ΕΣΚΑΝΑ 17η αγωνιστική

12/02/2011 (10:53) ΑΟΝΑ - Έν Ν. Περάμου Μεγάρων 76-65 (50-32) Διαιτητές: Παπαφωτίου - Δελαγραμμάτικας ΑΟΝΑ (Γκαναβίας - Χαρεράς): Κουνένης 4, Παγώνης 18 (1), Αγραφιώτης, Παπαδόπουλος 10...
ΕΣΚΑΝΑ 17η αγωνιστική
12/02/2011 (10:53)

ΑΟΝΑ - Έν Ν. Περάμου Μεγάρων 76-65 (50-32)
Διαιτητές
: Παπαφωτίου - Δελαγραμμάτικας
ΑΟΝΑ (Γκαναβίας - Χαρεράς): Κουνένης 4, Παγώνης 18 (1), Αγραφιώτης, Παπαδόπουλος 10, Τσεπαπαδάκης, Ψυχογιός 6, Κουγιούφας 8, Τσώρος 8, Παπαδημητρίου Τ. 5, Χατζηρόδος 5, Τσώκος 8, Παρασκευόπουλος 4.
Εν. Ν. Περάμου Μεγάρων (Μαρίνος): Προσελέντης 6, Χρυσούλης 9 (1), Σούρδης, Μαργώνης 9, Κολοβός 12 (2), Ανθρακόπουλος 20 (4), Καραΐσκος, Τσέλιος 3, Μουστόπουλος, Σκαρβέλας 6, Τουμπανιάρης.  

Ικαρος Ακαδημία - Θεμιστοκλής 64-53 (30-26)
Διαιτητές
: Φραγκιαδάκης - Γαβριήλ
Ικαρος Ακαδημία (Ζιάγκος): Ντεροχονεσιάν 2, Γκανιάτσας 2 , Μακρυδήμας 3, Λύτρας 13 (1), Πιτροπάκης 5 (1), Αναστασόπουλος 11, Τζιάλας 8, Σπανογιάννης 2, Λοϊζίδης 5 (1), Μπαλαούρας 13 (3).
Θεμιστοκλής (Μελέτης - Παπαδόπουλος): Βαρδάλος 4, Δοροβίτσας 14, Ρένεσης, Κουτσουβάς 29 (5), Αξιώτης, Αποστόλου 1, Μαστρογιάννης, Κωνσταντίνου, Τσελεπίδης 5.  

ΟΚΕ - Τερψιθέα 65-63παρ., (35-32, 56-56κ.α.)
Διαιτητές
: Μέλης - Αλεβίζος
ΟΚΕ (Καραχάλιος - Μπαλάφας): Παπαχριστοδούλου 5, Στεφάνου 21 (5), Βογιατζής Λ. 2, Καρράς 18 (1), Βογιατζής Ακ. 10 (2), Παπανικολάου 2, Ντόμαλης 7.
Τερψιθέα (Λαμπρόπουλος - Γιαννακόπουλος): Αποστολάκης, Βλουτής 7 (1), Γιαχνάκης 3, Γιαχαλής, Χιουτακάκος 9, Σταυρόπουλος 17 (2), Χατζηδάκης 4, Αρώνης 6, Μουκοβίνας 5 (1), Λουλουδάκης, Ψιακής, Γεωργούτσος 12.  

Βάρη - Βουλιαγμένη 73-81 (39-33)
Διαιτητές
: Στρέμπας - Βίλιας
Βάρη (Παγίδας): Βιδάκης 29 (3), Τζουμάνης 8, Παπακωνσταντίνου 12 (2), Πετς 1, Ασπράς 8, Παπαγεωργίου, Κατσάκος 2, Κατσούλης 4, Ιερωνυμάκης, Γιαλπάς 9.
Βουλιαγμένη (Αλεξόπουλος): Μαγγωνάκης 10, Νικολάκης 7 (1), Τσιλιβάκος, Αναστόπουλος 4, Βουρβούλιας 11 (1), Μπέτας 11 (2), Γιαννούλης 9, Φωτόπουλος 6, Καλούδης Π. 8, Καλούδης Ν. 15 (3), Ναθαναήλ.  

Ευρυάλη - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 99-42 (52-21)
Διαιτητές
: Γεώργου - Καρότσης
Ευρυάλη (Σίμος - Φελεκίδης): Σταμάτης 16 (2), Δαγτζής 6, Μερτύρης 8, Καμπούρης 14 (2), Βαφειάδης 7 (2), Γκονουλού 6 (2), Βατιμπέλας 8, Τσιούμας 22 (3), Μαγγιώρος 3, Μήτσου 5, Τάγκαλος, Σκουλούδης 4.
Αστέρας Αγ. Δημητρίου (Ρέππας): Τσίτσος, Σταυριανόπουλος 5, Σιγάλας, Κλάδης 2, Αναστασάκης 2, Γόντικας 8, Στεφανής 8 (2), Καραϊσκάκης 8, Πετρογεωργάκης Ε. 7, Παπαδόπουλος, Τσάγκας 2, Πετρογεωργάκης Μ.  

Ταταύλα - Πανιώνιος Νέοι 55-62 (29-36)
Διαιτητές
: Μαυρέλης - Κραψίτης
Ταταύλα (Βρεττός - Μεϊμάρογλου): Καραπιπέρης 7, Πανόπουλος, Καναρίδης, Αγγελόπουλος 5 (1), Μαραγκόπουλος 7, Δελής 10, Διαμαντής 13 (2), Κακαβάνος 4, Τσιριμώκος, Παχής 4, Βασιλόπουλος 5.
Πανιώνιος Νέοι (Δεγαΐτας): Φρατζής 15 (3), Μπελίτσης 9 (1), Γεωργιάδης, Τσούρτος 8 (2), Πλέστης - Οικονόμου, Παχής 6, Παπαζαφειρόπουλος 11 (1), Γεωργόπουλος, Μούστα 8, Μελισσουργός 5.  

ΝΕ Μεγαρίδος - Ιάσωνας Νικ. 83-71 (31-32)
Διαιτητές
: Ντζαμάρας - Λάτσης
ΝΕ Μεγαρίδος (Τσακίρης - Μαργέτης): Υφαντής 1, Κόντση 2, Θεοδωρικάκος 10 (1), Γιαννακής 10 (2), Τσολάκος 2, Μαζιώτης 16 (1), Κουλουριώτης 6 (1), Παπαδόπουλος 24 (1), Θεοδόσης 12.
Ιάσωνας Νικ. (Παπαδημητρόπουλος): Μπάγιας 5, Κοτρότσος 7 (1), Σταυριδάκης 14 (3), Κογιόνης 2, Μιχάλης 25 (1), Αθηναίος 5, Μυστεγνιώτης, Ρουσσάκης 1, Μεντής 12, Διαθεσόπουλος.  

Αετός Καλλ. - Έσπερος Καλλ. 79-72 (36-45)
Διαιτητές
: Σιώκας - Γαρίνη
Αετός Καλλ. (Σκληρός): Μυλωνάς 11 (1), Χατζηγιακουμής 14 (2), Τριάντης, Σταυρακόπουλος 16 (3), Κελέσης 8, Χαλκιαδάκης, Γκιοβάσο 18, Mπάρδης 1, Τρούπης, Καραγιαννίδης 11.
Έσπερος (Καβάσιλας): Πυλαρινός, Μπακάλης 4, Πανόπουλος 13 (2), Μιχαλάς 8, Καπώνης 7, Πλακογιαννάκης 8, Παντελάκης 12, Μανσαράϊ 13 (1), Ηλιόπουλος, Γραμματικός 7.

Η βαθμολογία: Βουλιαγμένη 28, Ευρυάλη 26, Τερψιθέα 26, ΑΟΝΑ 25, Ίκαρος Ακαδημία 25, Ένωση Ν. Περάμου Μεγάρων 24, Έσπερος 24, ΝΕ Μεγαρίδας 23, Θεμιστοκλής 23, Ιάσωνας Νικαίας 23, Αετός Καλλ. 23, Βάρη 22, Ταταύλα 22, ΟΚΕ 22, Αστέρας Αγ. Δημ. 15  

Η επόμενη αγωνιστική (17/02): Θεμιστοκλής - ΑΟΝΑ, Τερψιθέα - Ίκαρος/Ακαδημία, Βουλιαγμένη - ΟΚΕ, Αστέρας Αγ. Δημ. - Βάρη, Βουλιαγμένη - ΟΚΕ, Αστέρας Αγ. Δημ. - Βάρη, Πανιώνιος νέοι - Ευρυάλη, Ιάσωνας Νικ. - Ταταύλα, Αετός Καλλ.- ΝΕ Μεγαρίδος, Εν. Περάμου/Μεγάρων - Έσπερος.

*Την Δευτέρα 21/02 θα επαναληφθεί ο αγώνας Βάρη - Ευρυάλη από το σημείο που διεκόπη σύμφωνα με απόφαση του ΑΣΕΑΔ.  
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο