LUAVI header ad

Α' ΕΣΚΑΝΑ: Σπουδαίο «διπλό» για Ελευθερία, παρέμεινε αήττητος και ο Ίκαρος Καλλιθέας

"Διπλό" με ανατροπή και στο φινάλε πανηγύρισε η Ελευθερία Μοσχάτου στον Άγιο Δημήτριο κόντρα στον Αστέρα. Αήττητος και ο Ίκαρος Καλλιθέας με περίπατο στο βοηθητικό του ΣΕΦ.
Α' ΕΣΚΑΝΑ: Σπουδαίο «διπλό» για Ελευθερία, παρέμεινε αήττητος και ο Ίκαρος Καλλιθέας

Τα αποτελέσματα της τέταρτης αγωνιστικής:      

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 88-89
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 65-75
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 84-69
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΕΥΡΥΑΛΗ 89-74
ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 43-90
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ 64-80
ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 79-52

Τα φύλλα αγώνα :

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 88-89
Διαιτητές: Αναστασίου , Χρόνης, Μπερέτσος
Δεκάλεπτα: 28-21, 50-40, 67-63, 88-89
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης, Ρίμπας): Συριανός 11(3), Φωστέρης 31(3), Μαρόπουλος 10, Φωσσές 11(1) , Δούβος , Άμερσον 5(1) , Κουκουβάκης 6 , Ακρίβος 3(1) , Γιαννακόπουλος 5, Τσιγκάκος , Χάϊδος 3(1) , Μπακλαβάς 3(1)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Σίμος, Δολιανίδης): Μαρκουίζος 6, Γιαννόπουλος , Δέλιος 7 , Ντόσκορης 24(4) , Γεράνιος , Γιαμπάνης 28(1), Κατσούρης 10(2), Νικολαίδης , Ξένιος , Κιούσης 14(2)  

ΤΑΤΑΥΛΑ-ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 89-74
Διαιτητές: Τσαχάκης-Κηπώσης-Τζιμινίδης
Δεκάλεπτα: 22-16, 52-31, 75-59, 89-74
ΤΑΤΑΥΛΑ (Φαρμάκης-Μαστρογιάννης): Θεοχάρης 14, Λουλουδης 2, Βελιζιώτης 2, Θαλασσινος 3(1), Μπίρμπας 25(1), Κόκκινος 14(1), Καλούδης 10(2), Λάβαρης 3(1), Χασάπης 2, Χουλιάρας 8(1), Μακρυγιάννης 6(1)
ΕΥΡΥΑΛΗ (Τασιόπουλος -Κακαβάς): Τσακναρίδης 2, Μπατης, Δορκοφύκης 9(1), Ψυχογιός 3(1), Εμμανουηλίδης 16(1), Αγγελίδης 6, Μαλτέζος 7, Βαρθακοκοίλης 13, Γεωργουσόπουλος 7, Μπούτος 11

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ-ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 84-69
Διαιτητές: Κονταράτος,  Πηλοίδης Φ., Ιωάννου
Δεκάλεπτα: 15-17, 35-38, 50-52, 84-69
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης, Παππάς): Καλής 15(1) , Αρμανίδης 6(1), Πατμανίδης , Καρελλάς 8(1) , Καρλάφτης 6(1) , Πεζιρκιανίδης 1, Σαγρής 2, Καμπούρης 9, Λουτριώτης 13(2) , Τριανταφυλλίδης 15, Μωυσίδης 2, Τσελέκος 7
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Σπανός): Γεωργόπουλος 12(3), Τσίλαγας 23(3), Γκιουρτσίδης 4, Ιορδάνου 1, Σωτηρόπουλος , Μπούτας 13(1) , Παπαδάκης , Σολούκος , Διαμαντής , Τσακίρης 4(1) , Αλεβίζος 7(1) , Κατσούλης 5(1)

ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ.-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 43-90
Διαιτητές: Κιουλάφας , Μέλης , Μαίμου
Δεκάλεπτα: 12-22, 24-48, 32-72 , 43-90
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. (Τσιτσόπουλος , Χότζα): Κολοβέρος 2, Χόρτσας 6(2) , Μανωλάκος 11(1) , Κοκολιός , Μακρινιώτης , Γιαννακόδημος 12(2) , Καλουτάς , Υμερι , Αρμάος , Σωτηράκης , Αντωνούτσος 12(1) , Μοροχλιάδης
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Παύλος , Κεφαλίδης): Γεωργιάδης 10(1) , Τσιπίδης 6 , Ιωακειμίδης  8, Τσιγγενόπουλος 8, Λαμπρόπουλος 6, Μούτσα 6, Παπαφωτίου 9 , Βλασσόπουλος 6, Βαμβακούσης 6 , Τζαγγαράκης 12, Περσίδης 11(1) , Μπάμπε 2  

ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ 65-75
Διαιτητές: Μαυρέλης , Πέππας Γ., Σίμα
Δεκάλεπτα: 14-15, 25-24, 49-49, 65-75
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Θάνος, Νίκας): Ζολώτας 2, Καβελλάρης Ηλ. 2, Σέτος 25(1) , Αρκουμάνης 10(2) , Λαμπρόπουλος 12(3), Φιλίππου 6(1) , Κασπαριάν 4, Καβελλάρης Ι. 4
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Λειβάδης): Οικονόμου , Θεολογίτης 7(1) , Γουρδομιχάλης 3, Γιαννόπουλος 7(1), Παπαδάκης 5(1) , Παπαργυρόπουλος 21(3), Φωτόπουλος 24(1) , Λεκάκης , Κωνσταντίνου 2, Λιαδής , Συμεωνίδης 6  

ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ 64-80
Διαιτητές: Δελαγραμμάτικας , Ιορδανίδης , Αυγουστόγλου
Δεκάλεπτα: 13-16, 35-34, 53-57, 64-80
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Παπασπυριδάκος, Δέδες): Φειδάς 2, Καραλής 6 , Γεωργούλης 14(2) , Τσεπαπαδάκης 11, Μπούκας , Σιμόπουλος 8, Μπούκουρας 8(2) , Παπαδημητρίου2 , Κυριακόπουλος 8(1) , Μπολουδάκης 5(1) , Φυτσιλής
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (Χαριτάτος, Φαραώ): Υφαντόπουλος , Κούτρας 9(2) , Πλατής 8(1) , Γκίκας 2, Παπαδημητρακόπουλος 11, Καπέτσης 8(1) , Καδδάς 5(1) , Μαύρος 16 Ρούσσος , Καραχάλιος , Δάνας 21(3), Σκαλούμπακας

ΠΕΡΑΜΑ-ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 79-52
Διαιτητές: Παπαφωτίου , Γερουλάνος , Γεωργόπουλος
Δεκάλεπτα: 20-07, 39-18, 57-37, 79-52
ΠΕΡΑΜΑ (Ιμπραημάκης, Πασαγιάννης): Θωμάς 6, Τασόπουλος 7 , Γουρνάς 9, Γρύλλης 18 (2) , Ιωάννου 6 , Ντακούλιας 7(1) Δαουτάκος 4, Τράμπαρης 10(2), Κατσικάδης , Κετέμα 9(3), Δέκτης , Πετράκης 3(1)
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας, Κωνσταντώνης): Παπάζογλου 5, Σμυρνής 4(1) , Καραγεώργης 11 , Πάσμα 1, Τσιμπούκης 8(2) , Κονταρίνης 6, Δανατζής 5 , Παπαζαφειρόπουλος 7(1) , Λάμπρου 5, Κολιούλης , Καραγιάννης

Η Βαθμολογία (σε 4 αγώνες):

1. Ίκαρος Καλλιθέας (4-0) 8
2. Ελευθερία Μοσχάτου (4-0) 8
3. Δραπετσώνα (3-1) 7
4. Πορφύρας (3-1) 7
5. Ταταύλα (2-2) 6
6. Ηλεκτρούπολη (2-2) 6
7. Ευρυάλη Γλυφάδας (2-2) 6
8. Πέραμα (2-2) 6
9. Δάφνη Αγίου Δημητρίου (2-2) 6
10. Πόλις Καλλιθέας (1-3) 5
11. ΑΕ Καλλιθέας (1-3) 5
12. Αστέρας Αγίου Δημητρίου (1-3) 5
13. Ένωση Τραχώνων/Δια (1-3) 5
14. Ίκαρος Νέας Σμύρνης (0-4) 4

Η επόμενη αγωνιστική (5η): 
11/11/19 20:30 ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
11/11/19 20:00 ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ
11/11/19 20:15 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ-ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΓΣ
11/11/19 20:15 ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11/11/19 20:30 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
11/11/19 20:00 ΚΛ. ΑΓ., ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
11/11/19 21:45 ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο