LUAVI header ad

ΕΣΚΑ 2η αγωνιστική

Της Σοφίας Ράμμου 04/10/2011 (11:09) ΔΑΣΑΛ - Χαλάνδρι 67-71 (30-46) Διαιτητές: Ιατρού - Κάρδαρης ΔΑΣΑΛ (Ματζιώρης): Γραμματίκας 11 (3), Δημόπουλος 3 (1), Τύμπας, Κρητούλης 5, Σαρακασίδη...
ΕΣΚΑ 2η αγωνιστική
Της Σοφίας Ράμμου
04/10/2011 (11:09)

ΔΑΣΑΛ - Χαλάνδρι 67-71 (30-46)
Διαιτητές
: Ιατρού - Κάρδαρης
ΔΑΣΑΛ (Ματζιώρης): Γραμματίκας 11 (3), Δημόπουλος 3 (1), Τύμπας, Κρητούλης 5, Σαρακασίδης 15 (3), Αρτεμάκης 9, Σιδέρης, Μπάλτσος 15 (3), Δήμας 9.
Χαλάνδρι (Καρούτζος): Μωραϊτης 3 (1), Γραμματόπουλος 12 (2), Πετριανίδης 16 (2), Παπαδέας 3 (1), Θέος 3, Ζαχαρόπουλος 2, Απέργης 20 (1), Σβορώνος 9, Εμίρης 3.  

Παπάγου - Μαρκόπουλο 69-66 (36-28)
Διαιτητές
: Σώμος - Ψαριανός
Παπάγου (Κονδύλης): Μαρουλής, Ζέρβας 1, Σιμόπουλος 3, Παπαθεοδώρου5 (1), Τσιρόπουλος 10 (1), Καλογερόπουλος 6, Αρσένης 12 (2), Χριστοδούλου, Μακρής 10 (1), Υφαντής 16 (1), Ρεγκούζας 2, Παναγιωτόπουλος 4.
Μαρκόπουλο (Χασιώτης - Μελάς): Γαρμπής 7, Βερτούδος 17 (2), Παπακωνσταντίνου, Τσίρος, Κεσκινίδης 2, Τεχλικίδης 13 (2), Στεφάτος 6, Πλέστης, Σούρλας 5 (1), Πετρακάκης 4, Κόρβινγκτον 12.  

Σπόρτιγκ - Ζωγράφου 50-46 (25-25)
Διαιτητές
: Πηλοΐδης - Μαγκουνής
Σπόρτιγκ (Αποσκίτης): Παπανόγλου 7, Καϋμενάκης 1, Μουρίκης, Βεκρής 6 (1), Μητσόπουλος, Κωνσταντώνης, Πανάγος 13 (1), Τσιουμπρής 11 (1), Φασουλόπουλος 7 (1), Παπαγιαννακόπουλος 5 (1), Μαργώνης.
Ζωγράφου (Σταϊκόπουλος): Τσουτζίδης, Θωμόπουλος 7 (1), Άρχος, Παπαϊωάννου 11 (2), Κορκοσούρας 8 (2), Καλογερόπουλος 4, Βαρσάμος 2, Λάβαρης 7, Κοντόπουλος 2, Ζευκίλης 3, Παπαδημητράκης 2.  

Αργοναύτης - Γαλάτσι 73-59 (48-29)
Διαιτητές
: Τραγάκης - Πολυχρόνης
Αργοναύτης (Χρυσόγελος): Προκόπης 17 (3), Ροδάκης 9, Μπαλαμπάνης 19 (3), Χατζής, Σπίγγος Σπ 4, Κοκκολάκης, Αναγνωστόπουλο 14, Σπίγγος Αν. 2, Τσίρος 6 (1), Κατσόγιαννος 2.
Γαλάτσι (Σγούρος): Χαρακτηνός 5 (1), Λαδικός 5 (1), Στεφανής 15 (1), Σιδέρης 3 (1), Αθανασιάδης 4, Φρίμας 7 (2), Πλουτέτσκι 10 (2), Παπαγεωργόπουλος 10.  

Τυφώνας - Αρης Πετρούπολης 52-54 (30-25)
Διαιτητές
: Αναγνώστου - Χρηστίδης Ηλ.
Τυφώνας (Ταμπάκης): Λοΐζος 9 (1), Ροΐδης 9, Γαλανάκης, Καραγιώργος, Χριστοφάκης 2, Νικολαΐδης 7, Καλφόπουλος 5, Λεγάτος 12, Χανιώτης 8, Αποστόλου.
Άρης Πετρούπολης (Καράμπελας): Φουντάς 2, Βενετουράκης 5 (1), Λιαπούρης 4, Γεωργαλάς 14 (3), Βούκουρας 3, Βασιλείου 5, Χαϊδεμένος 4, Λοΐζος 2, Τασούλας 7, Ντανάς 4 (1), Νίκας 2, Δήμος 2.  

Πεντέλη - Απόλλωνας 74-66 (47-30)
Διαιτητές
: Διμπινούδης - Τσαρούχα
Πεντέλη (Καρατζάς): Κουτσώνας, Μάντζιος 2, Κοσμίδης 9 (3), Καρκανίδης, Μανιάτης 7, Ζερβολέας, Κανταρτζής 16 (1), Χαρτοματζίδης, Αττίκος 18 (1), Μπίγκος 4, Δρακάκης 4, Τσόπης 13.
Απόλλωνας (Δεσποτάκης): Μισσιακός 9, Καραγιαννιώτης 1, Καβούρης 12 (2), Κελεσίδης 4, Τσατσάνης, Βιδάκης 12, Ψαρής 2, Δαρμογιάννης 7, Καδιγιαννόπουλος 3, Κονταξής 16.

Αγ. Θωμάς - Κορωπί 54-63 (20-31)
Διαιτητές
: Καλδίρης - Ραχιώτης
Άγιος Θωμάς (Ζωντός): Παπαντωνίου 6 (2), Φράττας 6, Αντωνόπουλος 7, Μαυροειδάκος 6, Κρασσάς 7 (1), Κοτρώτσιος 4, Σκούταρης 7, Μπίτσικας 11 (3), Ρούσος, Καβακάκης.
Κορωπί (Αποστολάκης): Δρακόπουλος 10 (2), Παπαβλασόπουλος 19, Καρτσωμάκης 3 (1), Στρατομήτρος 7 (1), Υφαντής 5, Καμαριώτης 6, Βλάχος 10, Παπαδόπουλος 4.  

Η επόμενη αγωνιστική (10/10): Κορωπί - Πεντέλη, Γαλάτσι - Τυφώνας, Άρης Πετρούπολης -  Παπάγου, Απόλλωνας - Σπόρτιγκ, ΔΑΣΑΛ - Αργοναύτης Τριγλίας, Μαρκόπουλο - Αγ. Θωμάς, Ζωγράφου - ΓΣ Χαλανδρίου.
Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο