2ος όμιλος - 7η αγωνιστική

ΑΟΝΑ - Αναπτυξιακή ομάδα 101-57 (53-33)Διαιτητής: ΝτζαμάραςΑΟΝΑ (Κουκουζέλης - Τουρκίστας): Λεβέντη 2, Παναγιωτονάκου 19 (1), Λύρου 12 (2), Φωτεινοπούλου 11 (1), Παυλοπούλου 3, Καναβ...
2ος όμιλος - 7η αγωνιστική

ΑΟΝΑ - Αναπτυξιακή ομάδα 101-57 (53-33)
Διαιτητής: Ντζαμάρας
ΑΟΝΑ (Κουκουζέλης - Τουρκίστας): Λεβέντη 2, Παναγιωτονάκου 19 (1), Λύρου 12 (2), Φωτεινοπούλου 11 (1), Παυλοπούλου 3, Καναβούρα 7 (1), Ηλιάδη 4,  Χατζηχαραλαμπίδου 12, Πασπαλιάρη, Λαζαριώτη, Χατζόγλου 20, Ψυχογιού 11.
Αναπτυξιακή ομάδα (Αράπης): Τζανετάτου 4, Λεμπέση 3, Πετράκη, Θεοδώρου 12, Γιαννοπούλου, Σαμίου 6, Βόπη 10 (1), Στεφάνου 7, Σώμου 5 (1), Τσίκα 1, Τζανακάκη Ε., Τρικαλιώτη, Ζουρτσάνου 6, Μάλαμα.

Ελευθερία Μοσχάτου - Προφήτης Ηλίας 54-42 (22-25)
Διαιτητές: Φασόλης - Μαυρέλης
Ελευθερία Μοσχ. (Τσαραπατσάνης - Παπαναστασίου): Κακλέα 11, Πατέλη, Κοκκίνη 14 (2), Γιαπαλάκη, Γαλαχουσίδη, Τρύφωνα 8, Κωνσταντίνου 12 (2), Εξουζίδου 7, Μήτρου, Καλάγια 2, Θωμοπούλου, Μάνου.
Προφήτης Ηλίας (Χλιαουτάκης): Μελιγκοτσίδου 1, Ζαχαρία 4, Βλάμη 6, Τηλεμάχου 14 (1), Σπύρη 4, Ιωάνου 3, Δροσωτάκλη 7, Μικελοπούλου 1, Σταθάκη 2, Μουσούλη.

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Αιξωνή 81-23 (36-16)
Διαιτητής: Ουσταμπασίδης
Αστέρας Αγ. Δημ. (Μανώλας - Χρυσοβελίδης): Γαλιατσάτου, Καφαλτή 8, Λαουμτζή 11 (2), Κύρκου 8, Γεβοντιάν 21 (1), Ζαχαροπούλου Σ. 4, Σαχανίδου 8 (2), Ζαχαροπούλου Δ. 2, Καραβά 2, Σπυροπούλου 2, Παπαζαχαρίου 15.
Αιξωνή (Ρουμελιώτης): Δίβαρη 2, Κιούση 4, Βαζαίου, Φασούλα 9, Πανάγαινα, Γανέλη, Μπενέςτου 2, Ζέλεβα 6, Κλικοπούλου, Μανιάτη, Φαφαλιού, Μήτση.

Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Βάρη 40-45 (10-12)
Διαιτητής: Μαραβέλιας
Φοίνικας Αγ. Σοφ. (Λαμπαδάριος): Θεοχαράκη 12, Μπαρμπαρίγου 3, Χέλμη 4, Διοκαράντου 6, Πετροπούλου 6 (2), Τάσου 7, Καρέλα 2, Ζωάκου, Κοτσώνη, Καλογεράκου.
Βάρη (Σταχίκας): Μπιλάλη 10, Ζαχαριάδη 7, Αλοΐζου Β. 14, Καραμέτου Σ. 5, Βρυώνη 7 (1), Αδαμάκου 2, Ζωγραφάκη, Σταυροπούλου, Μέξη, Αλοΐζου Σ, Γιατρά.

Η βαθμολογία: ΑΟΝΑ 14, Π. Φάληρο 11, Προφήτης Ηλίας 11, Ελευθερία Μοσχ. 11, Αστέρας Αγ. Δημητρίου 8, Βάρη Ανάγυρους 8, Αναπτυξιακή Κορασίδων 7, Αιξωνή 6, Φοίνικας Αγ. Σοφίας 5.

Η επόμενη αγωνιστική (25/11): Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημ., Φοίνικας Αγ. Σοφ. -Ελευθερία Μοσχ., Αιξωνή Γλυφ. - Αναπτυξιακή κορασίδων, Π. Φάληρο - Προφ. Ηλίας.

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο