ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 15η αγων.

Του Φώτη Δουκάκη 28/01/2011 (19:51) Άμιλλα - Ν.Ιωνία  57-51 (27-22) Διαιτητές: Καπνιά-Κουτσουμπός ΑΜΙΛΛΑ (Γιαννικάκης): Καβούρης 10, Τσαβαλάς 10, Μαυράκης 6, Ιγγλέζος 11 (3), Τζήμας 7 (1). Ν...
ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 15η αγων.
Του Φώτη Δουκάκη
28/01/2011 (19:51)

Άμιλλα - Ν.Ιωνία  57-51 (27-22)

Διαιτητές: Καπνιά-Κουτσουμπός
ΑΜΙΛΛΑ (Γιαννικάκης): Καβούρης 10, Τσαβαλάς 10, Μαυράκης 6, Ιγγλέζος 11 (3), Τζήμας 7 (1).
Ν.ΙΩΝΙΑ (Ακριβούλης): Χασαπόπουλος 3 (1), Ράλλης 5 (1), Σωτηράκης 11, Μαντέλλος 13 (1), Τσιαντής 2, Φατούρος 8, Κραγιάννης 9.

Σπάτα - Δάφνη Δαφνίου  60-64 (32-30)
Διαιτητές: Κονταράτος-Αντωνιάδης.
ΣΠΑΤΑ (Σωτηριάδης): Καββαδάς 10, Πολυχρόνης 1, Γιαννακόπουλος 20 (2), Παπαευσταθίου, Τζούρας 8 (1), Πέππας, Περγάντης 21 (1).
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ (Βουρλιάς): Ρήγας 2, Μαούνης 6 (1), Βοϊδήλος 16, Μπίρμπας 12, Βελισσαράκος 4, Φράγκος, Πολίτης 7 (1), Γράψας, Νικολετάκης 17, Δημητρίου.

ΕΦΟΑ Σπ. Λούης - Βριλήσσια  44-45 (19-26)
Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Σπυρόπουλος.
ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ (Σεντούκας): Χρόνης, Παπαδρόσου 4, Χριστόπουλος 9, Τριγάζης 13, Ομπιντάια, Λούλας 5, Σιαμήτρος 14.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος 2, Ζαρμπούτης 4, Τριανταφύλλης 18, Νταούντ 2, Ασπρούλιας 8, Χρυσάγης 6, Γεωργούσης 4, Τσαρδούλιας, Σακελλαρίδης.

Θρακομακεδόνες - ΑΟΚ Χαλάνδρι  66-65 (37-32)
Διαιτητές: Νικολόπουλος-Μητρόπουλος.
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Δαμιανίδης): Φώσκολος 2, Σιώρας 7, Σαραντόπουλος 2, Μαχαίρας 2, Αλεξανδρής 8, Χόντος, Αγγελόπουλος 14 (2), Μπαλτάς 17 (3), Ρεντίφης 3, Καρτάνος 11.
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Σταύρου): Παπαζαφειρόπουλος 9, Πατάκης, Βασιλάκος 17, Γαλάνης, Δημητριάδης 16, Μορφονιός 15 (3), Κοτούλας 2, Γιαννάκης 6.

Καρέας - Απόλλων  59-66 (27-37)
Διαιτητές: Παυλόπουλος-Θεωνάς
ΚΑΡΕΑΣ (Σούφλας): Χωματάς, Παπαδόπουλος, Κοκοτσάκης, Μάλλιος 2, Ορφανός 2, Κουμάρ 6 (1), Μαλούκος 8, Πρασσάς 2, Γκόφας Γρ. 15 (1), Γκόφας Γ. 11, Ντουμάνης 10 (1), Σίσκος 2.
ΑΠΟΛΛΩΝ (Δεσποτάκης): Μιασιακός 3 (1), Νίτσιος, Τάγκας 11 (1), Τσατσάνης 8 (1), Γκότσης, Σταθόπουλος, Ψάρρης 13 (1), Κονδύλης 13, Χασαπόπουλος 2, Ζερβολέας, Μανιάς, Κονταξής 14.

Κουκουβάουνες - Φίλλιπος 50-47 (24-23)
Διαιτητές: Αποστολίδης-Σέλληνας
ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ (Κουκλάκης): Φωτειτζόγλου 6, Κόκκαλης 3, Παπαβασιλείου 5, Βογιατζόγλου 6, Φώτης 5, Καμπόσος 8, Τσενές 8.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Καράμπελας): Τσιμπέρης 3, Κοντάκης 5, Σιφναίος 9, Γάρριος 10, Ζυγούρης 11, Κρητικός 3, Τσικλήρας 2, Τσολάκος 4.

Ερμής Μελισσίων - Κερατέα  55-49 (24-20)
Διαιτητές: Μπούκας, Μανουσόπουλος.
ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (Μαυρίδης): Καραπάνος 2, Πέρβι 19, Παπαμιχαήλ, Τσιάτσιος 5, Γεωργούσης 17 (1), Αναστασιάδης 10, Καρακατσάνης, Σαμαράς 2.
ΚΕΡΑΤΕΑ (Κοντός): Γκούμας, Μαρκομιχάλης 12 (1), Κατσαπρακάκης 8 (1), Γιαλλέλης 4, Κατσίκης 4, Πλαγγιανάκος 11 (3), Νικολόπουλος, Αμπλιανίτης 8, Πολίτης 2.

Η βαθμολογία (σε 15 αγώνες): Απόλλων 28, Χαλάνδρι 27, Καρέας 26, Φίλιππος 26, Ερμής Μελισσίων 23, Θρακομακεδόνες 22, Κουκουβάουνες 22, Δάφνη Δαφνίου 22, Άμιλλα 22, Ν.Ιωνία 22, ΕΦΟΑ Σπ. Λούης 21, Βριλήσσια 21, Χαλάνδρι 21, Περισσός 21, Κερατέα 20, Σπάτα 16.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Zagori
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο