): Δαραμούσκας, Σκλέπας, Μαρκομιχάλης 16 (1), Κατσαπρακάκης 3 (1), Γιαλλέλης 4, Κατσίκης 3 (1), Πλαγιαννάκος 11 (1), Νικολόπουλος 4, Κοροβέσης 6, Γκούμας 2, Αμπλιανίτης 16, Πολίτης 2.
ΣΠΑΤΑ (Σωτηριάδης): Καβαθάς 10 (1), Πολυχρόνης, Περγαντής 20, Γιαννακόπουλος 7 (1), Μπάτας, Παπαευσταθίου, Δέλλας 2, Λεοντάρης 4 (1), Χατζόπουλος 11 (3).

Δάφνη Δαφνίου - Ερμής Μελισσίων 50 - 57 (30-20)
Διαιτητές:
Χρηστίδης Π. - Πολυχρόνης.
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ (Βουρλιάς): Ρήγγας 2, Μαούνης 3 (1), Μπίρμπας 15 (2), Βελισσαράκος 2, Φράγκος 2, Πολίτης 5, Γράψας 8 (2), Νικολετάκης 8, Δημητρίου 2, Μισάκης 3 (1).
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (Μαυρίδης): Καραπάνος 10, Παπαμιχαήλ 2, Σταφυλάς 2, Τσιάτσιος 6, Γεωργούσης 27 (3), Αναστασιάδης 4 (1), Καρακατσάνης, Γκατζούλης, Σαμαράς 6.

Καρέας - ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 68 - 63 (28-31)
Διαιτητές:
Ντάβαρης - Αναστασίου.
ΚΑΡΕΑΣ (Σούφλας): Νικολόης , Παπαδόπουλος, Χατζημωράκης 8 (2), Ορφανός 5, Ζαβαράμ, Μαλούκος 10, Πρασσάς 5, Γκόφας Γρ. 6, Γκόφας Γεωρ. 9, Ντουμάνης 17 (1), Σίσκος 8.
ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ (Σεντούκας): Χρόνης 8 , Αποστολίδης 6, Παπαδρόσου 15, Χριστόπουλος 9 (2), Τριγάζης 5, Ομπιτάια 1, Λούλας 13, Σιαμήτρος 6 , Ντυφαντής.

Περισσός - Άμιλλα 72 - 64 (40-38)
Διαιτητές:
Ορφανός Εμ. - Ορφανός Ι.
ΠΕΡΙΣΣΟΣ (Σωτηρίου): Κουκάκης 7, Βλάσσης 4, Μπαρδάκος 12 (2), Κουτσούμπας 8, Νεοφύτου 6 (2), Αρβανιτίδης 12, Καλτσής 8, Βρεττός 14, Παπαδόπουλος 1.
ΆΜΙΛΛΑ (Γιαννικάκης): Τζήμας, Γκιάτας, Καβούρης 12 (2), Τσαβαλιάς 8 (1), Μαυράκης 5, Ιγκλέζος 17 (1), Καμπίτης 6, Κωστελίδης 8, Ζορμπάς 3, Παπαρίζος 5.

Η Βαθμολογία (Σε 10 αγ.): Απόλλων19, Καρέας19, Φίλιππος 18, Γ.Σ. Χαλανδρίου 18,Ερμής Μελισσίων 17, Κουκουβάουνες 15, ΑΟΚ Χαλάνδρι 15, Θρακομακεδόνες 15, Εφοα - Σπ. Λούης 14, Δάφνη Δαφνίου 14, Κερατέα 14, Περισσός 13, Βριλήσσια 13, Ν. Ιωνία 13, ΠκΑΟ Άμιλλα 13, Σπάτα 10.

Η επόμενη αγωνιστική (16/12): ΑΟΚ Χαλάνδρι - Κερατέα, ΠκΑΟ Άμιλλα - Φίλιππος, Ερμής Μελισσίων - Απόλλων, Σπάτα - Γ.Σ. Χαλανδρίου, Ν. Ιωνία - Βριλήσσια, Θρακομακεδόνες - Περισσός, Κουκουβάουνες - Καρέας, ΕΦΟΑ Σπύρος Λούης - Δάφνη Δαφνίου.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο