ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 12 αγων.

Του Δημήτρη Τσοπανάκη 24/12/2010 (20:40) Φίλιππος - Θρακομακεδόνες 70-50 (39-19) Διαιτητές: Τσαχάκης - Τσολάκος. ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Καράμπελας): Τσιμπέρης 6 (1), Καραγιαννιώτης 14 (1), Κοντ
ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 12 αγων.
Του Δημήτρη Τσοπανάκη
24/12/2010 (20:40)

Φίλιππος - Θρακομακεδόνες 70-50 (39-19)
Διαιτητές:
Τσαχάκης - Τσολάκος.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Καράμπελας): Τσιμπέρης 6 (1), Καραγιαννιώτης 14 (1), Κοντάκης 6 (2), Μανωλίτσης, Σιφναίος 10 (1), Γάριος 8 (2), Ζυγούρης 5, Δημητρακόπουλος 16, Σπανός 2, Χαραλαμπόπουλος 3 (1).
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Διαμαντής): Φώσκολος 2, Σιωράς 4, Καρτάνος 16, Χούτος, Αγγελόπουλος 5, Μπαλτάς , Ρεντίφης 12 (1), Καραμάνος 11.

Βριλήσσια - Πκαο Άμιλλα 56-59 (Α’ παρ. 53-53) (κ.α. 52-52) (ημ. 29-26)
Διαιτητές:
Μάραμης - Αναστασίου.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Σπηλιωτόπουλος): Τριανταφύλλης 19, Χρυσάγης Ι 6, Νταούντ 14 (2), Ασπρούλιας 8, Χρυσάγης Γιωρ. 6, Σακελλαρίδης 3, Κίτσιος, Ζαρμπούτης, Γεωργούσης.
ΠκΑΟ ΆΜΙΛΛΑ (Γιαννικάκης): Γκιάτας 2, Καβούρης 14, Τσαβαλάς 1, Μαυράκης 17, Ιγκλέζος 12 (1), Καμπίτης 2, Κωστελίδης 11, Καρακώστας.

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΣΠΑΤΑ 59-62 (30-25)
Διαιτητές:
Τραγάκης - Φαλούκα.
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Μπιτζάνης): Παπαζαφειρόπουλος 10, Μπατάκης 6, Βασιλάκος 4, Καραμπάς 2, Δημητριάδης 17 (2), Μορφονιός 6 (1), Κοτούλας 2, Μπίνας 2, Καρακίτσος 4, Γιαννάκης 6 (1).
ΣΠΑΤΑ (Σωτηριάδης): Καββαδάς 4, Πολυχρόνης, Παπαχρήστου, Γιαννακόπουλος 7 (1), Λεντάρης, Νικολάκης 11, Τζούρας 12 (2), Πέππας, Περγαντής 28 (1), Χατζόπουλος.

Δάφνη Δαφνίου- Κουκουβάουνες 47-44 (24-20)
Διαιτητές:
Σπυρόπουλος - Μητρόπουλος.
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ (Βουρλιάς): Μαλλιαρίτσης 1, Βοϊδήλος 5 (1), Μπίρμπας 4, Βελισσαράκος 6 (1), Πολίτης 3, Γράψας 4, Νικολετάκης 22, Δημητρίου 2.
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ (Κουκλάκης): Φωτητζόγλου 5(1), Γιώτης 1, Κόκκαλης 9, Παπαβασιλείου 11 (1), Βογιατζόγλου, Φώτης 10, Μωραϊτης 7, Τσενές 1.

Κερατέα - Ν. Ιωνία 64-67 (29-38)
Διαιτητές:
Γολεγού - Τηγάνης.
ΚΕΡΑΤΕΑ (Κοντός): Γκούμας, Μαρκομιχάλης 22 (2), Κατσαπρακάκης 6, Σκλέπας, Γιαλλέλης, Κατσίκης, Πλαγιαννάκος 12 (1), Νικολόπουλος, Κοροβέσης 3, Δαραμούσκας, Αμπλιανίτης 8, Πολίτης.
Ν. ΙΩΝΙΑ (Ακριβούλης): Χασαπόπουλος, Ράλλης 11 (3), Πυρπύλης 2, Σωτηράκης 3 (1), Μαντέλος 18, Τσιάντης 9 (1), Φατούρος 17, Ελ Γκάλι 2, Καραγιάννης 4.

Καρέας - Γ.Σ Χαλανδρίου 49-66 (27-28)
Διαιτητές:
Κωνσταντινόπουλος - Πέτρου.
ΚΑΡΕΑΣ (Σούφλας): Νικολόης 7, Παπαδόπουλος 4, Τσιάκας 1, Χωματάς, Ορφανός, Κουμάρ 1, Μαλούκος 2, Κρασσάς 4, Γκόφας Γρ 11 (2), Γκόφας Γεω 9, Γεωργόπουλος, Σίσκος 10 (3).
Γ.Σ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Καρούτσος): Μωραϊτης 3, Ξαρχάς 2, Γραμματόπουλος 22 (3), Σταθιάς 2, Παπαδέας 7 (2), Θέος 6, Δημητριάδης 6, Κουτρούλης 17. 

Απόλωνας - ΕΦΟΑ 77-56 (39-27)
Διαιτητές:
Παπαγιαννόπουλος - Ορφανός.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Δεσποτάκης): Μισιακός 19(4), Νίτσιος 2, Τάγκας 9, Τσατσάνης, Χασαπόπουλος, Παγόπουλος 21(1), Σταθόπουλος, Ψάρρης, Κονδύλης 14, Ζερβολέας 2, Κονταξής 10.
ΕΦΟΑ (Σεντούκας): Χρόνης 2, Αποστολίδης 5(1), Αναγνώστου, Παπαδρόσου 13, Χριστόπουλος 8(2), Τριγάζης 8(2), Ομπιντάια, Λούλας, Σιαμήτρος 9(1), Ντιφάντης 11.

Η Βαθμολογία (Σε 12 αγ.):
Απόλλων 23, Γ.Σ. Χαλανδρίου 22, Καρέας 22, Φίλιππος 21, Ερμής Μελισσίων 19, ΕΦΟΑ - Σπ. Λούης 17, Κουκουβάουνες17, Περισσός 17, Κερατέα 17, Ν. Ιωνία17, Δάφνη Δαφνίου 17, ΑΟΚ Χαλάνδρι 17, Θρακομακεδόνες 17, ΠκΑΟ Άμιλλα 17, Βριλήσσια 15, Σπάτα 13.

Η Επόμενη Αγωνιστική (13/1):
ΠκΑΟ Άμιλλα - Κερατέα, Ερμής Μελισσίων - Φίλιππος, Σπάτα -  Καρέας, Γ.Σ. Χαλανδρίου - Δάφνη Δαφνίου, Ν. Ιωνία - ΑΟΚ Χαλάνδρι, Θρακομακεδόνες - Γ.Σ. Βριλήσσια, Κουκουβαουνες - Απόλλων, ΕΦΟΑ Σπ. Λούης - Περισσός.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο