ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 17η αγων.

Του Νίκου Κώνστα 11/02/2011 (17:05) Αμιλλα - Θρακομακεδόμανες 69-63 (33-26) Διαιτητές: Μαλανδρής - Μανουσόπουλος. ΑΜΙΛΛΑ (Γιαννικάκης): Γκιάτας, Καβούρης 14 (1), Τσαβαλάς 5 (1), Μαυρά...
ΕΣΚΑ 1ος ομ. - 17η αγων.

Του Νίκου Κώνστα
11/02/2011 (17:05)

Αμιλλα - Θρακομακεδόμανες 69-63 (33-26)
Διαιτητές: Μαλανδρής - Μανουσόπουλος.
ΑΜΙΛΛΑ (Γιαννικάκης): Γκιάτας, Καβούρης 14 (1), Τσαβαλάς 5 (1), Μαυράκης 10, Ιγκλέζος 14 (2), Καμπίτης 4, Τζήμας 11 (2), Κωστελίδης 11 (1).
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Δαμιανίδης): Φώσκολος 2, Σιωράς 12 (1), Σαραντόπουλος 3, Χόντος 5, Αγγελόπουλος 15 (3), Μπαλτάς 5 (1), Ρεντίφης 12 (1), Καρτάνος Π 9 (1).  

Περισσός - Δάφνη Δαφνίου 42-50 (18-21)
Διαιτητές: Κουνελές - Καλογερόπουλος.
ΠΕΡΙΣΣΟΣ (Σωτηρίου): Κουκάκης 1, Γιαβράκης 3, Τσαντίλας 3, Μπαρδάκος 5, Κουτσουμπάς, Νεοφύτου 2, Βλάσσης 2, Καλτσής 3, Βρεττός, Παπαδόπουλος 23 (3).
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ (Βουρλιάς): Ρίγγας 4, Μαούνης 4, Βοϊδήλος 7 (1), Μπίρμπας 20, Βελισσαράκος 3, Φράγκος, Πολίτης 2, Γράψας, Νικολετάκης 10.

Φίλιππος - Καρέας 60-50 (31-24)

Διαιτητές: Καραβίτης - Μουρμούρης.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Καράμπελας): Τσεμπέρης 6 (1), Καραγιαννιώτης 6 (2), Κοντάκης 4 (1), Σπανός, Σιφναίος 10, Τσολάκος Ε. 4, Γάρριος 3 (1), Ζυγούρης 6, Δημητρακούλης 4, Τσίκληρας 5, Αναστασόπουλος 6, Τσολάκος Κ. 5.
ΚΑΡΕΑΣ (Σούφλας): Χατζημωράκης 7, Μπέλος 4, Τσιάκας 5 (1), Μάλλιος 1, Ορφανός, Σιβαράμ 2, Μαλούκος 6, Πρασσάς 2, Γκόφας Γρ. 8 (1), Γκόφας Γεω. 15 (1).  

Βριλήσσια - ΓΣ Χαλανδρίου 67-61 (36-31)
Διαιτητές: Αντερριώτης - Σιδέρης
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Σπηλιωτόπουλος): Κίτσιος 5 (1), Ζαρμπούτης, Τριανταφύλλης 19, Νταούντ 9, Ασπρούλιας 10, Χρυσάγης Γ. 10 (1), Κολιόπουλος, Γεωργούσης 14 (1), Κουτσοπέτρος, Τσαρδούλιας, Σακελλαρίδης.
Γ.Σ.ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Καρούντζος): Μωραΐτης 15 (2), Ξαρχάς 12 (1), Γραμματόπουλος 2, Παπαδέας 5 (1), Θέος 3, Κότσης 2, Δημητριάδης 5, Κουτρούλης 17.

Απόλλωνας - Σπάτα 57-36 (33-20)
Διαιτητές: Αντωνόπουλος - Βασιλάκης.
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Δεσποτάκης) Νίτσιος 4, Τάγκας 6, Τσατσάνης 7, Γκότσης, Παγόπουλος 1, Σταθόπουλος 2, Ψάρρης 11 (1), Κονδύλης 15, Μανιάς, Κονταξής 11.
ΣΠΑΤΑ (Σωτηριάδης): Καββαδάς, Πολυχρόνης 4, Περγαντής 17, Γιαννακόπουλος 1, Παπαευσταθίου 4, Παπαχρήστου 5 (1), Τσούρας, Λεντάρης 5, Μπάτας, Ζούλης      

ΑΟΚ Χαλάνδρι - ΕΦΟΑ 78-86 (36-50)
Διαιτητές: Κουνάνης - Ζερβούδης.
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Σταύρου): Παπαζαφειρόπουλος 22, Βασιλάκος 14, Γαλάνης, Δημητριάδης 10, Μορφονιός 6, Κοτούλας 8, Μπίνας 6, Γιαννάκης 12.
ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ (Σεντούκας): Κούβαρης 6, Παπαδρόσου 10, Χριστόπουλος 14, Τριγάζης 24, Σιαμήτρος 18, Λούλας, Ντυφαντής 14.    

Νέα Ιωνία - Ερμής Μελισσίων 58-46
Κερατέα - Κουκουβάουνες 61-69


Η βαθμολογία (σε 17 αγώνες): Απόλλωνας 31, ΓΣ Χαλανδρίου 30, Φίλλιπος 29, Καρέας 27, Δάφνη Δαφνίου 26, Αμιλλα 26, Κουκουβάουνες 26, Ερμής Μελισσίων 25, Ν. Ιωνίας 24, ΕΦΟΑ 24, ΑΟΚ Χαλανδρίου 24, Βριλήσσια 24, Θρακομακεδόνες 23, Κερατέα 23, Περσσός 22, Σπάτα 18.

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο