LUAVI header ad

Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής

Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΟΚ/ΚΕΔ με την οποία ενημερώνει για τους διαιτητές και τους κομισάριους της 6ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής.
Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Κορωπί Φασόλης-Αντωνιάδης (Παππάς)
ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-ΑΟ Ερμιόνης  Ντάσης-Ξηροκώστας (Κοκορδάτος)
Παναχαϊκής 13.00 Παναχαϊκή-Νέο Ληξούριο Παπαδόπουλος Χρ.-Τζίμης (Πίγκας)
ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 18.30 Άρης Νίκαιας-ΣΔΥ Τρίπολης Μαρίχλη-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)
Σοφία Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-Γλαύκος Καρακωνσταντόπουλος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)
Δημ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Ακράτα Σκανδαλάκης-Καρανικόλα Ελ. (Φαλούκας)
ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΟΚ Χαλάνδρι  Καρακάσης-Καραμπιτσάκος (Καραλής)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΚΣΓ Ν. Φιλαδέλφειας 13.30 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Τσακαλογιάννης-Χατζημάρκος (Κουλούρης)
ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ένωση Ιλίου Σοφιανόπουλος-Λαμπίρης (Μάρης)
Τ. Καμπούρης 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου Μαρτινάκος-Αγγελής (Κάλφα)
Νέο ΚΓ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τριγλίας Πόντας-Ασλανίδης (Σαμαρτζή)
ΚΓ Ζωγράφου (κ.θ.) 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αίαντας Αυλίδας Ασημακάκη-Πετράκης (Παπαδόπουλος Στ.)
Βυζαντινό Αθλ. Κέντρο 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΟΝΣ Μίλων Κούλης-Λαζόγκα (Χαράτσης)
Ερ. Χατζόπουλος 15.00 Άρης Θήβας-ΑΟΚ Χανιά

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΚΓ Νέας Ιωνίας Β’ 17.00 Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου Παζώλης-Καρακώστας (Γκουντελιάς)
ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 ΦΣΦ Αριστοτέλης-Τιτάνες Παλαμά Τσιρτσιμάλης-Κωνσταντινέλλης (Βόντζας)
Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΣΚ Ιωάννινα Παπαθανασίου-Καντερές (Καλότσης)
ΚΓ Καρδίτσας 15.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Φαίακας Κέρκυρας Γεωργούλης-Γκέκας (Τέγα)
Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΦΟ Αριδαίας Τσιαπλής-Παπανικολάου (Καραδήμας)
ΔΑΚ Μελίκης 16.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων Θρασυβουλίδης-Ηλιόπουλος (Παπαπέτρου)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 24 Νοεμβρίου

ΚΓ Μίκρας Β’ 17.00 Μέγας Αλέξανδρος-Ασπίς Ξάνθης Μπούγλος Π.-Γιαννούλης Στ. (Δροσόπουλος)
11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Απόλλων Καλαμαριάς Κολοκυθάς-Παπαδόπουλος Κ. (Δέλλας)
ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Πανσερραϊκός Μαντήλας-Ντόγκας (Κασαπίδης)
Αγ. Παύλου Χαλκ. 18.00 Κένταυρος Καλ.-Ελπίς Αμπελοκήπων Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Αρναούτογλου)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Τσαρδούλιας-Τσάνταλη (Αχταρίδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός Χατζημπαλίδης-Χατζηχαρίσης (Γιαβρής)

 

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο