LUAVI header ad

Οι διαιτητές της 26ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής

Η ΕΟΚ ανακοίονωσε τους διαιτητές της τελευταίας κρίσιμης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων της Γ' Εθνικής
Οι διαιτητές της 26ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής

Κυριακή 12 Μαΐου

1ος Όμιλος

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά-Καλαμάτα Aσλανίδης-Τσακιράκη (Κοκορδάτος)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΝΕ Μεγαρίδας Λύρας-Σιδέρης (Παπαδόπουλος Στ.)
Α. Φώτσης 14.00 Ηλυσιακός-Κεραυνός Αιγίου Μαρίγλη-Χουγιάζος (Σταματόπουλος)
Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Ιωνικός ΝΦ Παντελίδης-Ρίζος (Θεοδωρόπουλος)
Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Λέοντας 2014 Κοντογιαννόπουλος-Τσίγκου (Κουλούρης)
Ακράτας 14.00 Ακράτα-Πέρα Φάκαρος-Τσιμπούρης (Κωστής)
Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17.00 Άρης Νίκαιας-Έσπερος ΑΟΠΑ Κουτσοδήμος-Ντάνος (Παπαδόπουλος Κ.)

2ος Όμιλος

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-ΚΑΠ Τσακαλογιάννης-Λεβεντάκος (Μαχαιριανάκης)
Σχηματαρίου 15.00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Πόντας-Κιουλάφας (Δεσάρτης)
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης-Άρης Θήβας Μαρουδιάς-Μάρκου (Ηπιώτης)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Λοκρός Αταλάντης Αναστόπουλος Αντ.-Νάστος (Τηγάνης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Έξω Παναγίτσα Παπαφωτίου-Λαζόγκα (Ευστρατίου)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Δειλινό Αυγερινός-Σκουλαρίκης (Ζώης)

3ος Όμιλος

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Δόξα Λευκάδας Γαζέτας-Δέλλας (Καλότσης)
Νέα ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Νικόπολη Διαμαντής Θ.-Κάννης (Παππάς)
Παλαμά 14.30 Τιτάνες Παλαμά-ΠΑΣ Γιάννινα Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Μανάσης)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Εύαθλος Πράττος-Τσαρδούλιας (Πλεξίδας)
Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Μαντουλίδης Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Χλωρός Ν.)

4ος Όμιλος

Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΜΕΝΤ Αναστασιάδης-Θρασυβουλίδης (Αστρεινίδης)
11ο Δημ.Σχ. Ευόσμου 18.00 Δέκα-Ζέφυρος 02 Κουκουλεκίδης-Σελεβός (Δροσόπουλος)
Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ευκαρπία Παπαγεωργίου-Ζαχαριάδης (Βαφείδης)
Μ.Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-Λεύκιππος Ξάνθης Κοντογιάννης-Γιαννούλης Στ. (Παπαγεωργίου)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Απόλλων Καλ. Ελευθεριάδης-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)
Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Μακάμπη Σαρακενίδης-Κωνσταντινέλλης (Πολυχρονίδης)
Ν. Μουδανιών 16.00 Ν. Μουδανιά-Ασπίς Ξάνθης Ηλιόπουλος-Καντερές (Θωμόπουλος)

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο