ΕΣΚΑ 2ος ομ. - 14η αγων.

Της Σοφίας Ράμμου 21/01/2011 (15:11) Αστέρας Περιστερίου - Ζωγράφου 67-69   Κουκάκι - Γαλάτσι 63-74 (33-45) Διαιτητές: Καραβίτης - Τσουραπάς Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Πανουργιάς, Α
ΕΣΚΑ 2ος ομ. - 14η αγων.
Της Σοφίας Ράμμου
21/01/2011 (15:11)

Αστέρας Περιστερίου - Ζωγράφου 67-69  

Κουκάκι - Γαλάτσι 63-74 (33-45)
Διαιτητέ
ς: Καραβίτης - Τσουραπάς
Κουκάκι (Τριαντάφυλλος): Πανουργιάς, Ανδρίτσος 2, Σιδερής 2, Γιατράς 7, Αλωνηστιώτης 8, Σιδερίδης 3 (1), Καμπέρης 16 (1), Χωριανόπουλος Κ, Μπουζούλας 14 (2), Πράντζαλος, Ρακιντζάκης, Χωριανόπουλος Χ. 11.
Γαλάτσι (Σγούρος): Στεργίου, Χρόνης, Αθανασιάδης 17 (3), Καλογερόπουλος, Σιδερής 4 (1), Καναβός 19 (3), Κορρές, Φρίμας 12 (2), Καψούρης 8, Σιλιτζήρης 11 (1), Λαδικός 3 (1).  

Ιρις Πετρούπολης - Αγ. Στέφανος 55-57 (27-28)
Διαιτητές
: Σπυρόπουλος - Κατωτικίδης
Ιρις Πετρούπολης (Κάργιαννης - Κωσηβάκης): Μπάστας 4, Μαχαίρας 13, Κοτσάφτης 6, Δαβιλάς 7, Απεσλίδης 10, Τσάγκαλης, Ψυχογιός 2, Καρακώστας 6, Μυλωνάς 6, Μαντανίκας, Βοσκάκης 1, Καλιμάνης.
Άγιος Στέφανος (Λιαγκόζης): Γρηγορακάκης 6, Πολυχρονόπουλος 13 (1), Μπούμπουλης 16 (2), Ζιακανός 14 (1), Τσιλάβης, Αναγνωστόπουλος 2, Αβδελάς 4, Σωτήρος, Αλεξόπουλος 2.  

Αχαρνής - Ν. Μάκρη 71-63 (36-32)
Διαιτητές
: Χρηστίδης Π. - Σέλληνας
Αχαρνής (Γαλαίος): Κούτρας, Ατσαλάκης,  Πρόφκα, Βασιλείου 15 (2), Μπαλτατζίδης 8 (1), Τσιάμης 15 (3), Ανέστης 7, Ντάβος 4, Κυριακίδης, Δάμκαλης 12 (1), Καρακώστας 10 (1).
Νέα Μάκρη (Σάλλας): Χαχόλος 22 (4), Χουλιάρας 6 (2), Ματζούνης 10, Κουσάσης 1, Δράκος 6, Δημογέροντας, Γουδέλης, Αναματερός 2, Παπαϊωάννου, Αλεξόπουλος 2, Δούβρος 12 (1), Μπούτσης 2, Κενούτης.  

Μελίσσια - Προμηθέας 60-40 (25-22)
Διαιτητές
: Τσώνος - Παπαγιαννόπουλος
Μελίσσια (Σουρμελής): Γώγος 11 (2), Τσομώκος 3,  Κλεάνθους 11, Κασσαπάκης 13, Νάνης, Παπαδόπουλος 14, Ζερβός 13, Μπουρούνης, Παναγιώτου, Βυτζιλαίος, Τζανής.
Προμηθέας (Νικητόπουλος): Λαγκουράνης 5, Καραθανασόπουλος, Σπετσιέρης 3, Σιμόπουλος 7, Σταυράκης 10, Βουρδουμπάς 11, Μάντζιος, Χριστοδουλόπουλος 4.  

Πεύκη - Αγ. Ανάργυροι 75-80 (35-42)
Διαιτητές
: Μανδρέκας - Παυλόπουλος Ηλ.
Πεύκη (Κοντομηνάς - Αρβανίτης): Χαντζής 19 (3), Τάγαρης 13 (1), Κανλής, Βαϊνάς 4, Πιτσινός 17, Μπαρλάς 5, Παπαζήσης 1, Δήμας 6, Μπουζιάνης 10.
Αγ. Ανάργυροι (Λημναίος): Σορώτος, Γκινούτσης, Αντωνίου 5, Τσεπέλης 3 (1), Παμαίος 2, Κουγιανός 20 (2), Ρομποτής 9, Σμάγκιν 17 (1), Μήλιος 7, Παναγάτος 8, Μπούρας 9 (3),  Μπαλάνος  

Κρόνος Γέρακα - Ολυμπιάδα 73-54 (32-28)
Διαιτητές
: Μηλαπίδης - Φαλούκα
Κρόνος Γέρακα (Σφήκας): Κολοβός 12, Κατσιώτης 8, Σιαπλαούρας 12, Παραμυθιώτης 2, Χατζηϊωαννίδης 2, Πισιμίσης 6, Μακούλης 27, Παπαντώνης 4.
Ολυμπιάδα 96
(Αντωνόπουλος): Παλτόγλου 7, Νεστοράτος 5,  Φουντάς, Κιαχόπουλος 7, Ψυχάρης 3, Ακτύπης 12,  Παλάσκας , Φούτσης 13, Φίλλιος 7.  

ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ - Αχιλλέας 87-68 (47-37)
Διαιτητές
: Τραγάκης - Τσαρουχά
ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ (Κικκίλιας): Παναγιωτάκης, Ρωμοσιός 14 (1), Ηλιάδης, Μαστρογιάννης, Κρητικός 9 (1), Μωραϊτόπουλος 12, Πρας 28 (8), Tσεκούρας,  Χριστόπουλος 5 (1), Χαρακτηνός 3 (1), Καρακώστας 14.
Αχιλλέας (Περρής): Λάππας 7, Χοχλιδάκης 25 (5), Σουλελές 4, Τσαπανίδης 7, Φλώρος, Μπελεγρής 5 (1), Καψής 16 (4), Παπαδόπουλος, Σταμούλης 4.  

Η βαθμολογία (σε 14 αγώνες): Ζωγράφου 26, Γαλάτσι 25, ΦΕΑ 24, Μελίσσια 24, Αχαρνής 23, Πεύκη 22, Ολυμπιάδα 21, Κουκάκι 21, Προμηθέας 21, Αγ. Στέφανος 21, Ν. Μάκρη 20, Αχιλλέας 20, Αγ. Ανάργυροι 20, Αστέρας Περιστερίου 16, Κρόνος Γέρακα 16, Ίρις Πετρούπολης 16.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο