ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 14η αγων.

Της Σοφίας Ράμμου 21/01/2011 (15:27) Περισσός - Κουκουβάουνες 49-46   Φίλιππος - ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 77-70 (36-37) Διαιτητές: Παπανικολάου - Πέτρου Φίλιππος (Καράμπελας): Τσιμπέρης 4, Κα...
ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 14η αγων.
Της Σοφίας Ράμμου
21/01/2011 (15:27)

Περισσός - Κουκουβάουνες 49-46  

Φίλιππος - ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 77-70 (36-37)
Διαιτητές
: Παπανικολάου - Πέτρου
Φίλιππος (Καράμπελας): Τσιμπέρης 4, Καραγιαννιώτης 8 (1), Κοντάκης 7 (1), Μανωλίτσης, Σιφναίος 5 (1), Γάριος 8 (1), Τσολάκος 6,  Ζυγούρης 6 (1), Κρητικός 10, Τσίκλιρας 3 (1), Αναστασόπουλος 3 (1), Τσολάκος Κ. 12.
ΕΦΟΑ (Σεντούκας): Χρόνης 4, Αποστολίδης, Αναγνώστου, Παπαδρόσου, Χριστόπουλος 18 (2), Τριγάζης 24 (6), Ομπιντάια 6, Σκυλογιάννης 2,  Λούλας, Σιαμήτρος, Ντυφαντής 16.  

Απόλλωνας - ΓΣ Χαλανδρίου 66-60 (33-21)
Διαιτητές
: Φραγκούλη - Χρηστίδης Ηλ.
Απόλλωνας (Δεσποτάκης): Μισιακός 16 (1), Νιτσίος, Τάγκας 12 (1), Τσατσάνης 13 (1), Σταθόπουλος, Ψάρρης 12 (3), Κονδύλης 12, Μανιάς, Κονταξής.
ΓΣ Χαλανδρίου (Καρούντζος): Μωραΐτης 9, Ξάρχας 16 (2), Γραμματόπουλος 13 (1), Σταθίας, Παπαδέας 4, Θέος 5 (1), Δημητριάδης 6, Κουτρούλης 6.  

ΑΟΚ Χαλάνδρι - Άμιλλα 77-74 (39-28)
Διαιτητές
: Μαράμης - Τηγάνης
ΑΟΚ Χαλανδρίου (Σταύρου): Παπαζαφειρόπουλος 26, Βασιλάκος 7, Γαλάνης, Δημητριάδης 15, Μορφωνιός 1, Κοτούλας 8 (2), Μπίνας 5, Καρακίτσος 2, Γιαννάκης 13.
Άμιλλα (Γιαννικάκης): Καπαρελιώτης 2,  Γκιάτας 3 (1), Καβούρης 26 (4),  Τσαπαλιάς 15 (2), Μαυράκης 8, Ιγκλέζος 10, Καμπίτης 10.  

Δάφνη Δαφνίου - Καρέας 62-60 (33-28)
Διαιτητές
: Τσαχάκης - Τσάτσης
Δάφνη Δαφνίου (Βουρλιάς): Μαλλιαρίτσης, Μαούνης 11 (1), Βοϊδήλος 17 (2), Μπίρμπας 11 (1), Βελισσαράκος 9 (1), Φράγκος, Πολίτης 9, Γράψας 3 (1), Νικολετάκης 2, Δημητρίου.
Καρέας (Σούφλας): Νικολόης 4, Παπαδόπουλος 4, Μάλλιος, Ορφανός 2, Σιβαράμ 9 (1), Χωματάς, Μαλούκος 17, Γκόφας Γρ. 13, Γκόφας Γ 7,  Ντουμάνης, Σίσκος 4.  

Βριλήσσια - Ερμής Μελλισίων 77-71 (38-34)
Διαιτητές
: Κωνσταντινόπουλος - Τσολάκος
Βριλήσσια (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος, Ζαρμπούτης, Τριανταφύλλης 20 (1), Χρυσάγης Ι., Νταούτ 18 (4), Ασπρούλιας 11, Χρυσάγης Γ. 20 (2), Κολιόπουλος 1, Γεωργούσης 7 (1), Χαμηλός, Τσαρδούλιας, Σακελλαρίδης.
Ερμής Μελισσίων (Μαυρίδης): Πέρβι 25 (2), Καραπάνος 1, Τσιάτσιος 11, Παπαμιχαήλ 3, Σταφυλάς, Γεωργούσης 11, Αναστασιάδης 2, Γκατζούλης 3 (1), Κουλοσούσας, Σαμαράς 15 (2).  

Κερατέα - Θρακομακεδόνες 60-75 (29-35)
Διαιτητές
: Κονταράτος - Λύρας
Κερατέα (Κόντος): Μαρκομιχάλης 22, Κασσαπάκης, Γιαλλελής 5 (1), Κατσίκης 13 (1), Πλαγιαννάκος 6, Γκούμας, Δαραμούσκας 2, Κοροβέσης, Αμπλιανίτης 6, Πολίτης 4, Νικολόπουλος, Σκλέπας 4.
Θρακομακεδόνες (Διαμαντής): Φώσκολος 4, Σιωράς 9 (1), Καρτάνος, Χούτος 4, Αγγελόπουλος 13 (3), Αλεξανδρής 6,  Μπαλτάς , Ρεντίφης 9 (1), Καρτάνος 30 (6).  

Ν. Ιωνία - Σπάτα 73-41 (40-27)
Διαιτητές
: Πηλοΐδης Α. - Πηλοΐδης Λ.
Ν. Ιωνία (Ακριβούλης): Χασαπόπουλος 8 (2), Σπυριδώνης 3 (1), Ράλλης, Σπύρου 6, Πυρπύλης 6 (1), Σωτηράκης 6 (1), Μαντέλος 10, Τσιαντής 13 (1), Φατούρος 16, Ελ Γκάλι, Καραγιάννης 5.
Σπάτα (Σωτηριάδης): Καβαδάς, Πολυχρόνης, Νικολάκος 6, Γιαννακόπουλος 9, Παπαευσταθίου 3, Μπούσουλας 5 (1) Τζουράς 6, Πέππας, Περγαντής 11, Παπαχρήστου, Χατζόπουλος.  

Η βαθμολογία (σε 14 αγώνες): Απόλλων 26, ΓΣ Χαλανδρίου 25, Φίλιππος 25, Καρέας 25, Ερμής Μελισσίων 21, Ν. Ιωνία 21, ΕΦΟΑ - Σπ. Λούης 20, Περισσός 20, Δάφνη Δαφνίου 20, ΑΟΚ Χαλάνδρι 20, Θρακομακεδόνες 20, Κουκουβάουνες 20, Άμιλλα 20, Βριλήσσια 19, Κερατέα 19, Σπάτα 15.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο