ΕΣΚΑ 2ος Όμιλος - 10η αγωνιστική

Του Δημήτρη Τσοπανάκη 10/12/2010 (17:30) Κουκάκι - Oλυμπιάδα Πετρούπολη 54 - 58 (28-31) Διαιτητές: Σκούτας - Γρίβα. ΚΟΥΚΑΚΙ (Τριαντάφυλλος): Πανουργιάς 6 (2), Ανδρίτσος, Σιδερής 3, ...
ΕΣΚΑ 2ος Όμιλος - 10η αγωνιστική
Του Δημήτρη Τσοπανάκη
10/12/2010 (17:30)

Κουκάκι - Oλυμπιάδα Πετρούπολη 54 - 58 (28-31)
Διαιτητές:
Σκούτας - Γρίβα.
ΚΟΥΚΑΚΙ (Τριαντάφυλλος): Πανουργιάς 6 (2), Ανδρίτσος, Σιδερής 3, Γιατράς 3, Αλωνηστιώτης 3, Χωριανόπουλος Χ. 2, Καμπέρης 18 (2), Χωριανόπουλος Κ. 3, Μπουζούλας 7 (1), Πράντζαλος, Ρακιντζάκης 7 (1), Κατσικάκης.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Αντωνόπουλος): Παλάσκας, Παλτόγλου 15 (4), Φούντας 10, Κιαχόπουλος 2, Πισκούλης 5, Φούτσης 13 (1), Φίλιος 13 (1).

Γαλάτσι / Κυπριάδου - Άγιος Στέφανος 81 - 59 (48-31)
Διαιτητές:
Χρηστίδης Ηλ. - Γολεγού.
ΓΑΛΑΤΣΙ / ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ (Σγουρός): Σιδερής 6 (1), Χρόνης 4, Καναβός 16 (3), Φρίμας 21 (6), Κορρές 1, Καψούρης 14, Αθανασιάδης Λ.12 (1), Σιλιτζίρης, Λαδικός 5, Καλογερόπουλος 2, Σταμάτης, Τσούπρος.
ΆΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ : Γρηγοράκος 6, Πολυχρονόπουλος 4, Σωτήρος 11 (2), Μανωλόπουλος 10, Αβδάλος 9 (3), Τσουράς 12, Αλεξόπουλος 7.

Ίρις Πετρούπολης - Αχιλλέας 83 - 86 (46-42)
Διαιτητές:
Κωνσταντόπουλος - Λύρας
ΊΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Κάργιαννης - Κωσηβάκης): Τσάκαλης 2, Μπάστας 9, Κοτσάφτης 14 (3), Δαβιλάς 22 (1), Καλλιμάνης 4, Ψυχογιός 22, Μαντανίκας, Μυλωνάς 2, Αμπεσλίδης 8.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Περρής - Αθανασίου): Λάππας 7, Χοχλιδάκης 16 (1), Τσιγωνάκης 17 (1), Φλώρος 18 (1), Πανδής 4 (1), Σουλελές 9 (1), Καψής 11 (3), Παράσχος, Σταμούλης 2, Παραβάτος 2.

Μελίσσια - Αχαρνής 67-48 (29-24)
Διαιτητές:
Τσουραπάς - Γκαμίλη
ΜΕΛΙΣΣΙΑ (Σουρμελής): Γώγος 11, Τσωμόκος 4, Κλεάνθους 4, Μπουρούνης 2, Νάνης 4, Παπαδόπουλος 21 (3), Τζανής, Ζερβός 7 (1), Αντωνόπουλος, Βιτζηλαίος 5, Παναγιώτου 11.
ΑΧΑΡΝΗΣ (Γκολφινόπουλος): Τσόκος 5, Βασιλείου 12 (1), Μπαλτατζίδης, Τσιάμης 6, Ανέστης, Ντάβος 2, Δάμκαλης 15 (2), Καρακώστας 6, Μπουρβάνης.

Πεύκη - ΦΕΑ 69 - 63 (32-30)
Διαιτητές:
Μανουσόπουλος - Αντωνόπουλος.
ΠΕΥΚΗ (Κοντομηνάς - Αρβανίτης): Χασαπόπουλος 6, Κυριαζόπουλος 3 (1), Χαντζής 9 (2), Τάγαρης 10, Κανλής 9, Πιτσινός 11 (1), Μπαρλάς 3, Παπαζήσης 8, Δήμας 10.
ΦΕΑ (Καρατζάς): Παναγιωτάκης, Ρωμοσιός 24 (3), Ηλιάδης, Κρητικός 20, Μωραϊτόπουλος 6, Πρας 9 (2), Λατσούδας, Χριστόπουλος, Χαρακτηνός 3, Τσεκούρας, Καρακώστας 1.

Ζωγράφου- Προμηθέας 66 - 56 (40-31)
Διαιτητές:
Τεφτίκης - Παυλόπουλος.
ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Σταϊκόπουλος): Παπασημακόπουλος 2, Καλοβυρνάς 12, Θωμόπουλος 11 (3), Τριανταφύλλου 6 (1), Βαλσάμος 6, Παρβαντώνης 5 (1), Παπαδημητράκης 17, Αλιτζόγλου 7 (2).
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Νικητόπουλος): Λαγκουράνης 2, Σιμόπουλος 14, Βουρδουμπάς 13 (1), Κωστόπουλος 9 (1), Μάντζιος 8, Χριστοδουλόπουλος 10 (1).

Κρόνος Γέρακα - Νέα Μάκρη 46 - 53 (25-24)
Διαιτητές:
Ζερβούδης - Αργυρούδης.
Κρόνος Γέρακα (Σφήκας) : Kολομβούνης 5, Χατζηαντωνίου 1, Σαπλάουρας 6, Παραμυθιώτης 8, Μακούλης 15, Παπαντώνης 4, Σολομωνίδης 5, Κατσιώτης 2.
Νέα Μάκρη (Σάλλας): Χαχόλος 11, Κενούτης 2, Ματζούνης 7 (1), Δράκος, Δημογέροντας 5, Αναματερός 8, Τσεβάς 6 (1), Αλεξόπουλος 11 (1), Δούβρος, Μπούτζης, Μπάστας 3.

Η Βαθμολογία (Σε 10 αγ.): Γαλάτσι - Κυπριάδου 18 , Ζωγράφου 18, Πεύκη 17, ΦΕΑ 17, Μελίσσια 16, Ν. Μάκρη 16, Ολυμπιάδα 96 15, Αχιλλέας 15, Προμηθέας 15, Αχαρνής 15, Κουκάκι 15, Αγ. Στέφανος 15, Αγ. Ανάργυροι 14, Αστέρας Περιστερίου 12, Κρόνος Γέρακα 11, Ίρις Πετρούπολης 11.

Η επόμενη αγωνιστική (16/12):
Αγ. Ανάργυροι - ΠΑΟ Κουκάκι, Ολυμπιάδα 96 - Ίρις Πετρούπολης, Αχιλλέας - Μελίσσια, Αχαρνής - Πεύκη, Ν. Μάκρη - Γαλάτσι Κυπριάδου, ΦΕΑ - Κρόνος Γέρακα, Προμηθέας - Αστέρας Περιστερίου, Αγ. Στέφανος - Ζωγράφου.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Zagori
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο