LUAVI header ad

Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 18ης αγωνιστικής

Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΟΚ/ΚΕΔ με την οποία ενημερώνει για τους διαιτητές και τους κομισάριους της 18ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής.
Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 18ης αγωνιστικής

Oι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 8 Μαρτίου

Δημ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-ΓΣ Κορωπίου Ουσταμπασίδης-Αντωνιάδης (Τηγάνης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΑΟ Ερμιόνης Ασημακάκη-Κωστής (Σταματόπουλος)

ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 13.00 ΑΟ Αχαγιά 82-ΝΕΟ Ληξουρίου Χριστοδουλάκης-Μελισσάρης (Πίγκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΔΥ Τρίπολης Νικολοπούλου-Σκουλαρίκης (Κοκορδάτος)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-ΑΟ Π. Φαλήρου Ζιώγας-Λαζαρίδης (Τζουβάρας)

Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΟ Γλαύκος Ντάνος-Σκανδαλάκης (Γολεγού)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΟ Ακράτα Κοτσίρης-Ξηροκώστας (Μαυραντζάς)

2ος Όμιλος

Κυριακή 8 Μαρτίου

Βυζαντινός ΑΚ 13.00 ΑΣ Πέρα-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Φάκαρος-Μαρίγλη (Κυριόγλου)

ΚΣΓ Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Ένωση Ιλίου Καλογριάς-Μαρτινάκος (Ζερδεβάς)

ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ερμής Σχηματαρίου Πλιάκας-Χρηστίδης Π. (Μάρης)

ΔΑΚ Μ. Μερκούρη 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Αργοναύτης Τριγλίας Μαντήλας-Λαμπίρης (Κάλφα)

Νέο Κλ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Πόντας-Ναστούλης (Παππάς)

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-ΑΟΝΣ Μίλων Κοντίλης-Χριστινάκης (Χαράτσης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 8 Μαρτίου

Νέο Κλ. Ιωάννινων 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου Παπανικολάου-Λυγούρας (Τσιγγέλης)

ΚΓ Νέας Ιωνίας Β. 17.00 Νίκη Βόλου-Τιτάνες Παλαμά Μαραμής-Κοντογιάννης (Μόρφη)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλώρινας-ΣΚ Ιωάννινα Φουντζήλας-Τσάνταλη (Πλεξίδας)

Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΚΕ Φαίακας Κέρκυρας Μελανίδης-Χατζηκώστας (Παπαπέτρου)

ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Αίολος Τρικάλων Σταματόπουλος-Μπουγλος Ι. (Τέγα)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 ΓΑΣ Μελίκης-ΦΟ Αριδαίας Δέλλας-Κωνσταντινέλλης (Καλότσης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 8 Μαρτίου

ΚΓ ΜΕΝΤ 14.30 ΜΕΝΤ-Ασπίς Ξάνθης Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης (Ανδρίτσος)

Φιλ. Αμοιρίδης 18.00 ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς Χρυσάφης-Λαδάς (Σαλικίδης)

11ο Δημ. Σχολείου Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Πανσερραϊκός Γεωργούλης-Γιατρόπουλος (Αστρεινίδης)

ΚΓ Μαντουλίδης 18.00 ΜΑΣ Μαντουλίδης-Κένταυρος Καλλικράτειας Γιαννούλης Αναστ.-Νέδογλου (Τζιοπάνος Γ.)

ΚΓ Μακεδονικού 18.. ΑΣ Μακεδονικός-Ελπίς Αμπελοκήπων Τζιοπάνος Γ.-Κουκουλεκίδης (Μήτσιου)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Τσάλλας-Γκέκας (Δραγκιόγλου)

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο