Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής

Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΟΚ/ΚΕΔ με την οποία ενημερώνει για τους διαιτητές και τους κομισάριους της 8ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής.
Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 8ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών:

1ος Όμιλος

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Παναχαϊκής 17:00 Παναχαϊκή-Κορωπί Κοτσίμπος-Σκανδαλάκη (Θεοδωρόπουλος)

Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17:00 Άρης Νίκαιας-Ερμιόνη Λογοθέτης-Λεβεντάκος (Παπαδόπουλος Στ.)

Σοφία Μπεφόν 13:00 Π. Φάληρο-Νέο Ληξούριο Κοντίλης-Νάστος (Ζώης)

ΑΚΔ Τρίπολης 17:00 ΣΔΥ Τρίπολης-Γλαύκος Γαρίνη-Κηπώσης (Βακαλόπουλος)

Κάτω Αχαγιάς 17:00 Αχαγιά 82-Ακράτα Χρηστίδης Π.-Φραγκούλη (Κωστής)

Αντ. Φώτσης 17:00 Ηλυσιακός-Χαλάνδρι Αναστασίου-Φασόλης (Ζερβούδης)

Δ. Βικέλας 17:00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΚΑΟ Κορίνθου Τσακαλογιάννης-Ασημακάκη (Τηγάνης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Μ. Μερκούρη 12:30 ΑΚ Χαλκίδας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Τσαχάκης-Κονταράτος (Σταμάτης Φ.)

Αγ. Δημητρίου (Νέο) 17:00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ένωση Ιλίου Πόντας-Αντωνιάδης (Σαμαρτζή)

Ζωγράφου 17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου Δολγύρας-Λαμπίρης (Παπαγιαννόπουλος)

Ραφήνας 17:00 Αργοναύτης Τριγλίας-Αίαντας Μαρίγλη-Μαρουδιάς (Μπουρνάς)

Χίου 16:00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Μίλων Ντάνος-Καραμπιτσάκος (Μάρης)

Ν. Φιλαδέλφειας 15:00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΟΚ Χανιά Ελ Ανύ-Κωστής (Κουλούρης)

Βυζαντινό 17:00 Πέρα-Άρης Θήβας Κανελλόπουλος-Ξυλάς (Σταματόπουλος)

3ος Όμιλος

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

Δ. Βικέλας 17:00 Αετοί Βέροιας-Ολυμπιακός Βόλου Αγραφιώτης Τζ.-Δέλλας (Καλότσης)

Καρδίτσας 17:00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Τιτάνες Παλαμά Τζαφλέρης-Γεωργούλης (Τέγα)

Κατσιμήδου 17:00 Αίολος Τρικάλων-ΣΚ Ιωάννινα Φουντζήλας-Πράττος (Κουσαϊτης)

Φλώρινας 17:00 Αριστοτέλης-Αριδαία Σιταρίδης-Κωνσταντινίδης (Πλεξίδας)

Νέας Ιωνίας 17:00 Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρικάλων Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης (Τσιργούλας)

Ιωαννίνων (Νέο) 14:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Μελίκη Μελανίδης-Ιορδανίδης (Τσιγγέλης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου

11ο Ευόσμου 18:00 ΔΕΚΑ-Ασπίς Ξάνθης Λυγούρας-Κουφούδης (Μήτσιου)

Αγ. Παύλου 18:00 Κένταυρος-Απόλλων Καλαμαριάς Μπουγλός Ι.-Τσάλλας (Θωμόπουλος)

Σερρών 18:00 Πανσερραϊκός-Ελπίς Αμπελοκήπων Χατζηκώστας-Τοπαλίδης (Δραγκίογλου)

Φ. Αμοιρίδης 18:00 Λεύκιππος-Ζέφυρος 02 Λάλλα-Τσαούση (Σαλικίδης)

Μίκρας Β 17:00 Μ. Αλέξανδρος-Μακεδονικός Τζιοπάνος Γ.-Σελεβός (Κασαπίδης)

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-Ίκαροι Σερρών Λαδάς-Παπαδόπουλος Γρ. (Τοζακίδης)

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο