Δεν άντεξε η Λε Μαν...

Του Φώτη Δουκάκη 19/02/2011 (23:02) Βαριά ήττα γνώρισε η Λε Μαν του Μιχάλη Κακιούζη από την Σαλόν με 91-69, στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής του γαλλικού πρωταθλήματος. Ο αγώνα
Του Φώτη Δουκάκη
19/02/2011 (23:02)

Βαριά ήττα γνώρισε η Λε Μαν του Μιχάλη Κακιούζη από την Σαλόν με 91-69, στα πλαίσια της 18ης αγωνιστικής του γαλλικού πρωταθλήματος. Ο αγώνας είχε ενδιαφέρον μόνο στο πρώτο ημίχρονο, διάστημα και το οποίο η Λε Μαν αντιστάθηκε περισσότερο. Καλύτεροι των γηπεδούχων ήταν οι Χέινς και Σιλμπ με 21 και 18 πόντους αντίστοιχα. Από τους ηττημένους διακρίθηκε ο Μπέντζαμιν Ντιούαρ με 24 πόντους. Ο Μιχάλης Κακιούζης είχε εννέα πόντους και πέντε ριμπάουντ σε 25 λεπτά συμμετοχής.