Trace N Chase (top)

Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Όλες οι μεταδόσεις της ημέρας (24/10)

Διαβάστε πού θα παρακολουθήσετε όλες τις μεταδόσεις (τηλεοπτικές ή live streaming) της Κυριακής (24/10).
Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Όλες οι μεταδόσεις της ημέρας (24/10)

Με 75 αγώνες να διεξάγονται σήμερα (24/10) σε όλες τις εθνικές κατηγορίες, πολύ φυσιολογικά και το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας είναι πιο πλούσιο από ποτέ ξανά κατά τη διάρκεια της σεζόν 2021-22. Πολύ περισσότερο δε αν προσθέσετε σε αυτές το ΝΒΑ και το ισπανικό πρωτάθλημα, που περιλαμβάνει το σημερινό μενού…

Πάμε λοιπόν να δούμε μία προς μία τις 22 μεταδόσεις της ημέρας…

  • 13:30 Β’ Εθνική Φανάρια Νάξου - Πεντέλη YouTube
  • 13:30 Ισπανία Real Madrid - Gran Canaria COSMOTE SPORT 6HD
  • 13:45 Α1 Γυναικών Δάφνη Αγ. Δημητρίου - ΠΑΣ Γιάννινα YouTube
  • 14:00 Γ’ Εθνική Διαγόρας Ρόδου - Ήφαιστος Αχιλλέας YouTube
  • 14:00 Γ’ Εθνική Μύκονος - Πέρα YouTube
  • 14:00 Α2 Γυναικών Κρόνος Αγ. Δημητρίου - Πρωτέας Βούλας YouTube
  • 14:15 Γ’ Εθνική Αετοί Βέροιας - Γαλάζιοι YouTube
  • 14:30 Α1 Γυναικών Παναθηναϊκός - Νίκη Λευκάδας SDNA Web TV
  • 17:00 Basket League Ηρακλής - Ολυμπιακός ΕΡΤ3
  • 17:00 Β’ Εθνική Αχαγιά 82 - Ένωση Ιλίου YouTube
  • 17:00 Β’ Εθνική Αιγάλεω - Πανιώνιος YouTube
  • 17:00 Β’ Εθνική ΑΕ Ν. Κηφισιάς - Πανελευσινιακός YouTube
  • 17:00 Β’ Εθνική ΑΟΚ Χανιά - Δούκας YouTube
  • 17:00 Β’ Εθνική ΑΓΣ Ιωαννίνων - Ίκαροι Τρικάλων YouTube
  • 17:00 Β’ Εθνική ΕΦΑΟΖ - ΝΕ Μεγαρίδας YouTube
  • 17:00 Γ’ Εθνική ΑΕ Δικαίου - Πεύκη YouTube
  • 17:00 Γ’ Εθνική ΚΑΠ - Ερμιονίδα YouTube
  • 17:00 Γ’ Εθνική Απόλλων Καλαμαριάς - Γαλάτιστα YouTube
  • 19:30 Ισπανία Unicaja Malaga - Barcelona COSMOTE SPORT 9
  • 20:00 Basket League Περιστέρι - Παναθηναϊκός ΕΡΤ3
  • 23:00 ΝΒΑ Brooklyn Nets - Charlotte Hornets COSMOTE SPORT 4
  • 02:00 ΝΒΑ Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers COSMOTE SPORT 8

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο