LUAVI header ad

Oι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής
Oι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής

Αναλυτικά:

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

ΔΣΓΣ Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου-Άρης Νίκαιας Γρίβα-Κοτσώνης (Αλετράς)

Γ&Ε. Μπουρνάκη 17.00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Π. Φαλήρου Ελ Ανύ-Αδαμόπουλος Κ. (Ελένης)

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΣΔΥ Τρίπολης Νικολοπούλου-Χρόνης (Κωστής)

ΚΓ Γλαύκος 17.00 ΑΟ Γλαύκος-ΑΕΝ Κηφισιάς Χριστινάκης-Ξυλάς (Θεοδοσόπουλος)

ΚΓ Ακράτας 17.00 ΑΟ Ακράτα-Παναχαϊκή ΓΕ Ζιώγας-Γαραντζιώτης (Κοκορδάτος)

Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΟ Αχαγιά ’82 Καρακωνσταντόπουλος-Πετράκης Γιαν. (Ευστρατίου)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Ηλυσιακός Μαντήλας-Σοφιανόπουλος (Μαυραντζάς)

2ος Όμιλος

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Νάξου 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κανελλόπουλος-Χουγιάζος

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Σπυρόπουλος-Ουσταμπασίδης (Ζερδεβάς)

ΚΓ Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟ Αργοναύτης Τριγ. Κωνσταντινίδου-Καμήτσος (Δεσάρτης)

ΚΓ Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΣ Πέρα Κουτσοδήμος-Τσίγκου (Κάλφα)

Κροίσος Πέρσης 17.00 ΑΟΝΣ Μίλων-ΑΚ Χαλκίδας Φάκαρος-Λεβεντάκος (Ζερβούδης)

ΕΑΚ Χανίων 14.00 ΑΟΚ Χανιά-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Φασόλης-Φραγκούλη (Πετράκης)

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 ΑΣ Άρης Θήβας-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ Καρακάσης-Λάμπος (Χριστοδούλου)

3ος Όμιλος

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας Θεοδώρου-Γραικός (Μόρφη)

ΕΑΚ Παλαμά 17.000 Τιτάνες Παλαμά-Αίολος Τρικάλων Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Μανάσης)

Νέο Κ.Γ. Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας Κάννης-Βιννής (Τσιγκέλης)

ΔΑΚ Αριδαίας 17.00 ΦΟ Αριδαίας-ΚΣ Αετοί Βέροιας Παπανικολάου-Λυγούρας (Μελανίδης)

ΚΓ Μπάρας 17.00 ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων-ΦΣΦ Αριστοτέλης Φλ. Αγραφιώτης Τζ.-Τσάνταλη (Κουσαϊτης)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΓΣ Νίκη Βόλου Σιμητόπουλος-Πράττος (Καλότσης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου

Χρ. Χριστοδούλου 18.00 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης-ΜΑΣ Μαντουλίδης Δημάδης-Γιαννούλης Αν. (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Πανσερραϊκός Γεωργούλης-Γιαννούλης Στ. (Μηλιαράς)

ΕΑΚ Αμπελοκήπων 18.00 ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων-ΜΕΝΤ Φουντζήλας-Βασιλόπουλος (Σακελλαρίου)

ΚΓ Περαίας 18.00 ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02-ΔΕΚΑ Τζιοπάνος Γ.-Σαρακενίδης (Παπαγεωργίου)

ΚΓ Μακεδονικού 18.00 ΑΣ Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης Παφίλης-Κουφούδης (Τζιοπάνος)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Μέγας Αλέξανδρος Παπαγερίδης-Τοπαλίδης (Αχταρίδης)

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο