ΕΣΚΑΝΑ 19η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 25/02/2011 (08:59) ΑΟΝΑ - Τερψιθέα 71-49 (37-24) Διαιτητές: Στρέμπας - Ουσταμπασίδης ΑΟΝΑ (Γκαναβίας - Χαρεράς): Παγώνης 23 (1), Παπαδόπουλος 11, Αγραφιώτης, Ψυχογιό...
ΕΣΚΑΝΑ 19η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
25/02/2011 (08:59)

ΑΟΝΑ - Τερψιθέα 71-49 (37-24)
Διαιτητές
: Στρέμπας - Ουσταμπασίδης
ΑΟΝΑ (Γκαναβίας - Χαρεράς): Παγώνης 23 (1), Παπαδόπουλος 11, Αγραφιώτης, Ψυχογιός 7 (1), Κουγιούφας 2, Παπαδημητρίου Τ. 1, Χατζηρόδος 4, Τσώκος 4, Παρασκευόπουλος 3 (1), Κουνερνλής 16 (3).
Τερψιθέα (Λαμπρόπουλος - Ζλάτης): Αποστολάκης 2, Βλουτής 12, Γιαχνάκης, Γιαχαλής, Χιουτακάκος 5, Σταυρόπουλος 7, Χατζηδάκης 12, Μουκοβίνας, Λουλουδάκης 2, Ψιακής 2, Τζίμης 7.  

Ικαρος Ακαδημία - Βουλιαγμένη 82-64 (41-27)
Διαιτητές
: Ζακεστίδης - Γαρίνη.
Ικαρος Ακαδημία (Ζιάγκος): Ντεροχονεσιάν, Γκανιάτσας 5 (1), Μακρυδήμας 11 (1), Λύτρας 13 (1), Πιτροπάκης, Αναστασόπουλος 15 (2), Αθανασόπουλος, Τζιάλας 6, Σπανογιάννης 4, Λοϊζίδης 24 (3), Μπαλαούρας 4, Αντωνομανωλάκης.
Βουλιαγμένη (Αλεξόπουλος): Νικολάκης, Μαγγωνάκης 23 (1), Αναστόπουλος, Βουρβούλιας 10 (2), Μαρκοζάνης 2, Μπέτας 1, Γιαννούλης 13, Φωτόπουλος 5, Καλούδης Π. 2, Καλούδης Ν. 4, Ναθαναήλ 4.  

ΟΚΕ - Αστέρας Αγ. Δημ. 52-54 (26-29)
Διαιτητές
: Αρφαρά - Λάτσης.
ΟΚΕ (Καραχάλιος - Μπαλάφας): Στεφάνου 11 (2), Αντωνάρας 11, Βογιατζής Λ. 9 (1), Πατάλας 2, Ρεντούμης, Καρράς 11 (2), Βογιατζής Ακ., Παπανικολάου, Ντόμαλης 8.
Αστέρας Αγ. Δημητρίου (Ρέππας): Τσίτσος 2, Σιγάλας 6, Κλάδης 8 (1), Τζημουράκας 9, Σταυριανόπουλος 8, Στεφανής 2, Καραϊσκάκης 5, Πετρογεωργάκης Ε. 9 (1), Παπαδόπουλος 5 (1).  

Βάρη - Πανιώνιος Νέοι 48-65 (22-31)
Διαιτητές
: Καρότσης - Λαμπίρης.
Βάρη (Παγίδας): Βουγιουκλάκης, Παπαγεωργίου 2, Κατσάκος 3, Βιδάκης 10, Τζουμάνης, Παπασταματίου 10, Πετς 10, Ανεμοδουράς 1, Ασπράς 2, Γύφτος 2, Κατσιούλης 2, Ιερωνυμάκης 6 (1).
Πανιώνιος Νέοι (Δεγαΐτας): Φρατζής 9 (1), Σμυρλής 11, Γεωργιάδης 8 (2), Κουλουμπής 3, Πλέστης 8, Μελισσουργός 2, Παχής 2, Παπαζαφειρόπουλος 6, Γεωργόπουλος 2, Μούστα 8, Δουτσίνης 4, Πετρόπουλος 2.  

Ευρυάλη - Ιάσωνας Νικ. 86-62 (42-27)
Διαιτητές
: Γαρδέλης - Δαρζέντας.
Ευρυάλη (Σίμος - Φελεκίδης): Σταμάτης 5 (1), Βασιλόπουλος, Δαγτζής 10 (1), Καμπούρης 12 (2), Βαφειάδης 14 (4), Γκονουλού, Δημητρακόπουλος 3 (1), Τσιούμας 24 (4), Μαγγιώρος 10, Μήτσου 5 (1), Τάγκαλος 3 (1), Σκουλούδης.
Ιάσωνας Νικ. (Παύλος - Παπαδημητρόπουλος): Μπάγιας, Κοτρότσος, Λαυρέντζος 4, Σταυριδάκης 9 (1), Ρουσσάκης 1, Μιχάλης 12, Αθηναίος 9, Μυστεγνιώτης 2, Μεντής 11 (3), Διαθεσόπουλος, Κογιώνης 14.  

Ταταύλα - Αετός Καλ. 58-67 (18-29)
Διαιτητές
: Φασόλης - Κυριακόπουλος.
Ταταύλα (Βρεττός - Μεϊμάρογλου): Καραπιπέρης 10 (2), Πανόπουλος 2, Χατζόγλου 2, Καναρίδης, Αγγελόπουλος 3, Μαραγκόπουλος 16 (1), Δελής 11, Διαμαντής 12, Κακαβάνος, Παχής, Βασιλόπουλος 2.
Αετός (Σκληρός - Σαββούρδος): Μυλωνάς 8, Χατζηγιακουμής 8, Τριάντης 3 (1), Κελέσης 6, Γκιουλιστάνης, Χαλκιαδάκης 6, Γκιοβάϊσο 13, Μπάρδης 3, Κοντός 3, Τρουπής 8 (2), Καραγιαννίδης 9 (1).  

Εσπερος - ΝΕ Μεγαρίδος 74-65 (36-34)
Διαιτητές
: Παπαφωτίου - Δελαγραμμάτικας.
Έσπερος (Καβάσιλας): Μπακάλης 12, Πανόπουλος 18 (4), Στασινόπουλος, Μιχαλάς 1, Καπώνης, Πλακογιαννάκης 13 (1), Παντελάκης 11 (2), Μανσαράι 6, Ηλιόπουλος 4, Γραμματικός 9 (1).
ΝΕ Μεγαρίδος (Τσακίρης - Μαργέτης): Υφαντής 3, Κόντσης, Θεοδωρικάκος 8, Γιαννακής 3 (1), Τσολιάκος 5 (1), Μαζιώτης, Κουλουριώτης 19 (3), Παπαδόπουλος 18, Θεοδόσης 9.  

Εν. Περάμου Μεγάρων - Θεμιστοκλής 89-64 (38-42)
Διαιτητές: Σιώκας - Κιουλάφας.
Εν. Ν. Περάμου Μεγάρων (Βουκουβαλίδης - Στρατήγης): Προσελέντης 6, Χρυσούλης 16 (4), Σούρδης 15 (4), Μαργώνης 5, Κολοβός, Ανθρακόπουλος 14 (2), Τσέλιος 6, Μουστόπουλος 8, Σκαρβέλας 5, Τουμπανιάρης 9, Καραΐσκος 5 (1).
Θεμιστοκλής (Μελέτης - Παπαδόπουλος): Βαρδάλος 11 (1), Δοροβίτσας 4, Ρένεσης 3, Κουτσουβάς 25 (3), Αξιώτης 4, Αποστόλου 3, Τσελεπίδης, Τρυφωνόπουλος 10, Νερομυλιώτης 4, Μαστρογιάννης.  

Η βαθμολογία: Βουλιαγμένη 31, Ευρυάλη 30, ΑΟΝΑ 29, Ίκαρος Ακαδημία 29, Τερψιθέα Γλυφάδα 28, Ένωση Ν. Περάμου Μεγάρων 28, ΝΕ Μεγαρίδος 27, Αετός Καλλ. 27, Έσπερος 27, Ιάσωνας Νικ. 26, Βάρη 25, Θεμιστοκλής 25, Ταταύλα 24, ΟΚΕ 24, Αστέρας Αγ. Δημ. 19.  

Η επόμενη αγωνιστική (10/03): Βουλιαγμένη - ΑΟΝΑ, Αστέρας Αγ. Δημ. - Ίκαρος/Ακαδημία, Πανιώνιος νέοι - ΟΚΕ, Ιάσωνας Νικ. - Βάρη, Αετός Καλλ. - Ευρυάλη, ΝΕ Μεγαρίδος - Ταταύλα, Θεμιστοκλής - Έσπερος, Τερψιθέα - Εν. Περάμου/Μεγάρων.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο